Biosterol 36 caps - Megabol

Biosterol je mimoriadne silný anabolizant s vysokým obsahom steroidných saponínov, čím zvyšuje produkciu testosterónu až o 4 mg denne a stimuluje psychickú aktivitu. Vďaka tomu splníte svoje tréningové ciele. Podporuje rýchly rast svalovej hmoty, urýchľuje hojenie a regeneráciu svalov, zabraňuje ukladaniu tuku a výrazne zlepšuje fyzickú kondíciu. Biosterol je prírodná náhrada steroidov.

9,29 €

2,82

Skladom bude Vám doručené 25.07.2017 (Utorok)

 

Biosterol - mimoriadne silný anabolizant, ktorý zvýši produkciu testosterónu až o 4 mg denne a podporí tak rast svalovej hmoty

Biosterol je mimoriadne silný anabolizant najnovšej generácie typu „testosterónový booster“ s vysokým obsahom saponínov, čím zvyšuje produkciu testosterónu a stimuluje psychickú aktivitu, vďaka čomu splníte svoje tréningové ciele. Biosterol s vysokým obsahom steroidných saponínov je určený pre suplementáciu diéty športovcov. Saponíny sú chemické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré menia štruktúru cytoplazmatických membrán a robia ich priepustnejšie pre organické látky, ktoré dopomáhajú k svalovému rastu. Kvôli anabolickým vlastnostiam je používaný sarsasapogenín, diosgenín, jamogenín, smilagenín, tigogenín a hekogenín. Saponíny sa môžu pretvoriť v steroidné hormóny alebo steroidné parahormóny s anabolickým účinkom. V ľudskom organizme existujú príslušné metabolické chodníky, ktoré sú schopné biosyntézy steroidných látok z uvedených saponínov.

 biosterol

 

Biosterol s prírodnými saponínmi dokáže zvýšiť produkciu testosterónu až o 4mg za deň. Vďaka tejto nadmernej produkcii sa v krvi objavuje tzv. voľný testosterón, ktorý nie je spojený s bielkovinami. Práve voľný testosterón zabezpečuje metabolický efekt.

 

Vďaka tejto vzácnej patentovanej formulke spoločnosťou Megabol dokáže vaše telo zvládnuť oveľa náročnejšie tréningy a môžete si stanoviť nové ciele. Pred užívaním ste si stanovali určitý cieľ, ale keď začnete užívať kapsule Biosterolu, stanú sa vaše ciele prekonanými. Naozaj to funguje vďaka primeranej koncentrácii a rovnováhe medzi určitými zložkami tohto doplnku výživy.

 

1 kapsula obsahuje:

  • 200 mg saponinov,
  • 66 mg fytosterolu,
  • 0,25 mg steroidných alkaloidov.
 

biosterol


Biosterol a jeho výhody

  • pôsobí anabolicky - podporuje rýchly rast svalovej hmoty
  • zlepšuje ukladanie glykogénu v pečeni
  • urýchľuje hojenie poranení všetkých druhov tkanív (najmä svalov)
  • zabraňuje ukladaniu tuku vo svaloch, srdci, obličkách a pečeni
  • zlepšuje psychický stav, výrazne zvyšuje fyzickú kondíciu

 

Biosterol a jeho účinné látky

* Nigellae fluidum,
* Capsici fluidum,
* Trigonellae fluidum,
* Myristicae liquidum,
* Glycyrrhizae siccum,
* Cynarae fluidum.


Čo sú to vlastne steroidne saponíny

Steroidné saponíny sú deriváty spirostanu alebo furostanu. Vznikajú na základe steranu – cyklického uhľovodíka s bočným reťazcom. Bočný reťazec sa skladá z päťzložkového a šesťdielneho kruhu. Oba kruhy sú spojené uhlíkom C-22. Steroidné saponíny – deriváty furostanu nemajú uzavretý kruh F, ale alifatický reťazec. Kvôli anabolickým vlastnostiam je používaný sarsasapogenín, diosgenín, jamogenín, smilagenín, tigogenín a hekogenín. Vyššie uvedené saponíny majú hydroxylovú skupinu v polohe 3 a pomocou katalyzátorov sa môžu pretvoriť v steroidné hormóny, alebo steroidné parahormóny s anabolickým účinkom. V ľudskom organizme existujú príslušné metabolické chodníky, ktoré sú schopné biosyntézy steroidných (anabolických) látok z uvedených saponínov, za podmienky predbežného biochemického spracovania pod vplyvom enzýmov symbiotickej črevnej mikroflóry. Tieto enzýmy pretvárajú saponíny v deriváty pregnanu (C-21) a androstanu (C-19), ktoré sú substrátmi syntézy testosterónu a androsterónu. Pre anabolizmus sú najúčinnejšie saponíny s dvojitými väzbami medzi uhlíkmi C5 a C6. Metabolická degradácia bočného reťazca steroidného saponínu (oxidácia, redukcia, dehydroxylácia, dehydratácia) vedie k vzniku zlúčeniny C-19 (testosterón).

 

biosterol

 

Dodávka týchto prekurzorov androgénov pri normalizovanej črevnej flóre môže zvýšiť produkciu testosterónu až o 4 mg za deň. Vďaka tejto nadmernej produkcii sa v krvi objavuje tzv. voľný testosterón, ktorý nie je spojený s bielkovinami. Práve voľný testosterón zabezpečuje metabolický efekt. Navyše pridanie fytosterolov a stimulátorov vylučovania inzulínu (prekurzormi a aktivátormi hydroxyisoleucínu, čistý 4-hydroxyisoleucín) obsiahnutých v extraktoch černušky a pískavice zabezpečuje podporu rastu spojivového tkaniva a svalového tkaniva. Zvýšené vylučovanie inzulínu spôsobuje povzbudenie syntézy glykogénu a bielkovín, uľahčenie transportu glukózy, aminokyselín, draslíka a mastných kyselín dovnútra buniek skrz cytoplazmatické membrány a zastavovanie nadmernej glykogenolýzy, vďaka čomu svaly nestrácajú energetický materiál.

 

Saponíny a ich prírodné zdroje

K najpopulárnejším rastlinným zdrojom steroidových saponínov patril Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris). Od začiatku 70. rokov bola táto rastlina používaná k výrobe prípravkov stimulujúcich metabolizmus a taktiež sekundárne pohlavné znaky a sexuálny pud. Dnes je 21. storočie a veda i výskum vynašli nové možnosti zvýšenia testosterónu. Saponíny sú niekoľkokrát účinnejšie ako samotný Tribulus Terrestris a preto je skutočne vhodný pre každého, kto chce nadobudnúť svalovú hmotu a silu.


Prečo sa rozhodnúť pre Biosterol a nie Tribulus terrestris?

Tribulus terrestris sa nepoužíval sa len ako doplnok výživy pre kulturistov, ale aj ako doplnok pre zvýšenie sexuálneho libida u mužov. Doba napredovala a vznikla nová forma zvyšovania testosterónu. Tou formou sú saponíny, ktoré sú výdobytkom 21. storočia a stali sa veľkým hitom po celom svete. Najviac tento druh doplnkov výživy oslovil európskych spotrebiteľov a začali tento výrobok vyrábať. Spoločnosť Megabol však vytvorili koncentrovanejšiu formu za oveľa menší finančný obnos ako iné značky. Z toho dôvodu sa aj firma Megabol týmto produktom preslávila a začala expandovať do všetkých krajín. Biosterol sa začal predávať na Slovensku a okamžite si získal veľké rady skalných zákazníkov vďaka jeho cene a kvalite.

 biosterol

 

Kedy užívať Biosterol?

Stimulant testosterónu Biosterol je vhodné užívať počas objemových a silových tréningov. Práve vtedy potrebujete zvýšiť hladinu testosterónu aby ste mohli prekonať svoje staré maximá a posunúť váš silový a svalový rast ďalej. Pri objeme je ho vhodné konzumovať aj s gainerom a proteínom.

 

Zloženie

Účínné látky (extrakty): Nigellae fluidum, Capsici fluidum, Trigonellae fluidum, Myristicae liquidum, Glycyrhizate siccum, Cynarae fluidum.

 

Dávkovanie

Užívajte 1-2 kapsule ráno, po jedle. Biosterol by mal byť užívaný každodenne. Kvôli stimulačnému účinku by prípravok mal byť užívaný v rozpätí 18 hodín. V deň tréningu vezmite 1 kapsulu s posledným jedlom pred tréningom. V prípade užívania 2 kapsúl denne – užívajte dvakrát denne po jedle.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
Saponíny200 mg
Fytosteroly66 mg
Steroidné alkaloidy0,25 mg

 

Upozornenie: Biosterol nie je vhodný ani určený k užívaniu ženám a osobám mladším ako 18 rokov!

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Recenzie od zákazníkov

Neviem
Recenziu zaslal(a) Tomas3107 dňa 28.2.2017
Jato beriemva nevidim ziadnu zmenu iba vedciu agresivitu
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Skuska niecoho noveho overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Richard dňa 20.1.2017
Vcera mi to doslo po pouziti tam urcite vediet.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
stojka
Recenziu zaslal(a) reltuCyaJ dňa 1.1.2017
super produkt za dobru cenu, testosteron to zaručene zvýši čo pocítite najmä ráno ked sa budete zobúdzať s chuťou to do niekoho čo najrychlejšie vraziť :) váš priateľ/ka to isto ocení
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
5x overený zákazník
Recenziu zaslal(a) M dňa 16.3.2016
Hodnotim to 5 z 5
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporúčam
Recenziu zaslal(a) patrik dňa 16.11.2015
Vzhľadom k tomu, že som ectomorf tak som s výsledkami veľmi spokojný. Podarilo sa mi s týmto prodduktom nabrať keď to užívam spolu s testosterolom ale užívam toho trošku viac ako sa má...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) toni dňa 16.11.2015
Objednal som si na skúšku produkty Biosterol,Testosterol po týždni užívania som spokojný s účinkami. Vhodné kombinovať s Creatinom.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) tomáš dňa 16.11.2015
Je to super keď to beriete s testosterolom... udržiava vám to svalovú hmotu a rýchlo rastie. Na druhej strane keď to beriem som veľmi nervózny niekedy chytám amok. Objavila sa nespavosť. Problémy nastali keď som začal používať Biosterol, preto si myslím, že to bude z toho.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Gigi dňa 23.6.2015
Super kombinácia, išiel som do kvality, objemu a celkovo výdrže, za tú cenu môžem len odporučiť :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam
Recenziu zaslal(a) Michal dňa 29.1.2015
Zdravím,

Neveril som týmto doplnkom ako biosterol/testosterol. Chcel by som iba povedať, že slovenský trh v oblasti posilňovania je zameraný veľmi na predražené doplnky z USA (nehovorím že zlé) ale Slovák si povie že to čo je z Poľska je nekvalitné, nespoľahlivé ale práve naopak.

Tieto dva doplnky za takú cenu a výsledky u mňa boli nadmieru, užíval som spolu ( proteín, creatín, amino , bio/testo,a strava!) .
Sila tvar objem svalu. Kto nevyskúša neuverí.

cena/kvalita = 1*
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Stefan dňa 5.1.2015
funguje dost dobre, pribral som pekne, som spokojny, nevýhodu je chut....
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
otázka
Recenziu zaslal(a) Jozef Zaťko dňa 1.1.2015
Dobrý deň, cena 4,90 eur je za 36 kapsulí, no v ponuke je iba balenie s 250 kapsulami za rovnakú cenu 4,90 eur, ako to teda je? za 250 kapsulové balenie cena 4,90 eur? vďaka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super
Recenziu zaslal(a) Mino dňa 11.11.2014
je super odporucam...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Biosterol 36 caps - Megabol

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Biosterol 36 caps - Megabol

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte Biosterol 36 caps - Megabol

1.
Otázka:
Otazka:
Dobrý den chcem sa spytat ma to o sebe samo účinok alebo to rychlepsie zaberá s testo.? Je to vhodne aj pre baby?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, Biosterol neodporúčame užívať ženám keďže zvyšuje hladinu testosterónu a áno, tento produkt je možné užívať aj osamote, no určite je jeho kombinácia s testosterolom lepšia.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
2.
Otázka:
Davkovanie:
Dobrý deň, chcel by som si objednať aj biost./testost. môžete mi povedať davkovanie pri kombinácií tychto dvoch produktov? Ďakujem
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, Biosterol odporúčame užívať po 1-2 kaps denne a testosterol po 1 kapsule, v prípade váhy nad 85kg môžete dávku zvýšiť na 2 kapsule.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
3.
Otázka:
Otázka :
Dobrý den , chcel by som užívat biosterol a testosterol 250 ešte aj Proteín True Whey .. Prosím vás poradili by ste mi dávkovanie , v den treningu a aj v den volna ?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, proteín True Whey odporúčame užívať aspoň 2-krát denne, ráno a po tréningu, alebo po tréningu a večer. Biosterol a testosterol odporúčame užívať po 1 tabletke kedykoľvek počas dňa každý deň.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
4.
Otázka:
Otázka:
Dobrý den , objednal som si Biosterol-megabol a chcem ho kombinvat protein true whey je to vhodná kombinácia ? A ak ano prosím poradte mi dávkovanie ... Po jeho ukončení píšu na Biosterol Megabol že má byť 4 týždnova pauza po tej pauze to mam zasa užívat ? Poradte čo by bolo vhodne užívat po ukončení ..
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, áno, kombinácia Biosterolu a proteínu True Whey je vhodná. Odporúčame sa riadiť odporúčaným dávkovaním. Z biosterolu užívajte 1 tabletku denne a proteín 1 až 2 krát denne po jednej odmerke cca 25g. Áno, po pauze môžete opäť užívať Biosterol.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
5.
Otázka:
Kombinácia:
Dobrý deň , chcel by som sa opýtať či je vhodné kombinovať tento produkt spolu S proteinom? Mám 18 rokov
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, áno, Bisterol je vhodné kombinovať s proteínom.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
Zobraziť viac
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code