Biosterol 36 caps - Megabol

Výrobca: Megabol
Hodnotenie:
91 %

Biosterol je mimoriadne silný anabolizant s vysokým obsahom steroidných saponínov, čím zvyšuje produkciu testosterónu až o 4 mg denne a stimuluje psychickú aktivitu. Vďaka tomu splníte svoje tréningové ciele. Podporuje rýchly rast svalovej hmoty, urýchľuje hojenie a regeneráciu svalov, zabraňuje ukladaniu tuku a výrazne zlepšuje fyzickú kondíciu. Biosterol je prírodná náhrada steroidov.

Špeciálna cena   3,20 € Bežná cena:   9 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

Biosterol - mimoriadne silný anabolizant, ktorý zvýši produkciu testosterónu až o 4 mg denne a podporí tak rast svalovej hmoty

Biosterol je mimoriadne silný anabolizant najnovšej generácie typu „testosterónový booster“ s vysokým obsahom saponínov, čím zvyšuje produkciu testosterónu a stimuluje psychickú aktivitu, vďaka čomu splníte svoje tréningové ciele. Biosterol s vysokým obsahom steroidných saponínov je určený pre suplementáciu diéty športovcov. Saponíny sú chemické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré menia štruktúru cytoplazmatických membrán a robia ich priepustnejšie pre organické látky, ktoré dopomáhajú k svalovému rastu. Kvôli anabolickým vlastnostiam je používaný sarsasapogenín, diosgenín, jamogenín, smilagenín, tigogenín a hekogenín. Saponíny sa môžu pretvoriť v steroidné hormóny alebo steroidné parahormóny s anabolickým účinkom. V ľudskom organizme existujú príslušné metabolické chodníky, ktoré sú schopné biosyntézy steroidných látok z uvedených saponínov.

 biosterol

 

Biosterol s prírodnými saponínmi dokáže zvýšiť produkciu testosterónu až o 4mg za deň. Vďaka tejto nadmernej produkcii sa v krvi objavuje tzv. voľný testosterón, ktorý nie je spojený s bielkovinami. Práve voľný testosterón zabezpečuje metabolický efekt.

 

Vďaka tejto vzácnej patentovanej formulke spoločnosťou Megabol dokáže vaše telo zvládnuť oveľa náročnejšie tréningy a môžete si stanoviť nové ciele. Pred užívaním ste si stanovali určitý cieľ, ale keď začnete užívať kapsule Biosterolu, stanú sa vaše ciele prekonanými. Naozaj to funguje vďaka primeranej koncentrácii a rovnováhe medzi určitými zložkami tohto doplnku výživy.

 

1 kapsula obsahuje:

  • 200 mg saponinov,
  • 66 mg fytosterolu,
  • 0,25 mg steroidných alkaloidov.
 

biosterol


Biosterol a jeho výhody

  • pôsobí anabolicky - podporuje rýchly rast svalovej hmoty
  • zlepšuje ukladanie glykogénu v pečeni
  • urýchľuje hojenie poranení všetkých druhov tkanív (najmä svalov)
  • zabraňuje ukladaniu tuku vo svaloch, srdci, obličkách a pečeni
  • zlepšuje psychický stav, výrazne zvyšuje fyzickú kondíciu

 

Biosterol a jeho účinné látky

* Nigellae fluidum,
* Capsici fluidum,
* Trigonellae fluidum,
* Myristicae liquidum,
* Glycyrrhizae siccum,
* Cynarae fluidum.


Čo sú to vlastne steroidne saponíny

Steroidné saponíny sú deriváty spirostanu alebo furostanu. Vznikajú na základe steranu – cyklického uhľovodíka s bočným reťazcom. Bočný reťazec sa skladá z päťzložkového a šesťdielneho kruhu. Oba kruhy sú spojené uhlíkom C-22. Steroidné saponíny – deriváty furostanu nemajú uzavretý kruh F, ale alifatický reťazec. Kvôli anabolickým vlastnostiam je používaný sarsasapogenín, diosgenín, jamogenín, smilagenín, tigogenín a hekogenín. Vyššie uvedené saponíny majú hydroxylovú skupinu v polohe 3 a pomocou katalyzátorov sa môžu pretvoriť v steroidné hormóny, alebo steroidné parahormóny s anabolickým účinkom. V ľudskom organizme existujú príslušné metabolické chodníky, ktoré sú schopné biosyntézy steroidných (anabolických) látok z uvedených saponínov, za podmienky predbežného biochemického spracovania pod vplyvom enzýmov symbiotickej črevnej mikroflóry. Tieto enzýmy pretvárajú saponíny v deriváty pregnanu (C-21) a androstanu (C-19), ktoré sú substrátmi syntézy testosterónu a androsterónu. Pre anabolizmus sú najúčinnejšie saponíny s dvojitými väzbami medzi uhlíkmi C5 a C6. Metabolická degradácia bočného reťazca steroidného saponínu (oxidácia, redukcia, dehydroxylácia, dehydratácia) vedie k vzniku zlúčeniny C-19 (testosterón).

 

biosterol

 

Dodávka týchto prekurzorov androgénov pri normalizovanej črevnej flóre môže zvýšiť produkciu testosterónu až o 4 mg za deň. Vďaka tejto nadmernej produkcii sa v krvi objavuje tzv. voľný testosterón, ktorý nie je spojený s bielkovinami. Práve voľný testosterón zabezpečuje metabolický efekt. Navyše pridanie fytosterolov a stimulátorov vylučovania inzulínu (prekurzormi a aktivátormi hydroxyisoleucínu, čistý 4-hydroxyisoleucín) obsiahnutých v extraktoch černušky a pískavice zabezpečuje podporu rastu spojivového tkaniva a svalového tkaniva. Zvýšené vylučovanie inzulínu spôsobuje povzbudenie syntézy glykogénu a bielkovín, uľahčenie transportu glukózy, aminokyselín, draslíka a mastných kyselín dovnútra buniek skrz cytoplazmatické membrány a zastavovanie nadmernej glykogenolýzy, vďaka čomu svaly nestrácajú energetický materiál.

 

Saponíny a ich prírodné zdroje

K najpopulárnejším rastlinným zdrojom steroidových saponínov patril Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris). Od začiatku 70. rokov bola táto rastlina používaná k výrobe prípravkov stimulujúcich metabolizmus a taktiež sekundárne pohlavné znaky a sexuálny pud. Dnes je 21. storočie a veda i výskum vynašli nové možnosti zvýšenia testosterónu. Saponíny sú niekoľkokrát účinnejšie ako samotný Tribulus Terrestris a preto je skutočne vhodný pre každého, kto chce nadobudnúť svalovú hmotu a silu.


Prečo sa rozhodnúť pre Biosterol a nie Tribulus terrestris?

Tribulus terrestris sa nepoužíval sa len ako doplnok výživy pre kulturistov, ale aj ako doplnok pre zvýšenie sexuálneho libida u mužov. Doba napredovala a vznikla nová forma zvyšovania testosterónu. Tou formou sú saponíny, ktoré sú výdobytkom 21. storočia a stali sa veľkým hitom po celom svete. Najviac tento druh doplnkov výživy oslovil európskych spotrebiteľov a začali tento výrobok vyrábať. Spoločnosť Megabol však vytvorili koncentrovanejšiu formu za oveľa menší finančný obnos ako iné značky. Z toho dôvodu sa aj firma Megabol týmto produktom preslávila a začala expandovať do všetkých krajín. Biosterol sa začal predávať na Slovensku a okamžite si získal veľké rady skalných zákazníkov vďaka jeho cene a kvalite.

 biosterol

 

Kedy užívať Biosterol?

Stimulant testosterónu Biosterol je vhodné užívať počas objemových a silových tréningov. Práve vtedy potrebujete zvýšiť hladinu testosterónu aby ste mohli prekonať svoje staré maximá a posunúť váš silový a svalový rast ďalej. Pri objeme je ho vhodné konzumovať aj s gainerom a proteínom.

 

Zloženie

Účínné látky (extrakty): Nigellae fluidum, Capsici fluidum, Trigonellae fluidum, Myristicae liquidum, Glycyrhizate siccum, Cynarae fluidum.

 

Dávkovanie

Užívajte 1-2 kapsule ráno, po jedle. Biosterol by mal byť užívaný každodenne. Kvôli stimulačnému účinku by prípravok mal byť užívaný v rozpätí 18 hodín. V deň tréningu vezmite 1 kapsulu s posledným jedlom pred tréningom. V prípade užívania 2 kapsúl denne – užívajte dvakrát denne po jedle.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
Saponíny 200 mg
Fytosteroly 66 mg
Steroidné alkaloidy 0,25 mg

 

Upozornenie: Biosterol nie je vhodný ani určený k užívaniu ženám a osobám mladším ako 18 rokov!

Recenzie od zákazníkov

Biosterol 36 caps - Megabol

Write Your Own Review
Prezeráte si:Biosterol 36 caps - Megabol
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 9,30 €
Príchuť unflavored
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A