Biosterol - Megabol

Výrobca: Megabol

Biosterol je doplnok výživy, ktorý slúži ako prírodná náhrada steroidov. Obsahuje saponíny, fytosteroly a steroidné alkaloidy, vďaka ktorým dosiahnete svoje fitness ciele rýchlejšie a efektívnejšie.

Biosterol je doplnok výživy s obsahom saponínov, fytosterolov a steroidných alkaloidov, ktorý slúži ako prírodná náhrada steroidov

Biosterol je výživový doplnok najnovšej generácie typu „testosterónový booster“. Obsahuje vysoký podiel saponínov, ktorý vás efektívne priblíži k vašim fitness cieľom. V ľudskom organizme totiž existujú príslušné metabolické dráhy, ktoré sú schopné biosyntézy steroidných látok zo saponínov. Saponíny sú pritom chemické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré menia štruktúru cytoplazmatických membrán tak, že sú priepustnejšie pre organické látky. Zároveň sa saponíny môžu pretvoriť na steroidné hormóny alebo parahormóny s anabolickým účinkom.

biosterol

Pri vyváženej strave vám preto patentovaná formula Biosterol pomôže zvládnuť náročné a intenzívne tréningy. Tento stimulant testosterónu je vhodné užívať počas objemových a silových cvičení, pretože práve vtedy potrebujete zvýšiť hladinu testosterónu. Biosterol s vysokým obsahom steroidných saponínov je ideálny ako prírodná náhrada steroidov pre športovcov.

Biosterol a jeho výhody

• prírodná náhrada steroidov
  • obsahuje saponíny, fytosteroly a steroidné alkaloidy
  • je vhodný počas objemových a silových tréningov
  • podporuje dosahovanie vašich fitness cieľov

biosterol

Účínné látky (extrakty): Nigellae fluidum - čierna raca, Capsici fluidum - červená paprika, Trigonellae fluidum - senovka grécka, Myristicae liquidum - muškátový orech, Glycyrhizate siccum - sladké drievko, Cynarae fluidum - artičok, nosič - rastlinný olej, softgelová kapsula - bravčová želatína, konzervačná látka - kyselina benzoová.

Užívajte 1-2 kapsule ráno, po jedle. Biosterol by mal byť užívaný každodenne. Kvôli stimulačnému účinku by prípravok mal byť užívaný v rozpätí 18 hodín. V deň tréningu užite 1 kapsulu s posledným jedlom pred tréningom. V prípade užívania 2 kapsúl denne – užívajte dvakrát denne po jedle.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Saponíny 200 mg
Fytosteroly 66 mg
Steroidné alkaloidy 0,25 mg

Biosterol nie je vhodný ani určený k užívaniu ženám a osobám mladším ako 18 rokov! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Hlavná kategória Náhrada steroidov
Bez GMO nie
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
HS kód 21069098: --- Ostatné
Kapsule 30 kaps.
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
Budovanie svalovej hmoty

Recenzie od zákazníkov Biosterol - Megabol
Prezeráte si:Biosterol - Megabol

žiadne problémy s trávením, je to v pohode :)

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
30 kaps. 5,95 € 3,95 €
Jdjwkw
Keby ho uzivala zena, moze mat potom z toho nejake problemy zdravotne?
Jdjwkw
Dobrý deň, produkt neodporúčame užívať ženám

Anonym
Dobrý deň chcel by som sa spýtať ohľadom kombinácie biosterolu a testosterolu 250 pri 85kg dávkovanie 2+2tbl ráno po raňajkách a v deň tréningu ake by som mal mať dávkovanie keď cvičím večer?
Anonym
Dobrý deň, užívanie v tréningový deň môže zostať rovnaké ako v netréningový deň, teda užiť 2 kapsule ráno od každého produktu.
Nemusí byť tu priama nadväznosť užívania na silový tréning, pri raste svalovej hmoty totiž záleží na dlhodobých hladinách hormónov, nie na krátkodobom výkyve okolo tréningu.

Viktória, team GymBeam
biosterol + testosterol + alphamale
Dobrý deň, chcem sa opýtať či je možne kombinovať biosterol + testosterol spolu aj s alfamale testobooster. ďakujem .
biosterol + testosterol + alphamale
Dobrý deň, túto kombináciu neodporúčame, pretože už by to bolo veľa látok v tele, ktoré by spolu mohli neočakávane interagovať. Skôr sa zamerajte na jedálniček, dajte si pozor napr. na dostatočný príjem vitamínu D a zinok, ktoré tiež majú na testosterón vplyv.
Vysoký tlak
Pozdravujem. Chcem sa opýtať ako je to s užívaním tohoto produktu u pacientov s vysokým tlakom.
Vysoký tlak
Dobrý deň, odporúčame podariť sa o užívaní s lekárom, ktorý dobre pozná váš zdravotný stav a lieky, ak nejaké užívate.
Anonym
Zdravím po akom čase treba dat pauzu? Alebo sa to môže brat nepretržite?
Anonym
Dobrý deň, produkt sa môže užívať dlhšiu dobu nepretržite.

Položky 1 až 5 z celkového počtu 16