Recenzie - Mandľové maslo - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Mandľové maslo je lahodnou a zdravou pochúťkou, ktorá obsahuje 100 % pražené mandle. Navyše je bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a patrí medzi zdroje bielkovín. Má nízky podiel cukru, neobsahuje žiadne umelé látky ani palmový olej. Skvele sa hodí do rôznych fitness receptov, koláčov, ale aj na raňajky. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú spestriť svoj jedálniček.

7,50 €(22,06 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Mandľové maslo - GymBeam

4.9
Priemer z 266 hodnotení
(239 hodnotení)
(16 hodnotení)
(6 hodnotení)
(2 hodnotenia)
(3 hodnotenia)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na mandľové maslo sú mimoriadne pozitívne, pričom väčšina zákazníkov vyzdvihuje bohatú, prirodzenú chuť mandlí a krémovú, hladkú textúru, ktorá sa dobre natiera. Mnohí oceňujú, že neobsahuje pridaný cukor, čisté zloženie a že funguje naprieč raňajkami, ako sú palacinky, ovsené vločky a jogurt, pričom často pôsobí uspokojivo aj v malých množstvách. Niektorí spomínajú, že sa oddelí a treba ju premiešať.

  • Intenzívna chuť mandlí
    |
  • Krémová, hladká textúra
    |
  • Bez pridaného cukru
    |
  • Dobre sa natiera
    |
  • Pôsobí uspokojivo aj v malých množstvách
    |
  • Vynikajúce na raňajkové využitie

Vygenerované pomocou AI z 266 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Lidia

Overený nákup
Som veľký fanúšik arašidového masla, ale aj toto sa mi zdalo dobré. má ľahšiu chuť ako arašidy, pôsobí to dojmom, že neprijímate toľko kalórií:))
Najprínosnejšia kritická recenzia

Alexandra

Overený nákup
Žiaľ, so zmenou obalu sa trochu zmenil aj recept/spôsob prípravy. Nechápem, ako to mohli zmeniť, ale chuť a vzhľad sú iné. Samostatne to už nie je také dobré. Ide to v otrasoch.
Recenzie slovenské (95)
Overené nákupy (225)
Pozitívne (261)
Negatívne (5)
Recenzie v ostatných krajinách (171)
  • Mirka

    Neoverený nákup

    15. 8. 2016

    Veľmi chutné maslo s lahodnou chuťou zo 100% mandiel. Po dlhšom nepoužívaní sa oddelí olej a mandle stvrdnú..stačí ich poriadne premiešať a konzistencia bude rovnako tekutá ako predtým. Pekný a praktický obal. Tieto mandle mi chutia viac než arašidy..tiež sa tak nelepia v ústach.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • tomas

    Neoverený nákup

    13. 8. 2016

    Mandľové maslo je perfektný spôsob doplnenia potrebných živín ako sú zdravé tuky, bielkoviny, vitamíny, minerály a vláknina. Chuť je naozaj skvelá, o niečo výraznejšia než pri arašidovom masle. Taktiež je madlove maslo tekutejsie než arasidove ci kešu. Je super, že sú tieto mandle pomleté aj s kožou. Ak hľadáte maslo s výraznou chuťou a s najzdravším zložením, tak vám odporúčam tento produkt :) Produkt by som neodporúčal alergikom na mandle :D Ďakujem za super cenu
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Martin

    Neoverený nákup

    13. 8. 2016

    chválim..za mňa 5*. jediné čo tomu môžem vytknúť je väčšia vrstva oleja na vrchu...a tiež chýbajúce odporúčané denné dávkovanie.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lukáš

    Neoverený nákup

    2. 8. 2016

    Skvelá chuť, žiaden cukor ani soľ, a ak máte radi mandľovú príchuť a arómu, dá sa pridať naozaj do čohokoľvek sladkého aj slaného (ovsená kaša s ovocím, tuniaková pomazánka...). Samo o sebe dosť vysušuje a lepí ústa ale na samostatnú konzumáciu nie je určené. Čo sa konzistencie týka, ak sa skladuje pri nízkych teplotách, nie je moc riedke, takže sa nerozteká ale zase ani nestuhne, takže sa dá bez problémov rozotierať. Cena je taktiež v porovnaní s inými obchodmi veľmi prijateľná. Za mňa 5*.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Martin

    Neoverený nákup

    11. 7. 2016

    ...veľmi mi to nechutilo, ale to bude asi kvôli tomu, že mandle sú moc aromatizované orechy a preferujem iné. ale aj tak som bol rád, že som ho už konečne dojedol :-D
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Nicknane

    Neoverený nákup

    2. 7. 2016

    Včera dorazilo. Vyskúšal som už viaceré. Je tekutejsie a chuť sa mi zdá akoby boli mandle prazene. Každopádne nám veľmi chutí. Tak si to nepokazte (kvalitou či cenou) :-)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili