Recenzie - Mandľové maslo - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Mandľové maslo je lahodnou a zdravou pochúťkou, ktorá obsahuje 100 % pražené mandle. Navyše je bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a patrí medzi zdroje bielkovín. Má nízky podiel cukru, neobsahuje žiadne umelé látky ani palmový olej. Skvele sa hodí do rôznych fitness receptov, koláčov, ale aj na raňajky. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú spestriť svoj jedálniček.

7,50 €(22,06 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať sobota 27. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Mandľové maslo - GymBeam

4.9
Priemer z 269 hodnotení
(242 hodnotení)
(16 hodnotení)
(6 hodnotení)
(2 hodnotenia)
(3 hodnotenia)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na mandľové maslo sú mimoriadne pozitívne, pričom väčšina zákazníkov vyzdvihuje bohatú, prirodzenú chuť mandlí a krémovú, hladkú textúru, ktorá sa dobre natiera. Mnohí oceňujú, že neobsahuje pridaný cukor, čisté zloženie a že funguje naprieč raňajkami, ako sú palacinky, ovsené vločky a jogurt, pričom často pôsobí uspokojivo aj v malých množstvách. Niektorí spomínajú, že sa oddelí a treba ju premiešať.

  • Intenzívna chuť mandlí
    |
  • Krémová, hladká textúra
    |
  • Bez pridaného cukru
    |
  • Dobre sa natiera
    |
  • Pôsobí uspokojivo aj v malých množstvách
    |
  • Vynikajúce na raňajkové využitie

Vygenerované pomocou AI z 269 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Lidia

Overený nákup
Som veľký fanúšik arašidového masla, ale aj toto sa mi zdalo dobré. má ľahšiu chuť ako arašidy, pôsobí to dojmom, že neprijímate toľko kalórií:))
Najprínosnejšia kritická recenzia

Alexandra

Overený nákup
Žiaľ, so zmenou obalu sa trochu zmenil aj recept/spôsob prípravy. Nechápem, ako to mohli zmeniť, ale chuť a vzhľad sú iné. Samostatne to už nie je také dobré. Ide to v otrasoch.
Recenzie slovenské (97)
Overené nákupy (227)
Pozitívne (263)
Negatívne (5)
Recenzie v ostatných krajinách (172)
  • Palo

    Overený nákup

    7. 2. 2019

    Príchuť: jemný
    Výborné maslo. Myslím, že lepšie som nejedol. Príjemná chuť a konzistencia. Určite ešte objednám. Ďakujem Gymbeam
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Julia

    Neoverený nákup

    5. 10. 2018

    Vyborna chut, lahodne, skvela konzistencia, maslo len treba na zaciatku dobre premiesat. Urcite kupim znovu :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lucie

    Overený nákup

    12. 9. 2018

    Nám maslo chutilo, priateľ ho jedol samotné, ale obaja sme sa zhodli, že arašidy sú oveľa lepšie a po druhé už toto asi nekúpime.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • gio

    Neoverený nákup

    17. 5. 2018

    Mal som ho inde, ale toto je najlepšie mandľové maslo, aké som kedy jedol! Natrieme na kúsok toastového chleba s trochou javorového sirupu navrchu, je to úžasné!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Andreea

    Neoverený nákup

    7. 5. 2018

    Toto maslo je z pražených mandlí, treba upresniť, inak je OK, len som ho porovnal s nátierkou, ktorá je zo surových mandlí
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Tatiana

    Neoverený nákup

    20. 4. 2018

    Vahala som dlhsie ci ho skusit, ale nelutujem a urcite budem objednavat pravidelne. Je uzasne, takze urcite odporucam
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Miichaell

    Neoverený nákup

    28. 2. 2018

    Kvalita bude asi v poriadku, resp. pokiaľ zodpovedá zloženiu, čo viac si priať. Asi len aby sa to dalo jesť. Naozaj ma to zaujímalo, pretože arašidy mi chutí a kešu je úžasný. Nakoniec som to miešal práve s kešu (ako mi ho bolo ľúto) v palacinkách, aby som to vôbec zjedol. Keď mandle, tak surové.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Alena

    Overený nákup

    5. 2. 2018

    Chuť horká, za mňa nie, ale manžel sa s tým pobil.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Erzsebet

    Neoverený nákup

    4. 2. 2018

    Sú vynikajúce!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • marcela

    Neoverený nákup

    19. 12. 2017

    Uz dlhsiu dobu som uvazovala o kupe mandloveho masla, avsak najma kvoli poslednym recenziam, ktore boli negativne, som sa vzdy vratila k arasidovemu, vyskusala som aj kesu, to je mimochodom naozaj lahodne a ma super konzistenciu. A kedze ho mali na predajni za nizsiu cenu, dala som mu sancu a je vynikajuce. Verim, ze rozne varky mozu vyjst inac a niekedy mozu byt mandle prepazenejsie, az horke..co by sa ale asi nemalo dostat do predaja ale o mojej nadobe masla to teda neplati. Aj po zamiesani je sice olejnatejsie ako napr arasidovo-kokosove, ale je to otazka preferencii a mne osobne to teraz vyhovuje, kedze sa budem hadat vediet lepsie kontrolovat pri jeho konzumacii. Konzistenciou by vsak vseobecne bolo lepsie, keby bolo hustejsie. Len preto hviezdicka dole.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili