Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vitamín K2 120 mcg + D3 1000 IU - Jamieson

Výrobca: Jamieson
Hodnotenie:
100 %

Vitamín K2 120 mcg + D3 1000 IU obsahuje potrebnú dennú dávku vitamínu K a D pre správnu funkciu kostí a svalov, zdravé zuby a podporu imunitného systému. Ide o kombináciu vitamínov, ktoré je vhodné užívať spolu, pretože vzájomne podporujú svoju účinnosť.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 11,95 €

Vitamín K2 + D3 udržuje zdravé kosti, svaly, zuby a podporuje imunitný systém a obranyschopnosť

Vitamín K2 + D3 je kombináciou vitamínu K2 a D3 v optimálnej dennej dávke. Produkt obsahuje kapsule, ktoré slúžia najmä na podporu imunitného systému a zdravých a silných kostí.

 

Vitamín K2 sa podieľa na zrážaní krvi, reguluje funkciu buniek, spomaľuje proces starnutia a s tým súvisiace problémy, ako osteoporózu. Je jedným z najdôležitejších prvkov pre zdravie a ochranu kostí. Pomáha predchádzať zlomeninám a zvyšuje pevnosť kostí. 

  

Vitamín K2 120 mcg + D3 1000 IU - Jamieson

 

Navyše udržiava zdravie zubov, redukuje riziko zápalov a pomáha pri liečbe autoimunitných ochorení. Pri pravidelnom užívaní môže pomôcť predchádzať niektorým druhom rakoviny. Vitamín K2 je veľmi náročné získať zo stravy, keďže sa v potravinových zdrojoch nachádza len v malom množstve, a preto je dôležité dopĺňať tento vitamín aj formou suplementov.

 

Vitamín D3 získavame najmä zo slnka a len minimálne množstvo dokážeme prijať formou stravy. Práve preto je dôležité vitamín D3 konzumovať najmä v zimnom období. Vitamín D3 zohráva dôležitú úlohu pre zdravie svalov a kostí. Má totiž schopnosť vstrebávať vápnik a fosfor z čreva. Môže pomôcť pri bolestiach svalov, kostí, chronickej únave aj osteoporóze. Je dôležitý prvok pre podporu imunitného systému a pomáha liečiť astmu, artritídu či cukrovku. Slúži aj ako prevencia rôznych druhov rakoviny, ovplyvňuje zdravie zubov a podporuje liečbu kožných ochorení.

 

Kombinácia vitamínov K2 a D3 vzájomne podporuje svoju účinnosť. Vitamín D totiž pomáha vstrebávať vápnik a má pozitívny vplyv na zdravie kostí, ako aj vitamín K. Navyše, tieto vitamíny spolu fungujú synergicky, a teda riadia vzájomné vstrebávanie sa a regulujú svoje hladiny.

  

Vitamín K2 + D3 - Jamieson

 

Vitamíny K2 a D3 sú veľmi prospešné pre športovcov, pretože im zlepšujú rovnováhu vápnika a znižujú možnosť podvrtnutia členku, poškodenia bedrového kĺbu, stehennej kosti a rôznych zlomenín. Udržujú ich svaly a kosti silné a pevné.

 

Vitamín K2 + D3 a jeho výhody:

  • podporuje zdravie kostí, svalov a zubov
  • zmierňuje bolesť svalstva
  • pomáha predchádzať zlomeninám a osteoporóze
  • pozitívne vplýva na imunitu a obranyschopnosť

 

Zloženie

Vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K2 (menachinón), slnečnicový olej; želatína (želírujúca látka), glycerol (zvlhčovadlo), oxid titaničitý (farbivo). 

 

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Vitamín D3 (ako cholekalciferol)25 µg/1 000 IU
Vitamín K2 (ako menachinón)120 µg

 

Upozornenie

Výživový doplnok. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo slnečného žiarenia a v suchu. Uskladňujte mimo dosah malých detí. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

Recenzie od zákazníkov

Vitamín K2 120 mcg + D3 1000 IU - Jamieson

Write Your Own Review
Prezeráte si:Vitamín K2 120 mcg + D3 1000 IU - Jamieson
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Vitamín K2 120 mcg + D3 1000 IU - Jamieson

Napíšte otázku
Napísať odpoveď