Vitamín D3 + K2 30 kaps - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

Vitamín D3 + K2 sú dôležité pre správne fungovanie kostí, svalov a krvného obehu. Prispievajú k udržaniu dobrého zdravia kostí a zubov, dopomáhajú k správnej zrážanlivosti krvi, podporujú správnu funkciu nervového a imunitného systému. Tieto vitamíny sa odporúčajú najmä pre fyzicky aktívnych ľudí a všetkých, ktorí si chcú udržať zdravé a silné kosti.

Dlhodobo nedostupný

Vitamíny D3+K2 pre zdravé kosti, správnu funkciu svalov, krvného obehu, ako aj nervového a imunitného systému

Vitamín D3 + K2 je kombinácia vitamínu D3 (cholekalciferol) a K2 (menachinón), ktoré sú dôležité pre správne fungovanie kostí, svalov a krvného obehu. Vitamín K prispieva k udržaniu dobrého zdravia kostí a pomáha organizmu k správnej zrážanlivosti krvi. Vitamín D je dôležitý pre správne vstrebávanie vápnika a fosforu, ktoré sú nevyhnutné pre kosti a svaly. Pomáha organizmu udržiavať hladinu vápnika v normále a podporuje zdravie kostí a zubov. Je pomocníkom k správnemu fungovaniu svalov. Vitamín D3 + K2 sa odporúča najmä pre ľudí, ktorí sú fyzicky aktívni a všetkým, ktorí si chcú udržať zdravé a silné kosti.

vitamín d3+k2 all nutrition

Vitamín D3+K2 a jeho výhody

• zvyšujú mineralizáciu kostí a zubov
  • pomáhajú udržiavať zdravé a silné kosti
  • prispievajú k správnej funkcii svalov a krvného obehu
  • bránia vzniku osteoporózy
  • pomáhajú pri chudnutí a spaľovaní tukov
  • podporujú správnu funkciu nervového systému
  • produkt vhodný pre ľudí s nadváhou a obezitou

Olivový olej, kapsula: želatína, zvlhčovadlo - glycerín, vitamín K2 MK7 (menachinón), vitamín D3 (cholekalciferol).

Užívajte 1 kapsulu denne najlepšie s jedlom a zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Vitamín K 100 μg
Vitamín D 50 μg

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Kapsule 30 kaps.
Hlavná kategória Multivitamíny