Vitamín D3 & K2 120 kaps - Now Foods

Výrobca:

Vitamín D3 & K2 je kombinácia D3 1000 IU a vitamín K2 45 mcg, ktorá podporuje správnu funkciu nervového a imunitného systému. Vitamín D podporuje vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu, čo je základom pre správny rozvoj a udržanie zdravých kostí a zubov. Vitamín K taktiež podporuje vstrebávanie vápnika, a tým vplýva na správny vývoj kostí a konverzie kľúčových proteínov v kostnom tkanive.

Dlhodobo nedostupný
 

Vitamín D3 & K2 pre zdravé a silné kosti, ako aj správnu funkciu nervového a imunitného systému

Vitamín D3 je tiež nazývaný aj "slnečný vitamín" - pôsobením UV lúčov je stimulovaná jeho syntéza v organizme. Tvorba vitamínu D klesá pri nedostatku slnečných lúčov a v zimných mesiacoch a s rastúcim vekom klesá schopnosť organizmu vitamín D „vyrábať". Vitamín D podporuje vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu, čo je základom pre správny rozvoj a udržanie zdravých kostí a zubov. Vitamín D3 je nevyhnutný pre prirodzený vývin a prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, čím podporuje správny vývoj dieťaťa.


Vitamín D3 & K2

 

Vitamín K podporuje vstrebávanie vápnika, a tak vplýva na správny vývoj kostí. Nedostatok vitamínu K sa prejavuje práve nadmerným krvácaním, problémami s pečeňou a hrubým črevom, pomalým hojením rán či tvorbou modrín. Na jeho účinok vplývajú antibiotiká, rontgenové žiarenie, prebytok vitamínu E, alkohol a minerálne oleje. K predávkovaniu týmto vitamínom nedochádza, pretože telo si vždy vytvára jeho prirodzené množstvo. Vitamín K je potrebný pre správne využitie vápnika v kostiach a konverzie kľúčových proteínov v kostnom tkanive.

 

Vitamín D3 & K2 a jeho výhody

  • zvyšuje mineralizáciu kostí a zubov
  • pomáha udržiavať zdravé a silné kosti
  • bráni vzniku osteoporózy
  • pomáha pri chudnutí a spaľovaní tukov
  • zvyšuje účinok budovania svalového tkaniva a sily
  • podporuje správnu funkciu nervového systému
  • vhodný pre ľudí s nadváhou a obezitou, najmä abdominálnou obezitou

 

Dávkovanie

Užite 1 kapsulu 1 až 2-krát denne najlepšie s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Vitamín C 3 mg
Vitamín D3 1000 IU
Vitamín K2 45 mcg

 

Ďalšie zložky

Ryžová múka, celulóza (kapsule) a oxid kremičitý.

 

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Deťom do 4 rokov len pod vedením pediatra. Poraďte sa s lekárom, ak ste tehotná alebo dojčíte. Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie od zákazníkov

Vitamín D3 & K2 120 kaps - Now Foods

Write Your Own Review
Prezeráte si:Vitamín D3 & K2 120 kaps - Now Foods
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 9,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 120 kaps