Vitamín D3 1000 IU - Jamieson

Výrobca: Jamieson

Vitamín D3 1000 IU je doplnok výživy pre podporu imunitného systému a zdravé kosti, svaly aj pokožku. Pomáha pri vstrebávaní vápnika a lieči bolesti svalstva. Optimálnu dávku vitamínu D3 pre športovcov nájdete v produkte značky Jamieson.

Dlhodobo nedostupný

Vitamín D3 ako dôležitý suplement pre zdravé svaly, kosti a funkčný imunitný systém

Vitamín D3 1000 IU je prirodzene sa vyskytujúca forma vitamínu D. Ten získavame zo slnečného žiarenia a v minimálnom množstve zo stravy. Práve to je dôvodom, prečo väčšina populácie trpí nedostatkom vitamínu D3. Pritom ide o dôležitý prvok pre správnu funkciu imunitného systému a zdravé a silné kosti, svaly aj zuby.

Vitamín D3 totiž priamo súvisí so vstrebávaním vápnika a fosforu z čriev, preto ovplyvňuje zdravie kostí a svalov. Pomáha pri liečbe bolesti svalstva, kostí aj osteoporóze. Má silné účinky na podporu imunity a efektívne lieči astmu, artritídu, cukrovku a sklerózu. Navyše, reguluje rast buniek, vďaka čomu môžu slúžiť ako prevencia niektorých typov rakoviny, napríklad rakoviny pľúc a hrubého čreva. Vitamín D3 pozitívne vplýva aj na pokožku a podporuje liečbu psoriázy.

Vitamín D3 1000 IU - Jamieson

Vitamín D3 1000 IU a jeho výhody:

• zabezpečuje vstrebávanie vápnika a fosforu
  • podporuje zdravie kostí a svalov
  • zmierňuje bolesti svalstva a kostí
  • zlepšuje imunitný systém
  • slúži ako prevencia niektorých typov rakoviny
  • pozitívne vplýva na pokožku

Vitamín D3, celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), modifikovaná celulózová guma.

Užívajte 1 kapsulu denne s jedlom.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)* RI
Vitamín D3 25 μg/1000 IU 500 %

*RI - Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje sóju.

Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
EAN 064642022004