Vitamín C 1000 mg - Jamieson

Výrobca: Jamieson

Vitamín C 1000 mg je doplnok výživy slúžiaci na podporu imunitného systému. Je to dôležitý antioxidant, ktorý pomáha ničiť baktérie, chrániť organizmus a zvyšovať jeho odolnosť. Navyše zmierňuje únavu, vyčerpanosť a reguluje metabolizmus.

Dlhodobo nedostupný

Vitamín C 1000 mg je účinný na ničenie baktérií, podporu imunitného systému a zvýšenie odolnosti organizmu

Vitamín C 1000 mg je nevyhnutný prvok pre ľudské zdravie. Je označovaný aj ako kyselina L-askorbová, ktorá podporuje vstrebávanie ťažkých kovov a pôsobí ako silný antioxidant.  Účinkuje hlavne na podporu imunity a odolnosti organizmu. Zabraňuje šíreniu infekcií a pomáha vylučovať potrebné protilátky pri chorobe.

Vitamín C 1000 mg - Jamieson

Navyše, v tele plní množstvo funkcií. Vitamín C obmedzuje oxidáciu, znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení, odvádza z tela ťažké kovy. Je dôležitou súčasťou pri syntéze kolagénu, ktorý dodáva pokožke pružnosť, pevnosť a stará sa o dobrý stav zubov a ciev.

Nedostatkom vitamínu C trpia hlavne fajčiari, dojčatá, ľudia s obmedzeným príjmom potravy alebo chronickými ochoreniami. Vitamín C je rozpustný vo vode, a preto jeho nadmerné množstvo vylučujeme močom. Keďže sa v tele neukladá, je potrebné ho dopĺňať na dennej báze. To je hlavným dôvodom prečo by ste mali zabezpečiť svojmu telu dostatok vitamínu C prostredníctvom pestrej stravy a suplementov výživy.

Vitamín C a jeho výhody:

• prispieva k správnej funkcii imunitného systému
  • zlepšuje odolnosť organizmu
  • zabraňuje šíreniu infekcií
  • je výbornou prevenciou ochorení, ako chrípka či nachladenie
  • pôsobí ako silný antioxidant
  • odvádza z tela ťažké kovy
  • znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení

Zloženie Vitamínu C

Celulóza (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka), modifikovaná celulózová guma, rozpustná celulóza, karnaubský vosk (povlaková látka).

Odporúčame užívať jednu tabletu (1000 mg) raz denne.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tableta)* % RI
Vitamín C (Kyselina L-askorbová) 1000 mg 1250

* Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uskladňujte mimo dosah malých detí. Skladujte mimo slnečného žiarenia a v suchu. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

EAN 064642045157
Hlavná kategória Ostatné vitamíny