Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vitamín B Komplex 100 tab - Universal

Hodnotenie:
20 %

Vitamín B Komplex obsahuje 8 kvalitných vitamínov skupiny B s postupným uvoľňovaním - vitamín B1, B2, B6, B12, kyselinu listovú, biotín, inositol a PABA. Tie podporujú tvorbu energie, podieľajú sa na metabolizme, zlepšujú funkcie mozgu a nervovej sústavy. Zmierňujú bolesti hlavy, urýchľujú hojenie rán a posilňujú imunitný systém. Pomáhajú tiež pri nadmernej únave z tréningu a zlepšuje regeneráciu svalovej hmoty.

Vitamín B Komplex nabitý 8 druhmi vitamínov skupiny B s postupným uvoľňovaním, dôležitými v celej rade kľúčových funkcií

Vitamín B Komplex obsahuje 8 kvalitných vitamínov skupiny B s postupným uvoľňovaním. Zohrávajú dôležitú úlohu v celej rade kľúčových funkcií - podporujú tvorbu energie, produkujú červené krvinky, podieľajú sa na metabolizme sacharidov, pomáhajú regulovať krvný cukor, zlepšujú funkcie mozgu a nervovej sústavy. Zlepšujú aj stav vlasov, kože a nechtov. Zmierňujú únavu očí, bolesti hlavy, urýchľujú hojenie rán a posilňujú imunitný systém. Vitamín B Komplex pomáha pri nadmernej únave z tréningu a zlepšuje regeneráciu svalovej hmoty.

  Vitamín B Komplex - universal

 

Vitamín B Komplex a jeho výhody

  • komplex 8 druhov vitamínov skupiny B
  • obsahuje vitamíny s postupným uvoľňovaním
  • znižuje únavu a vyčerpanosť
  • podporuje normálne fungovanie imunitného systému
  • zlepšuje pamäť a sústredenie
 

Dávkovanie 

Odporúčame užívať jednu tabletu denne, najlepšie spolu s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tableta)
Tiamín50 mg
Riboflavín50 mg
Niacín50 mg
Vitamín B650 mg
Kyselina listová400 mcg
Vitamín B1250 mcg
Biotín50 mcg
Kyselina pantoténová50 mg
Cholín50 mg
Kyselina para-aminobenzoová50 mg

 

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 15 rokov. Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých detí. Pred užitím si preštudujte eliteku a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom. 

Recenzie od zákazníkov

Vitamín B Komplex 100 tab - Universal

Write Your Own Review
Prezeráte si:Vitamín B Komplex 100 tab - Universal
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Vitamín B Komplex 100 tab - Universal

Napíšte otázku
Napísať odpoveď