Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer True Mass 1200 4800 g - BSN

Výrobca: BSN

Gainer True Mass 1200 je multifunkčná zmes bielkovín s postupným uvolňovaním, dodávajúca živiny svalom po dobu 8 hodín, a taktiež sacharidov, ktoré ponúkajú telu kalorickú podporu nevyhnutnú pri fyzickej záťaži. Jedna porcia obsahuje 12 g BCAA, 25 g EAA a vlákninu. Tento gainer je určený pre jednotlivcov s vysokými kalorickými požiadavkami, pre tých, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu, alebo majú ťažkosti s priberaním alebo udržaním hmotnosti.

Nie je na sklade

True Mass 1200 - gainer s postupným a predĺženým uvoľňovaním, ktorý poskytne vášmu telu všetko, čo potrebuje k naberaniu hmotnosti alebo svalovej hmoty

Gainer True Mass 1200 je vysoko kvalitný gainer s pomerom 4:1 proteínov k sacharidom. Obsahuje multifunkčnú zmes bielkovín s postupným uvolňovaním, dodávajúcich živiny vašim svalom po dobu 8 hodínProteín je veľmi dôležitý pre budovanie svalovej hmoty. Sacharidy telu ponúknu kalorickú podporu nevyhnutnú pri fyzickej záťaži. Sacharidy a tuky telu dodajú rýchlo sa spaľujúce palivo pre vytváranie energie. Jedna porcia obsahuje 12 gramov BCAA (aminokyseliny valín, leucín, izoleucín) a 25 gramov EAA (esenciálne aminokyseliny). Okrem toho obsahuje vlákninu a stredne nasýtené triglyceridy. Toto zloženie zaručí správnu nutričnú hodnotu každého drinku.

 

True Mass 1200 bsn gainer

 

True Mass 1200 bude efektívne podporovať váš svalový rast, zvyšovať syntézu proteínov, a tým aj pomáhať vytvárať nové svalové vlákna, regenerovať a okamžite opravovať tvrdým tréningom poškodené svalové vlákna. Taktiež maximalizuje glykogénové zásoby v tele. Tento gainer je určený pre jednotlivcov s vysokými kalorickými požiadavkami, pre tých, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu, alebo pre tých, ktorí majú ťažkosti s priberaním alebo udržaním hmotnosti. Vyznačuje sa výbornou chuťou, ktorá telu dodá drahocenné kalórie.

 

Pre koho je tento gainer určený?

 • pre všetkých športovcov vyžadujúcich efektívny nárast hmotnosti a svalovej hmoty
 • pre ektomorfné typy, ktoré majú problémy s naberaním svalovej hmoty
 • pre všetkých športovcov požadujúcich efektívnu tréningovú regeneráciu a rýchle navodenie anabolických pochodov v oganizme
 
 

Gainer True Mass 1200 a jeho výhody

 • kvalitný gainer s postupným a predĺženým uvoľňovaním (8 hodín prísunu aminokyselín)
 • multifunkčná zmes bielkovín a sacharidov
 • obsahuje bioaktívne enzýmy zlepšujúce trávenie, vstrebávanie a využitie proteínov (aminogen a papain)
 • buduje čisté svalstvo a chráni ho
 • zabezpečuje syntézu bielkovín
 • je obohatený o BCAA a glutamínové peptidy
 • triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) ako okamžitý zdroj energie
 • je bohatý zdroj vlákniny
 • je výbornou kalorickou podporou
 • má skvelú chuť
 
 

Zloženie

Komplexná zmes sacharidov (maltodextrín, ovsená múka, polydextróza), bielkovinová zmes (srvátkový koncentrát, kazeinát vápenatý, mliečny izolát, srvátkový izolát, micelárny kazeín, hydrolyzovaný srvátkový izolát, vaječný albumín), emulgátor (sójový lecitín), prášok zo slnečnicového oleja, nízkotučný kakaový prášok (3,7 g), príchute, MCT, zahusťovadlá (celulóza, xantánová guma, guarová guma, arabská guma), sladidlá (acesulfam draselný, sukralóza), glutamínové peptidy.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 2 odmerky s 400 ml studenej vody, alebo s iným obľúbeným nápojom. Množstvo tekutiny ovplyvňuje konzistenciu hotového nápoja. Konzumujte jednu dávku denne podľa potreby. Ak chcete zvýšiť množstvo prijatých kalórií alebo proteínu, použite pri príprave mlieko.

 

Tabuľka nutričných hodnôt


Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)2 odmerky (320 g)
Energetická hodnota 5222 kJ
Kalórie 1248 kcal
Tuk celkom 18 g
Nasýtené tuky 4,9 g
Trans tuky 0 g
Cholesterol 150 mg
Sodík 530 mg
Sacharidy celkom 210 g
Vláknina 15 g
Cukry 19 g
Bielkoviny 54 g

 

Upozornenie

Konzumujte ako súčasť zdravej stravy v kombinácii s cvičením. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko, vajcia, pšenicu, lepok a sóju (Lecitín). Vyrábané v podniku, ktorý tiež spracúva orechy.

Recenzie od zákazníkov

Gainer True Mass 1200 4800 g - BSN

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer True Mass 1200 4800 g - BSN
Vaše hodnotenie

Príchuť

Viac informácií
Cena 0,00 €
Default category 1815
Coefficient for product sorting 1
Príchuť Nie
Veľkosť oblečenia Nie
Balenie 4800 g
Otázky od zákazníkov

Gainer True Mass 1200 4800 g - BSN

Napíšte otázku
Napísať odpoveď
Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena
chocolate milkshake
(0)
51,95 €
45,80 €
strawberry
(0)
51,95 €
45,90 €
vanilla
(0)
51,95 €
45,80 €