Thor Stim-free shot - GymBeam

Thor Stim-free shot je komplexná pre-workout zmes vo forme praktického shotu, ktorý stačí len vypiť. Obsahuje starostlivo vybrané látky spájané so športovým výkonom a prekrvením svalov. V zložení však nie je žiadny kofeín ani iné stimulanty, takže poslúži aj počas večerných tréningov bez negatívneho vplyvu na spánok.

Thor Stim-free shot – pre-workout zmes vo forme shotu bez stimulantov, ktorá poslúži aj počas večerných tréningov bez vplyvu na spánok

Thor Stim-free shot patrí medzi komplexné predtréningovky s poriadne nabušeným zložením. Má formu praktického shotu, ktorý netreba rozrábať a stačí ho len vypiť. Obsahuje starostlivo vybrané látky všeobecne spájané s posúvaním hraníc športového výkonu a prekrvením svalov. Z hľadiska podielu v zložení kraľuje neesenciálna aminokyselina l-citrulín, ktorá funguje ako prekurzor arginínu. Ten spolu s prítomným l-arginínom slúži ako substrát pre produkciu oxidu dusnatého (NO), ktorý je v organizme zodpovedný za proces s názvom vazodilatácia, teda roztiahnutie ciev. To má súvis s transportom živín a kyslíka do svalov, čo je dôležité pre maximálny výkon.

V zložení ďalej nechýba ani beta alanín, ktorý sa vďaka svojmu mechanizmu pôsobenia stará o prekyslenie svalov počas výkonu. Zabudnúť však nesmieme ani na extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), ktorá patrí medzi adaptogény. Ide o látky všeobecne spájané ​s odolnosťou organizmu a fyzickým výkonom. Okrem toho tu máme synefrín, ktorý patrí medzi známe spaľovače tuku. Nechýba však ani vitamín B6, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Zloženie tohto pre-workoutu navyše neobsahuje kofeín ani žiadne stimulanty. To znamená, že si s ním pokojne môžete zatrénovať aj v neskorších hodinách bez obáv z negatívneho vplyvu na spánok. Hodí sa teda každému, kto pre povinnosti zvykne trénovať večer po práci alebo po škole a chce sa maximálne starať o svoj výkon. Navyše je ideálny aj pre vegánov a vzhľadom na jeho praktickú formu ho môžete bez problémov hodiť do športovej tašky a pred tréningom pohodlne vypiť.

V prípade, že by ste mali záujem zadovážiť si Thor Stim-free vo väčšom množstve, prezrite si produktovú kartu Thor Stim-free v klasickej práškovej podobe.

Thor Stim-free shot a jeho výhody

• je komplexná predtréningovka so starostlivo vybraným zložením
  • obsahuje látky spájané s posúvaním hraníc výkonu a prekrvením svalov
  • neobsahuje kofeín ani žiadne stimulanty
  • obsahuje adaptogén spájaný s odolnosťou organizmu a fyzickým výkonom
  • hodí sa aj na tréning vo večerných hodinách
  • nemá negatívny vplyv na spánok
  • má praktickú formu shotu, ktorú si môžete zobrať všade so sebou
  • obsahuje synefrín patriaci medzi známe spaľovače tuku
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • je vhodný aj pre vegánov
  • ocení ho každý, kto zo seba chce dostať len to najlepšie

Čistená voda, L-citrulín DL-malát 2:1, beta alanín, L-arginín báza, cholín bitartrát, aróma, extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (4:1) (Rhodiola rosea), konzervant (kyselina sorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), extrakt z pomarančovníku horkého (15:1) (kôra) (Citrus aurantium) (96% synefrín), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), farbivá (zeleninové a ovocné koncentráty).

Pred použitím pretrepte. Vypite 1 ampulku (60 ml) 15 – 30 minút pred tréningom.

Nutričné hodnoty  Na 100 ml Na 60 ml
L-citrulín-DL-malát 8333,33 mg 5000 mg
Beta alanín 5000 mg 3000 mg
L-arginín báza 2500 mg 1500 mg
Cholín bitartrát 833,33 mg 500 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 166,66 mg 100 mg
Synefrín 33 mg 20 mg
Vitamín B6 2,33 mg 1,4 mg

*Referenčné výživové hodnoty.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Forma tekutý
Hlavná kategória NO doplnky