Grenade Termo spaľovače

Termo spaľovače od výrobcu Grenade je kategória obsahujúca spaľovače tuku s termogénnym účinkom, ktoré patria medzi najobľúbenejšie doplnky stravy pri chudnutí. V ich zložení nájdete overené látky, ako je synefrín, kofeín alebo extrakt zo zeleného čaju (EGCG). Tie sú často spájané so zrýchlením metabolizmu a efektívnejším využívaním tuku ako zdroja energie. Sú však cenené aj pre svoje povzbudzujúce účinky. Môžu tak uľahčiť dodržiavanie jedálnička aj tréningového plánu, čo vo výsledku vedie k zefektívneniu chudnutia.

Zobraziť viac

Ako fungujú a čo obsahujú termogénne spaľovače tuku?

V tejto kategórii nájdete jednozložkové aj viaczložkové doplnky. Medzi najznámejšie jednozložkové termogénne spaľovače patrí synefrín. Táto látka pochádza z plodov pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) a za jej účinkom stojí schopnosť zvýšiť rozklad tukov na energiu. Tú potom môžete využiť pri športe či inej pohybovej aktivite. Podobný efekt má aj extrakt zo zeleného čaju (EGCG), ktorý tiež najlepšie funguje v nadväznosti na fyzickú aktivitu.

Ďalším populárnym termogénnym spaľovačom tuku je kofeín. Tento celosvetovo najobľúbenejší stimulant má totiž vplyv na adrenalín a noradrenalín. Tieto hormóny (katecholamíny) podporujú spaľovanie tuku, ktorý sa potom môže využiť ako zdroj energie. Kofeín navyše povzbudí pred výkonom aj kedykoľvek počas dňa. Vďaka tomu potom môžete na tréningu podať intenzívnejší a koncentrovanejší výkon, čím spálite zase o niečo viac kalórií, a účinok spaľovača tak môžete ešte zvýšiť.

Výhodou viaczložkových termogénnych spaľovačov je, že kombinujú niekoľko funkčných látok, ktoré sa svojimi účinkami navzájom podporujú. Vďaka tomu je celá zmes ešte efektívnejšia. Dobrým príkladom je spaľovač tuku FueBurn, ktorý v sebe snúbi benefity synefrínu, EGCG a kofeínu. Tieto látky so svojimi účinkami dopĺňajú a pôsobia synergicky. V zložení nájdete aj kapsaicín a ďalšie biologicky aktívne zložky, vďaka čomu ide o ideálny komplexný doplnok. Pomocou neho môžete spáliť viac kalórií počas športu aj mimo neho, a zrýchliť tak svoje chudnutie.

Nech už si zvolíte akýkoľvek termogénny spaľovač, myslite na to, že najlepšie funguje v kombinácii s pohybom. Okrem pravidelnej fyzickej aktivity je základom úspešného chudnutia aj upravený jedálniček. Pomocou spaľovača tuku vašu snahu o zhadzovanie tuku zefektívnite a celý proces urýchlite.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac informácií o tom, ako si vybrať účinný spaľovač tuku, nemal by vám uniknúť článok Ako vybrať a používať ten najúčinnejší spaľovač tuku.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.