Terapeutická bandáž na koleno Hot-Cold - GymBeam

Terapeutická bandáž na koleno Hot-Cold je praktický návlek s chladivým alebo hrejivým efektom. Obsahuje gélové vrecká, ktoré si vychladíte alebo ohrejete podľa potreby. Hodí sa tak ako obklad pri problémoch s kolenom a prináša úľavu. Ocenia ju športovci alebo ktokoľvek iný napríklad v období rekonvalescencie.

Terapeutickú bandáž na koleno Hot-Cold s chladivým alebo hrejivým efektom využijete ako obklad pri problémoch s kolenom

Terapeutická bandáž na koleno Hot-Cold je praktická pomôcka na chladenie alebo zahrievanie dolnej končatiny. Obsahuje gélové vrecká, ktoré si môžete podľa potreby vychladiť alebo ohriať. Pre chladivý efekt ich stačí na 2 hodiny vložiť do mrazničky a potom vrátiť späť do bandáže. Keď gélové vrecká naopak dáte na 20 sekúnd do mikrovlnky, budú príjemne hriať. Potom ich stačí zasunúť späť do vreciek na vnútornej strane bandáže a tú pomocou suchého zipsu pripevniť na koleno. Teraz už len odpočívajte a užívajte si pocit úľavy. Výhodou gélových vložiek tiež je, že sú nepriepustné a môžete ich opakovane používať.

Samotná bandáž bez gélových vložiek sa hodí aj keď potrebujete koleno len stabilizovať alebo udržať v teple. Jednoducho ju zaviniete a stiahnete pomocou suchého zipsu, vďaka ktorému sa skvele prispôsobí tvaru nohy.univerzálnu veľkosť, a tak ju môže používať každý člen vašej domácnosti.

Terapeutickú bandáž na koleno Hot-Cold ocenia najmä ľudia, ktorí sa venujú športom s vysokým rizikom zranenia kolena, ako je poranenie menisku, väzov alebo napríklad bežecké koleno. Patria medzi nich futbalisti, basketbalisti, volejbalisti, rugbisti, bežci, lyžiari, snowboardisti a tiež siloví športovci. Nemusí ale slúžiť iba tým. Je obľúbená aj u ľudí, ktorí majú s kolenom dlhodobé problémy alebo s ním podstúpili nejaký zákrok a chcú sa pomocou rehabilitácie a ďalších pomôcok vrátiť späť k svojmu aktívnemu spôsobu života. V balení nájdete 1 ks bandáže, ktorá sa hodí na pravú aj ľavú nohu.

Terapeutická bandáž na koleno Hot-Cold - GymBeam

Terapeutická bandáž na koleno Hot-Cold a jej výhody

• praktický návlek na koleno s chladivým alebo hrejivým efektom
  • súčasťou sú gélové vložky
  • gélové vložky sa dajú opakovane používať
  • má univerzálnu veľkosť
  • vďaka suchému zipsu dobre drží na nohe
  • ľahko sa používa
  • hodí sa ako obklad na koleno
  • prináša úľavu pri problémoch s kolenom
  • ideálna v rámci rekonvalescencie
  • môže pomôcť s rehabilitáciou
  • je vhodná pre silových športovcov
  • hodí sa futbalistom, basketbalistom, lyžiarom a ďalším športovcom
  • balenie obsahuje 1 bandáž

Materiál

Látkový obal: Neoprén
Gélové vrecká: PVC, Nylon

Rozmery

Rozmery Dĺžka Šírka Váha
Látkový obal 96 cm 25,2 cm 171 g
Gélové vrecko 24 cm 11,2 cm 260 g

Bandáž používajte iba tak, ako je uvedené v priloženom manuáli. Gélové vrecko by nemalo prísť do priameho kontaktu s vašou pokožkou, pretože môže spôsobiť omrzliny či popáleniny. Vždy používajte bandáž ako ochrannú vrstvu a nikdy výrobok nepoužívajte dlhšie ako 20 minút.

HS kód 38249996: ----- Ostatné
Vyrobené v Čína