Tekutá krieda Liquid Chalk - GymBeam

Liquid Chalk je tekutá krieda, ktorá sa aplikuje na ruky alebo nohy pre zlepšenie úchopu (napr. mŕtvy ťah, príťahy). V porovnaní s tradičným kriedovým práškom, tekutá krieda sa neprenáša na cvičebné náradie, nezanecháva škvrny na oblečení a zabraňuje nadýchnutiu kriedy.

Liquid Chalk - tekutá krieda na posilnenie úchopu, ktorá sa neprenáša na cvičebné náradie a nezanecháva škvrny na oblečení

Liquid Chalk je tekutá krieda, ktorá sa aplikuje na ruky alebo nohy pre zlepšenie držania. Je ideálna pre všetkých športovcov na zlepšenie úchopu (napr. mŕtvy ťah, príťahy), ktorí nechcú, aby sa im šmýkala činka. V porovnaní s tradičným kriedovým práškom, tekutá krieda sa neprenáša na cvičebné náradie, nezanecháva škvrny na oblečení a zabraňuje nadýchnutiu kriedy. Ide o tekuté magnézium s perfektným vysušením ruk a prstov. Liquid Chalk je v praktickom balení - v 50ml a 250 ml plastovej fľaške.

Liquid Chalk - tekutá krieda GYMBEAM

Tekutá krieda Liquid Chalk a jej výhody

• výrazne znižuje potenie
  • zlepšuje priľnavosť
  • zvyšuje váš zdvíhací výkon
  • zlepšuje úchop
  • neprenáša sa na cvičebné náradie
  • nezanecháva škvrny na oblečení
  • bráni nadýchnutiu kriedy

Liquid Chalk tekutá krieda magnézium gymbeam

Alkohol, horčík, uhličitan, zahusťovadlo a vôňa.

Ako sa tekutá krieda používa?

Tekutú kriedu naneste na ruky alebo nohy. Po použití stačí použiť mydlovú vodu na zmytie produktu.

Nechutnajte. Pred prvým použitím odporúčame naniesť malú čiastku produktu na pokožku, aby ste sa uistili, že nemáte žiadnu vedľajšiu reakciu. Neaplikujte na suchú alebo popraskanú pokožku.

Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Ostatné príslušenstvo pre cvičenie

Recenzie od zákazníkov Tekutá krieda Liquid Chalk - GymBeam
Prezeráte si:Tekutá krieda Liquid Chalk - GymBeam

Skúsil som túto kriedu po prvý krát a som maximálne spokojný. Určite sa nebudem vracať ku klasickej kocke, nakoľko táto tekutá je veľmi účinná a prašnosť nie je žiadna. Žiadna špina okolo, žiaden prach a jej praktický obal je skvelý. Odporúčam každému lebo je to veľká pomoc do fitka.

Okrem toho ze tato tekuta krieda je velmi vodnata a hned po otvoreni mi to vyprsklo na cierne tricko, mam s tymto produktom dva zasadne problemy. V popise je ze sa tato krieda neprenasa na naradie a to bol jediny dovod preco som si ju aj kupil, ale bohuzial, nie je to pravda, krusi sa z ruk ak je jej pouzite kusok viac a na gripe tyce ostava rovnako ako klasicke magnezium, dokonca by som povedal ze este horsie sa odtial umyje lebo je oproti praskovej klasike lepkavejsia. Cize zakladna vec z popisu kvoli ktorej som si to kupil je klamstvo. Druha vec je velmi nekvalitne balenie cez ktore to jednak jemne preteka a jednak sa v taske lahko otvori a nechcel by som to veru potom cistit...

Balenie (ml) Cena Špeciálna cena Skladom
250 ml 8,95 € 4,95 €