Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Taška na jedlo The Shield Captain America - Performa

Výrobca: Performa

Športová taška na jedlo The Shield Captain America z edície Hero Marvel sa vyznačuje pekným dizajom a inovatívnymi funkciami. Je ľahká, prenosná, vyrobená z pevného polyesterového nylonu. Obsahuje 3 veľké boxy na hlavné jedlo, 2 chladiace gély, dávkovač na vitamíny, suplementy a proteínové nápoje, 2 inteligentné vrecká na fľašu, proteínové tyčinky a ovocie. Udrží jedlo čerstvé až 8 hodín.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 87,95 €

Termotaška na jedlo The Shield Captain America z limitovanej edície Hero Marvel - udrží vaše jedlo čerstvé až po dobu 8 hodín a získa si vás inovatívnymi funkciami

Športová taška na jedlo The Shield Captain America z edície Hero Marvel sa vyznačuje pekným dizajom, inovatívnymi funkciami a materiálom najvyššej kvality. Je ľahká, prenosná, vyrobená z pevného polyesterového nylonu. Obsahuje polstrovaný popruh, ktorý je odnímateľný. Jednoducho si v nej zorganizujete svoje pripravené zdravé jedlo na celý deň.

 

Taška na jedlo The Shield Captain America

  

Obsahuje 3 veľké boxy na hlavné jedlo, 2 chladiace gély (schválené TSA), dávkovač na vitamíny, suplementy a proteínové nápoje, 2 mimoriadne inteligentné rozšírené vrecká na fľašu, proteínové tyčinky a ovocie. Vaše kľúče budú mať v taške tiež vlastný priestor. Na zadnej vonkajšej časti nájdete miesto aj pre svoj fitness diár alebo časopis. Taška The Shield Captain America vám uľahčí cestu do práce či do fitka, a navyše budete mať všetko svoje zdravé jedlo až 8 hodín čerstvé a vždy k dispozícii. Taška má objem 15,5 litra.

 

Taška na jedlo The Shield Captain America obsahuje:

  • 3 veľké boxy na jedlo
  • 2 chladiace gély
  • krabičku na vaše vitamíny alebo proteín
  • 2 veľké postranné vrecká na šejker, fľašu alebo proteínové tyčinky

   Taška na jedlo The Shield Captain America

 

Rozmery tašky

RozmeryDĺžkaŠírkaVýška
Veľkosť (cm) 31,7 21,6 24,1

 

Ako sa o ňu starať?

Tašku vyčistite vlhkou handričkou podľa potreby. Perte iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidlá. Udržujte materiál suchý.

Recenzie od zákazníkov

Taška na jedlo The Shield Captain America - Performa

Write Your Own Review
Prezeráte si:Taška na jedlo The Shield Captain America - Performa
Vaše hodnotenie
EAN
1234
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Taška na jedlo The Shield Captain America - Performa

Napíšte otázku
Napísať odpoveď