T-UP Black 120 tab - Nutrex

Nová, vylepšená verzia T-UP-u, ktorá vám zvýši hladinu testosterónu až o 42 % už po 12 dňoch. Podporuje rast svalov a zlepšuje regeneráciu.

35,95 €

26,12

Nie je na sklade

 

T-Up Black - Nutrex

Existuje veľa prípravkov, ktoré tvrdia, že pomôžu zvýšiť hladinu testosterónu a rast svalov, avšak väčšina z nich nemá štúdie so zdravými mužmi na podporu svojich tvrdení. Teraz Nutrex zvyšuje latku pre tieto výrobky tým, že prináša T-UP Black.

Účinnosť T-UP Black bola preukázaná v reálnych ľudských vedeckých štúdiách na zvýšenie hladiny testosterónu u zdravýc mužov v priemere o 42% iba v priebehu 12 dní.

T-UP Black je jedným z najsilnejších testosterónových boostov tejto planéty. Tento mega testosterónový booster je nielen podporovaný vedeckými štúdiami, ale tiež prináša vynikajúce výsledky v reálnom svete.

Pripravte sa na obrovský nárast testosterónu a veľké svalové prírastky s T-UP Black. Najviac T-UP Black je jedinečný pre jeho schopnosť rýchlo zvýšiť endogénnu hladinu testosterónu. T-UP Black je monštruózna zmes zlúčenín, ktorá je už úplne skvapalnená pre zaistenie rýchlej absorpcie a maximálnych výsledkov.

 

Výhody

  • zvýšenie hladiny testosterónu o 42% po 12 dňoch
  • podporuje rast sily, svalstva a zlepšuje regeneráciu
  • klinická dávka kyseliny D-asparágovej

 

Odporúčané dávkovanie

Užite 5 kapsúl 1x denne medzi jedlami, najlepšie medzi obedom a večerou. Užívajte maximálne 12 týždňov a potom nasaďte 4 týždňovú prestávku.

 

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty1 dávka (5 kaps)
Testosterone Boosting Complex3127 mg
Vitamín B62 mg
Kyselina listová400 mcg
Vitamín6 mcg

 

Ostatné zložky

Glycerín, celulóza, voda, polysorbat, FD&C Blue 1, FD&C Red 40, FD&C Yellow 6.

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: T-UP Black 120 tab - Nutrex

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte T-UP Black 120 tab - Nutrex

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code