Švihadlo so závažím Onyx - GymBeam

Švihadlo so závažím Onyx je praktická športová pomôcka, ktorá vám spestrí cvičebnú rutinu. Ideálne sa však hodí ku kondičnému tréningu. Vďaka vyberateľným 160 g závažiam v rukoväti s ním budete zároveň posilňovať aj zápästie a predlaktia. Skákaním cez švihadlo navyše podporíte spaľovanie kalórií, čo oceníte pri chudnutí. Je vhodné na tréning doma, vonku aj v posilňovni.

Švihadlo so závažím Onyx - praktická tréningová pomôcka na intenzívny kondičný tréning

Švihadlo so závažím Onyx patrí medzi efektívne fitness pomôcky, ktoré ľahko zaradíte do každodenného tréningu. Od bežných švihadiel sa líši tým, že má v rukovätiach pridané 160 g závažia, ktoré zvyšujú náročnosť cvičenia. Vďaka nim budete zároveň posilňovať aj zápästie a predlaktia. Záťaž si navyše môžete z rukovätí vytiahnuť a švihadlo používať aj bez neho. Jednoducho si tak prispôsobíte intenzitu záťaže.

Toto švihadlo má 3 metre dlhé nastaviteľné oceľové lanko, ktoré je potiahnuté PVC. Môžete si ho tak podľa potreby skrátiť a prispôsobiť svojej výške. Výhodou sú tiež oceľové ložiská v rukovätiach, ktoré zaručia plynulé a rýchle točenie lanka bez rušiaceho zadrhávania. Vďaka tomu sa nezamotáva a zvládne aj preskoky vo vysokej rýchlosti. Navyše má rukoväte s protišmykovou úpravou, ktoré sa komfortne držia a nešmýkajú sa počas cvičenia.

Švihadlo so závažím Onyx využijete pri kardio tréningu alebo HIITe. Skvele však poslúži aj ako warm-up prostriedok na zahriatie pred posilňovaním. Spestrí vám cvičebnú rutinu a zároveň s ním budete efektívne spaľovať kalórie, čím podporíte chudnutie. Rovnako tak pomôže aj so zlepšením kondície.

Ďalšou výhodou je, že na tréning so švihadlom nepotrebujete veľa času. Zacvičíte si s ním tak aj v dňoch, kedy ste pod tlakom času. Využijete ho doma, na záhrade, v parku, na workoutovom ihrisku alebo si ho zabalíte so sebou do posilňovne. Švihadlo Onyx je vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých športovcov. Pomôže vám zlepšiť výkon a získať silnejšie zápästie aj predlaktia, čo sa potom hodí napríklad pri mŕtvom ťahu alebo zhyboch na hrazde.

Švihadlo so závažím Onyx a jeho výhody

• špeciálne švihadlo s pridanou záťažou
  • v rukovätiach má vyberateľné 160 g závažia
  • má oceľové lanko, ktoré je potiahnuté PVC