Športová taška Profi Black - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
80 %

Športová taška v čiernej farbe je skvelá taška do fitka s rozmermi 61x31x32 cm, a preto obsahuje množstvo odkladacieho priestoru. Zmestí sa do nej všetko, čo do fitka potrebujete, od uteráku, cez oblečenie na cvičenie, až po výživové doplnky. Navyše, obsahuje aj 2 bočné vrecká na odkladanie mokrého oblečenia. Má zosílený ramenný popruh s nastaveniteľnou dĺžkou.

Špeciálna cena   24,95 € Bežná cena:   29,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

Športová taška Profi Black vás bude sprevádzať na ceste za vašimi cieľmi

Športová taška Profi Black v čiernej farbe je vyrobená z polyesteru, a to tak, aby sa vždy dokonale prispôsobila vašim potrebám a splnila vaše požiadavky. Obsahuje množstvo priestoru, a preto si do nej uložíte všetko potrebné. Rozmery tašky sú 61 x 31 x 32 cm, čo znamená, že okrem oblečenia na cvičenie sa do nej zmestí aj uterák, fľaša s vodou, šejker s proteínom či výživové doplnky.

 

Vo vnútri tašky sa nachádza jedna hlavná priehradka, ktorá má vystúžené dno. Okrem nej športová taška Profi Black obsahuje aj dve bočné vrecká, ktoré poslúžia ako odkladací priestor na kozmetiku či mokré oblečenie.


Na prednej strane tašky sa nachádza červené logo "Gym Beam". Taška má zosílený ramenný popruh, ktorý môžete nastaviť podľa svojich požiadaviek, ako aj zosílené uši s možnosťou uchytenia suchým zipsom. Taška nielenže dobre vyzerá, ale je tiež kvalitná a pevná. Na spodku tašky sa nachádzajú štyri plastové nity, ktoré ochránia tašku proti odieraniu.

 

Pre koho je športová taška Gym Beam určená?

Športová taška je určená pre všetkých športovcov, mužov aj ženy, ktorí si potrpia na kvalitné príslušenstvo na cvičenie.

 

Rozmery tašky Profi

RozmeryDĺžkaŠírkaVýška
Veľkosť (cm) 61 31 32
Recenzie od zákazníkov

Športová taška Profi Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Športová taška Profi Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 29,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť unflavored
Farba N/A