Športová taška Basic Black - GymBeam

Výrobca: Gymbeam
Hodnotenie:
93 %

Športová taška Basic Black v čiernej farbe je taška do fitka s rozmermi 60x28x28 cm, vďaka čomu poskytuje množstvo odkladacieho priestoru. Má zosílený ramenný pruh s možnosťou nastavenia dlžky, ako aj uši s možnosťou uchytenia suchým zipsom. Obsahuje nápis GymBeam a nielenže dobre vyzerá, ale je aj kvalitná a pevná.

Nie je na sklade
 

Športová taška Basic Black: jednoduchá taška do fitka, ktorá vás bude sprevádzať na ceste za vašimi cieľmi

Športová taška Basic Black v čiernej farbe je taška do fitka vyrobená z polyesteru tak, aby sa dokonale prispôsobila vašim potrebám. Obsahuje množstvo priestoru, a preto si do nej uložíte všetko potrebné. Rozmery tašky sú 60 x 28 x 28 cm, čo znamená, že okrem oblečenia na cvičenie sa do nej zmestí aj uterák, fľaša s vodou, šejker s proteínom či výživové doplnky.

 

Vo vnútri tašky sa nachádza jedna hlavná priehradka, ktorá má vystúžené dno. Na prednej strane tašky sa nachádza biele logo "Gym Beam". Taška má zosílený ramenný popruh, ktorý môžete nastaviť podľa svojich požiadaviek, ako aj zosílené uši s možnosťou uchytenia suchým zipsom. Taška nielenže dobre vyzerá, ale je tiež kvalitná a pevná.

 

Pre koho je športová taška Basic Black určená?

Športová taška je určená pre všetkých športovcov, mužov aj ženy, ktorí si potrpia na kvalitné príslušenstvo na cvičenie.

 

Rozmery tašky Basic

RozmeryDĺžkaŠírkaVýška
Veľkosť (cm) 60 28 28
Recenzie od zákazníkov

Športová taška Basic Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Športová taška Basic Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 19,95 €
Príchuť unflavored
Farba N/A