Spaľovač tukov Hyper Shred Edge 100 kaps - BSN

Hyper Shred Edge je termogénny spaľovač tukov, ktorý zrýchľuje metabolizmus a kontroluje chuť do jedla. Poskytuje stálu energiu počas celého dňa, čo umožní efektívnejšie spaľovať kalórie. Taktiež obsahuje látky zlepšujúce náladu, ktoré pomáhajú užívateľom dodržiavať prísnu stravu bez túžby po sladkostiach. Svoje zloženie neskrýva za patentované zmesi.

32,95 €

24,7

Dlhodobo nedostupné

 

Hyper Shred Edge - termogénny spaľovač tukov, ktorý zrýchľuje metabolizmus, kontroluje chuť do jedla a náladu

Hyper Shred Edge je termogénny spaľovač tukov, ktorý obsahuje vedecky overené účinné látky zrýchľujúce metabolizmus a kontrolujúce chuť do jedla. Poskytuje stálu energiu počas celého dňa, čo vám umožní efektívnejšie spaľovať kalórie. Taktiež znižuje chuť do jedla a naviac, obsahuje látky zlepšujúce náladu, ktoré pomáhajú užívateľom dodržiavať prísnu stravu bez túžby po sladkostiach, ktorá sa často prejavuje počas diéty. Za tieto účinky vďačí Hyper Shred Edge zložkám, ako zinok (prispieva k normálnemu metabolizmu mastných kyselín), kofeín (prispieva k zvýšeniu bdelosti a koncentrácie) a vitamíny skupiny B (vitamín B5 prispieva k lepšiemu psychickému výkonu, vitamíny B1, B2, B3, B5, B12 prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu). Hyper Shred Edge je vhodný pre začiatočníkov, ako aj vrcholových športovcov. Svoje zloženie neskrýva za patentované zmesi a všetky jeho účinné látky sú uvedené na etikete.

 

Hyper Shred Edge BSN

 

 

Hyper Shred Edge a jeho výhody

  • účinný termogénny spaľovač tukov
  • obsahuje najnovšie klinicky overené látky, vitamíny a minerály
  • urýchľuje metabolizmus
  • potláča chuť do jedla
  • dodáva stálu energiu počas celého dňa
  • zlepšuje náladu
  • zvyšuje sústredenosť
  • má transparentné zloženie
 

Zloženie

L-tyrozín, N-acetyl L-karnitín HCl, želatínové kapsuly (farbivá: oxid titaničitý, oxidy železa, carmoisine), kofeín, extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis, list), extrakt z kakaa (Theobroma cacao, plod), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), Yerba Mate extrakt (Ilex paraguariensis, list), kajenské korenie extrakt (Capsicum annuum, plod) ako MaxiTerm®, quercetin dihydrát, plnidlo (mikrokryštalická celulóza) nikotínamid, citrát zinočnatý, D-pantothenát vápenatý, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum, plod), citicolin ako Cognizin®, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, kyanokobalamín.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (2 kapsule) dvakrát denne najlepšie s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Tiamín2,6 mg
Riboflavín3 mh
Niacín20 mg
Vitamín B59 mg
Vitamín B62,7 mg
Vitamín B124,6 µg
Zinok6 mg
L-tyrozín300 mg
N-acetyl L-karnitín HCl250 mg
Kofeín200 mg
Extrakt zo zeleného čaju150 mg
Extrakt z kakaa120 mg
Extrakt z Yerba Mate60 mg
Extrakt z kajenského korenia50 mg
Quercentin dihydrát42 mg
Citikolín10 mg
Extrakt z čierneho korenia10 mg

 

Upozornenie

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Odporúča sa užívať v kombinácii s pestrou a vyváženou stravou a zdravým životným štýlom. Doplnky výživy sú určené na doplnenie stravy a nemali by byť náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Karmoizín môže mať nepriaznivý vplyv na pozornosť a aktivitu detí.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Spaľovač tukov Hyper Shred Edge 100 kaps - BSN

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Spaľovač tukov Hyper Shred Edge 100 kaps - BSN

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code