Spaľovač tukov Hyper Shred Edge 100 kaps - BSN

Výrobca: BSN

Hyper Shred Edge je termogénny spaľovač tukov, ktorý zrýchľuje metabolizmus a kontroluje chuť do jedla. Poskytuje stálu energiu počas celého dňa, čo umožní efektívnejšie spaľovať kalórie. Taktiež obsahuje látky zlepšujúce náladu, ktoré pomáhajú užívateľom dodržiavať prísnu stravu bez túžby po sladkostiach. Svoje zloženie neskrýva za patentované zmesi.

Špeciálna cena   26,90 € Bežná cena:   32,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom

Hyper Shred Edge - termogénny spaľovač tukov, ktorý zrýchľuje metabolizmus, kontroluje chuť do jedla a náladu

Hyper Shred Edge je termogénny spaľovač tukov, ktorý obsahuje vedecky overené účinné látky zrýchľujúce metabolizmus a kontrolujúce chuť do jedla. Poskytuje stálu energiu počas celého dňa, čo vám umožní efektívnejšie spaľovať kalórie. Taktiež znižuje chuť do jedla a naviac, obsahuje látky zlepšujúce náladu, ktoré pomáhajú užívateľom dodržiavať prísnu stravu bez túžby po sladkostiach, ktorá sa často prejavuje počas diéty. Za tieto účinky vďačí Hyper Shred Edge zložkám, ako zinok (prispieva k normálnemu metabolizmu mastných kyselín), kofeín (prispieva k zvýšeniu bdelosti a koncentrácie) a vitamíny skupiny B (vitamín B5 prispieva k lepšiemu psychickému výkonu, vitamíny B1, B2, B3, B5, B12 prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu). Hyper Shred Edge je vhodný pre začiatočníkov, ako aj vrcholových športovcov. Svoje zloženie neskrýva za patentované zmesi a všetky jeho účinné látky sú uvedené na etikete.

 

Hyper Shred Edge BSN

 

 

Hyper Shred Edge a jeho výhody

  • účinný termogénny spaľovač tukov
  • obsahuje najnovšie klinicky overené látky, vitamíny a minerály
  • urýchľuje metabolizmus
  • potláča chuť do jedla
  • dodáva stálu energiu počas celého dňa
  • zlepšuje náladu
  • zvyšuje sústredenosť
  • má transparentné zloženie
 

Zloženie

L-tyrozín, N-acetyl L-karnitín HCl, želatínové kapsuly (farbivá: oxid titaničitý, oxidy železa, carmoisine), kofeín, extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis, list), extrakt z kakaa (Theobroma cacao, plod), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), Yerba Mate extrakt (Ilex paraguariensis, list), kajenské korenie extrakt (Capsicum annuum, plod) ako MaxiTerm®, quercetin dihydrát, plnidlo (mikrokryštalická celulóza) nikotínamid, citrát zinočnatý, D-pantothenát vápenatý, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum, plod), citicolin ako Cognizin®, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, kyanokobalamín.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (2 kapsule) dvakrát denne najlepšie s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Tiamín 2,6 mg
Riboflavín 3 mh
Niacín 20 mg
Vitamín B5 9 mg
Vitamín B6 2,7 mg
Vitamín B12 4,6 µg
Zinok 6 mg
L-tyrozín 300 mg
N-acetyl L-karnitín HCl 250 mg
Kofeín 200 mg
Extrakt zo zeleného čaju 150 mg
Extrakt z kakaa 120 mg
Extrakt z Yerba Mate 60 mg
Extrakt z kajenského korenia 50 mg
Quercentin dihydrát 42 mg
Citikolín 10 mg
Extrakt z čierneho korenia 10 mg

 

Upozornenie

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Odporúča sa užívať v kombinácii s pestrou a vyváženou stravou a zdravým životným štýlom. Doplnky výživy sú určené na doplnenie stravy a nemali by byť náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Karmoizín môže mať nepriaznivý vplyv na pozornosť a aktivitu detí.

Recenzie od zákazníkov

Spaľovač tukov Hyper Shred Edge 100 kaps - BSN

Write Your Own Review
Prezeráte si:Spaľovač tukov Hyper Shred Edge 100 kaps - BSN
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 32,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť Nie
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A