Shilajit - GymBeam

Shilajit je funkčný doplnok s 20 % obsahom kyseliny fulvovej, ktorý spadá do kategórie anti-aging. Je teda vhodný pre všetky ženy a mužov, ktorí túžia po sviežom a mladistvom vzhľade. Okrem toho sa spája aj so starostlivosťou o imunitu, reprodukčný systém a kontrolu hmotnosti.

Shilajit je funkčný rastlinný extrakt, ktorý sa používa na starostlivosť o imunitu, mladistvý vzhľad a kontrolu hmotnosti

Shilajit (Asphaltum punjabianum známy aj ako Mumia, Moomiyo alebo Mummiyo) je funkčný rastlinný extrakt, ktorý je bohatý na prospešné látky. Veľkou výhodou je jeho štandardizovaný obsah kyseliny fulvovej. Tá má v extrakte 20 %. Vďaka tomu je Shilajit účinným pomocníkom v starostlivosti o mladistvý vzhľad. Vďaka tomu sa radí medzi anti-aging doplnky. To však nie je jeho jediná výhoda. Okrem toho pomáha starať sa o imunitu, reprodukčný systém, močový systém a kontrolu hmotnosti. Využíva sa teda aj na chudnutie. Ak sa snažíte objaviť tajomstvo mladistvého vzhľadu a zvýšiť vitalitu a životnú energiu, tento extrakt je pre vás tou správnou voľbou.

Shilajit - GymBeam

Shilajit a jeho výhody

• funkčný extrakt z rastliny Asphaltum punjabianum
  • má 20 % kyseliny fulvovej
  • patrí medzi anti-aging doplnky
  • pomáha mladistvému vzhľadu, imunite a zdraviu
  • používa sa na chudnutie
  • je vegánsky

Shilajit - purifikovaný extrakt (Asphaltum punjabianum) (20 % kyseliny fulvovej), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Shilajit - purifikovaný extrakt (Asphaltum punjabianum) 400 mg
Kyselina fulvová 80 mg

Doplnková výživa. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

EAN 8586024620643
Hlavná kategória Proti starnutiu
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma kapsulovaný
Štítky produktu Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Kapsule 60 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa

Recenzie od zákazníkov Shilajit - GymBeam
Prezeráte si:Shilajit - GymBeam
Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
60 kaps. 10,95 € 8,95 €
Kedy je najlepšie užívať mumio predjedlom pojedle nalačno na večer ako je najúčinnejši?
Prosím vás dočítala som sa že , stačí užiť jednu tabletku denne no nikdy nenapísané v akom čase či nalačno či predjedlom či pojedle alebo počas jedla alebo na večer ako je najlepšie užiť tento produkt?
Ďalej keby som chcela ešte popritom užívať apetit control od vás, ako si mám rozdeliť ich užívanie môžem ich užiť naraz alebo jeden prípravok ráno a ďalší večer? Dakujem
Dobrý deň. Výrobok Shilajt - Gymbeam odporúčame užívať s jedlom (napríklad obed). Appetite Control môžete 2 kapsuly užívať taktiež s jedlom , odporúčame ráno s raňajkami.

Katka, team GymBeam
Reflux
Pomáha proti páleniu žáhy? Dve tab.budu stačiť?.mam 105kg ..ale svalovej hmoty a problém zo žáhou ☹️