Set špirálových gumičiek do vlasov pink - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Set špirálových gumičiek do vlasov obsahuje 9 gumičiek z termoplastického polyuretánu, vďaka ktorému majú tie najlepšie možné vlastnosti. Pevne držia účes, napriek tomu sú však šetrné k vlasom, a tak sa nemusíte báť zbytočného vytrhávania. Vďaka svojmu designu sa budú hodiť do každého dámskeho outfitu.

Set špirálových gumičiek do vlasov udrží pevne vlasy v cope či vrkoči a je šetrný k vlasom

Set špirálových gumičiek do vlasov obsahuje 9 kusov praktických gumičiek, ktoré sa vám budú hodiť naozaj ku každému outfitu. Okrem dizajnu je veľkou prednosťou aj ich materiál. Sú vyrobené z odolného termoplastického polyuretánu. Nemusíte tak mať nikdy strach, že by vám na ruke praskli alebo sa vo vlasoch pretrhli. Naopak budete mať vždy istotu, že gumičky vrkoč, cop či drdol spoľahlivo podržia.

Vďaka podarenému dizajnu nemusíte gumičky používať len do vlasov. Skvelo vyzerajú aj ako štýlový náramok na ruke, ktorý môžete zladiť s ďalšími detailmi vášho outfitu. Navyše sa vám potom nestane, že budete musieť zdĺhavo v kabelkách a ďalších taškách hľadať gumičku, keď si budete chcieť zopnúť vlasy.

Gumičky z tohto setu sú tak skvelým pomocníkom pre účesy do práce, školy, fitka alebo ako módny doplnok vo forme náramku na ruku.

Set špirálových gumiček do vlasov a jeho výhody

• obsahuje 9 gumičiek
  • je vyrobený z odolného termoplastického polyuretánu
  • spoľahlivo drží účes