Samoohrevná kapsula SET + Zipper-bag - Adventure Menu

0%
0% (0)

Samoohrevná kapsula SET + Zipper-bag je set pomôcok, s ktorou si môžete za niekoľko minút pripraviť teplé jedlo bez použitia variča či ohňa. V zipper-bag prebieha exotermická reakcia, ku ktorej je potrebná samoohrevná kapsula a voda. Týmto spôsobom sa vytvorí teplo, ktoré zohreje zmes Adventure Menu. Vy si potom môžete pochutiť na lahodnom a teplom pokrme. Ohrev funguje dokonca aj v mrazoch. Set je preto ideálny pre turistov, ktorí sa chcú dobre najesť v každom počasí.

 

Skladom
10,95 €

Samoohrevná kapsula SET + Zipper-bag - sada pomôcok, s ktorou si pripravíte teplý pokrm bez variča či ohňa, a to dokonca aj v mrazoch

Samoohrevná kapsula SET + Zipper-bag je veľmi praktická sada pomôcok, vďaka ktorej si môžete vychutnať teplé jedlo aj na vrcholkoch najvyšších hôr. Nepotrebujete na to žiadny varič ani oheň. Vystačíte si s praktickým zipper-bag, do ktorého umiestnite jednorazovú samoohrevnú kapsulu a podľa potreby pridáte vodu. Tým sa spustí exotermická reakcia, ktorá zohrieva pokrm Adventure Menu. Veľkou výhodou je, že si môžete vychutnať jedlo aj s partnerom bez toho, aby ste sa museli deliť o svoju porciu. Jedna kapsula totiž dokáže ohriať aj dva veľké pokrmy

      

Podľa druhu pripravovaného jedla sa mení aj čas ohrevu v zipper-bag. Sterilizovaný pokrm bude teplý o 12 minút, sušená zmes sa vzhľadom na nevyhnutnú rehydratáciu zohreje za 20 minút. Zipper-bag má tú výhodu, že sa dá používať opakovane. Ohrievať v ňom môžete postupne až niekoľko desiatok jedál. Preto je zipper-bag v ponuke v sete s 5 ohrevnými kapsulami. Vďaka tomu vám celá sada skvelo poslúži na mnohých túrach či pobytoch v kempe. V prípade, že si chcete pripraviť teplé jedlo počas mrazov, odporúčame dať pod zipper-bag batoh alebo kus oblečenia, aby teplo zbytočne neunikalo do zeme. Potom si môžete pochutiť na kvalitnom teplom jedle, ktoré vás zahreje a dodá energiu na ďalšie túry.     

     

Samoohrevná kapsula SET + Zipper-Bag a ich výhody

 • praktický set zložený zo zipper-bag a 5 samoohrevných jednorazových kapsúl s hmotnosťou 60 g
 • zipper-bag vydrží niekoľko desiatok ohrevov
 • zaistia vám teplé jedlo v mrazoch aj vysoko v horách
 • nepotrebujete žiadny varič ani oheň
 • fungujú na princípe exotermickej reakcie
 • ideálne na dlhšiu turistiku či kempovanie

     

Použitie

60 g samoohrevná kapsula na ohriatie 2 x 400 g hlavného jedla, prípadne 4 x 200 g alebo 250 g jedla. Je možné ju použiť len so špeciálnym vreckom Zipper-bag slúžiacim ako rúra, v ktorej prebieha celý ohrev.

      

Ako fungujú zipper-bag so samoohrevnou kapsulou?

 1. Prichystajte si zipper bag, samoohrevnú kapsulu a pokrm Adventure Menu. 

 2. Samoohrevnú kapsulu vybaľte z vrecka a umiestnite ju na dno zipper-bag. Vrecko nevyhadzujte, budete ho ešte potrebovať. 

 3. Ak pripravujete sterilizovaný pokrm, do zipper-bag ho umiestnite zabalený. Do sušenej zmesi je potrebné najprv naliať vyznačené množstvo vody, uzavrieť ju a až potom umiestniť do zipper-bag. 

 4. Vrecko z ohrevnej kapsuly použite ako odmerku. Nalejte vodu po rysku a odmerané množstvo prelejte do zipper-bag. Starostlivo ho uzatvorte, aby mohla prebehnúť exotermická reakcia. 

 5. Ak ohrievate sterilizované jedlo, počkajte 12 minút. Pri sušenej zmesi trvá ohrev 20 minút pre nevyhnutnú rehydratáciu. 

 6. Hneď ako uplynie stanovený čas, otvorte zipper-bag a vytiahnite svoj pokrm. V spodnej časti bude pravdepodobne teplejší, dôkladne ho preto pomiešajte.

 7. Hotovo. Môžete si pochutiť na výslednom teplom pokrme.        

Detail produktu
EAN 8595648621111
HS kód 28259019: --- Ostatné
Distribútor Koubkova 399/10, 120 00 Praha 2, Česká republika
Počet kusov v balení 5 ks
Brutto váha 0.31 kg
Dĺžka 24.50 cm
Šírka 3.00 cm
Výška 30.50 cm
Vyrobené v EU
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Ostatné populárne kategórie
Ostatné kategórie Ostatné kategórie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Samoohrevná kapsula SET + Zipper-bag - Adventure Menu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Samoohrevná kapsula SET + Zipper-bag - Adventure Menu
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
5 x 50 g 12,95 € 10,95 €
Nie je skladom
Očakávame
5 x 60 g 12,95 € 10,95 €
Do 5 ks skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď