Run & Bike Isotonic 475 g - ActivLab

Výrobca: ActivLab

Run & Bike Isotonic je športový nápoj, koncentrát izotonického nápoja určený pre vytrvalostných športovcov. Vďaka špeciálnemu vzorcu nielen dokonale dopĺňa počas cvičenia stratené tekutiny a elektrolyty, ale tiež pomáha znižovať únavu a poskytuje komplexné vitamíny. Je vhodný pred, počas, po tréningu a aj na regeneráciu.

Dlhodobo nedostupný

Run & Bike Isotonic: nápoj, ktorý zníži únavu a doplní stratené tekutiny a elektrolyty

Run & Bike Isotonic je koncentrát izotonického nápoja určený pre vytrvalostných športovcov. Vďaka špeciálnemu vzorcu nielen dokonale dopĺňa počas cvičenia stratené tekutiny a elektrolyty, ale tiež pomáha znižovať únavu a poskytuje komplexné vitamíny.

Run & Bike Isotonic

Run & Bike Isotonic a jeho hlavné zložky

• glukóza - rýchle palivo pre svaly a nervový systém.
  • sodík - poskytuje dostatočné množstvo sodíka v priebehu fyzickej aktivity má pozitívny vplyv na rovnováhu vody, elektrolytov a podporuje procesy spojené s termoreguláciou.
  • extrakt Guarany - obsahuje prírodný kofeín alkaloid znižuje únavu a zvyšuje dĺžku cvičenia. Dávka extraktu bola zvolená tak, aby nedošlo k zhoršeniu straty cenných elektrolytov z tela.
  • draslík - ako prvok sodný sa vylučuje z tela počas cvičenia. Podieľa sa na udržiavaní vhodného osmotického tlaku telesných tekutín ovplyvňuje rovnováhu vody, elektrolytov a acidobázickej rovnováhy.
  • horčík - podieľa sa na metabolizme energie, syntéze svalových bielkovín a je aktivátorom mnohých enzýmov zodpovedných napr. pri metabolizme sacharidov a tukov. Má tiež veľmi dôležitú úlohu pri vedení nervových impulzov a zvyšuje kontraktilitu svalových vlákien.
  • vápnik - tento prvok je spojený predovšetkým s udržiavaním zdravia kostí a zubov, v skutočnosti jeho úloha je oveľa širšia. Vápnik sa podieľa na aktivácii rady enzýmov, ktoré umožňujú uvoľňovanie energie obsiahnutej v ATP. Tento element tiež ovplyvňuje neuromuskulárny prenos.
  • vitamíny skupiny B - podpora tvorby energie, podieľa sa na metabolizme sacharidov a pomáha regulovať krvný cukor.

Run & Bike Isotonic a jeho výhody

• skvelé zloženie sacharidov a elektrolytov
  • s prídavkom Guarany
  • výborná rozpustnosť
  • doplní stratené elektrolyty
  • doplní tekutiny
  • doplní vítamíny
  • doplní energiu
  • je vhodný pred tréningom, počas, po a aj na regeneráciu

Dávku (31,5g) rozpustite v 500 ml vody. Používať pred, počas a po cvičení.

Nutričné hodnoty1 dávka (31,5 g)
Kalórie 105,2 kcal

Recenzie od zákazníkov Run & Bike Isotonic 475 g - ActivLab
Prezeráte si:Run & Bike Isotonic 475 g - ActivLab

Priemer z 1 hodnotenia

Tento doplnok je podla mna uplne najlepsi. Co sa tyka chuti je vyborna pomarancova a v porovnani s inymi je perfektne rozpustne vo vode bez otravnej peny. Pocas treningu telo zasobuje potrebnymi mineralmi a nedochadza k unave aj pri narocnom treningu. Vrelo odporucam.

Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom