Recenzie - Proteínové arašidové maslo - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Proteínové arašidové maslo je lahodná nátierka, ktorá v sebe kombinuje arašidové maslo a mliečny proteín. Vďaka tomu má vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vlákniny. Vo výsledku tak získate výživnú pochúťku, ktorú si môžete vychutnať samostatne, na toastoch, v kaši, smoothie či v rôznych zdravých receptoch. Chutí sladko aj napriek tomu, že neobsahuje pridaný cukor.

12,95 €(14,39 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať pondelok 29. 6.
Popis
Detail produktu
Recenzie

Proteínové arašidové maslo - GymBeam

4.7
Priemer z 549 hodnotení
(446 hodnotení)
(49 hodnotení)
(25 hodnotení)
(15 hodnotení)
(14 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Zákazníci si najmä pochvaľujú toto bielkovinové arašidové maslo pre jeho bohatú, krémovú textúru a veľmi uspokojivú chuť výrazne po arašidoch. Príchute čokoláda a slaný karamel sú opakovane opisované ako vynikajúce a nie príliš sladké, s jednoduchým natieraním a skvelým využitím v ovsených vločkách, smoothies, palacinkách, pri pečení a ako rýchly snack. Väčšina recenzií ukazuje silnú celkovú spokojnosť, často ho označujú ako návykové.

  • Bohatá krémová textúra
    |
  • Skvelá chuť, výrazne arašidová
    |
  • Jednoduché natieranie
    |
  • Funguje v mnohých receptoch
    |
  • Chválená čokoládová príchuť
    |
  • Sýte a uspokojivé

Vygenerované pomocou AI z 549 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Ladislav

Overený nákup
Proteínové arašidové maslo je chutná maškrta, ktorá sa hodí do ovsenej kaše, proteínového šejku, alebo len tak natrieť na palacinky, do pečenia či len na obyčajné maškrtenie veľkou lyžicou. Je to v
Najprínosnejšia kritická recenzia

Adrian

Overený nákup
Ak máte radi chuť chalvy, vezmite si ju... Presne takúto chuť má tá s karamelom a tá s čokoládou je chalva s troškou sladidlovej chuti.Nemôžem povedať, že je to zlé. ... Ale nie je to na môj vkus.
Podľa príchute

Recenzie slovenské (145)
Overené nákupy (412)
Pozitívne (516)
Negatívne (29)
Recenzie v ostatných krajinách (404)
  • Nóri

    Overený nákup

    15. 10. 2019

    Príchuť: čokoláda, slaný karamel, vanilka
    Vlastne som si ho objednala na zdravé pečenie, ale už sa len ťažko dokážem ubrániť tomu, aby som ho doň nepridávala... :D veľmi chutné!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Klerenc

    Overený nákup

    7. 10. 2019

    Cena, chuť, zloženie všetko skvelé. Len odporúčam a beriem ďalší 1kg.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Bea

    Overený nákup

    7. 10. 2019

    Príchuť: slaný karamel
    Bola to moja prvá objednávka zo stránky, páči sa mi to!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Zuzka

    Neoverený nákup

    18. 9. 2019

    Príchuť: slaný karamel
    Hrozne hutná a sucha textúra, chuť veľmi slabá
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • David

    Overený nákup

    11. 9. 2019

    Kúpil som si s príchuťou čokoláda je to pre mňa TOP. Skvelá chuť. Dá sa parádne skombinovať s ovsenými vločkami a proteínom. A nie je problém ho použiť aj na pečenie.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Александра

    Overený nákup

    3. 9. 2019

    Príchuť: slaný karamel
    Úžasné arašidové maslo s vysokým obsahom bielkovín. Perfektná konzistencia, aromatická a lahodná.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Janka

    Neoverený nákup

    29. 8. 2019

    Príchuť: slaný karamel
    Výborné je.Ja osobne ho ešte miešam s arašidovým maslom crunchy, lebo maslo proste crunchy musí byť.Mám slaný karamel, ale ocenila by som aj obyčajný karamel bez soli.Jem s banánmi.Perfektné.Aj zasýti.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Nóra

    Overený nákup

    26. 8. 2019

    Príchuť: čokoláda
    Vždy si ho kúpim znova, ťažko sa mi na mesiac vystačí...
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Maria

    Overený nákup

    23. 8. 2019

    Príchuť: čokoláda, slaný karamel, vanilka
    chutí dobre, hodí sa do rôznych nápojov (proteíny)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • marosss

    Neoverený nákup

    15. 8. 2019

    Kúpil som si ar.maslo prvýkrát. Vôňa super, ale chuť des. Neviem či mám niečo iné než vy ostatní. V puse lepivá konzistencia. Chcel som to použivať len natreté na pečivo, no nedokážem to takto jesť.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili