Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteínová tyčinka Quest 60 g - Quest nutrition

Hodnotenie:
94 %

Proteínová tyčinka Quest obsahuje vysokokvalitné bielkoviny (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), vysoký obsah vlákniny a veľmi nízky obsah cukrov. Neobsahuje pridané cukry ani lepok. Okúste gurmánsky zážitok s týmito delikátnymi tyčinkami v rôznych príchutiach. 

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 2,20 €

Delikátna proteínová tyčinka Quest bez lepku a pridaných cukrov

Proteínová tyčinka Quest obsahuje vysokokvalitné biologicky dostupné bielkoviny (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), vysoký obsah vlákniny, veľmi nízky obsah cukrov a žiadne trans - stužené tuky. Neobsahuje pridané cukry ani lepok. Tyčinky sú ponúkané v rozmanitých príchutiach a všetky sú sladené sukralózou s Lo Han Kuo alebo steviou s erytrhritolom.


Proteínové tyčinky QUEST stanovili nový gurmánsky štandard v škále delikátnych chutí, textúre a nutričných hodnotách na trhu s proteínovými tyčinkami. Tyčinka disponuje neobyčajnou, výbornou a krásne vláčnou štruktúrou, ktorá je odlišná od akejkoľvek inej proteínovej tyčinky, ktorú ste kedy ochutnali.


Quest bar proteínová tyčinka


Kontrolujte prísun sacharidov, pre lepšie výsledky

Ako väčšina ľudí vie, ak chcete zostať zdravý, stratiť tuk a budovať svaly, musíte kontrolovať svoj príjem sacharidov. To je dôvod, prečo Quest tvrdo pracoval na vytvorení tyčiniek s veľmi málo aktívnymi sacharidmi. Ak je menej sacharidov kľúčom k odbúravaniu tukov, prečo ďalšie výživné tyčinky majú toľko sacharidov? Doteraz nebol žiadny jednoduchý spôsob, ako vytvoriť tyčinku, ktorá chutí úžasne a nezhnije na polici. Preto sme museli posunúť hranice a vyvinúť úplne nový proces výroby.


Buďme úprimní

Ak by ste mohli jesť sladkosti po celý deň a chudnúť, asi by ste to robili. S najväčšou pravdepodobnosťou, ste rovnakí ako my tu v tíme Quest; preto aby ste sa cítili dobre a vyzerali skvelo, budete musieť tvrdo pracovať. A posledná vec, ktorú chcete urobiť, je hodiť tú tvrdú prácu za hlavu tým, že jete ďalšie výživné tyčinky alebo tyčinky nahradzujúce jedlo, ktoré sú len o málo viac, než zle maskovaný cukrík. Po rokoch vývoja, bol Quest schopný vyrábať ako prvý na svete proteínovú tyčinku s nízkym počtom aktívnych sacharidov, používajúcu len vysoko kvalitné bielkoviny, žiadny pridaný cukor a žiadny glycerín.


Quest bar proteínová tyčinka


Skvelá chuť

Mnohí zákazníci kupujú tyčinky Quest jednoducho preto, že skvelo chutia. Náš, nie tak skromný názor je, že chutia lepšie, ako všetky ostatné tyčinky na trhu. Pracovali sme veľmi tvrdo s tisíckami chutí, aby sme si v tom boli istí. Ale to, čo naozaj oddeľuje Quest od všetkých ostatných, je jeho výživná hodnota. Žiadna iná spoločnosť nebola schopná urobiť to, čo sme urobili my - produkovať proteínové tyčinky s veľmi nízkym obsahom sacharidov, vysokým obsahom bielkovín, vysokým obsahom vlákniny a bez stužených tukovJe to prvá tyčinka, ktorú používajú kulturisti a súťažiaci vo fitness pri svojej príprave na súťaže. Umožňuje im chudnúť a/alebo budovať svaly a zároveň jesť potraviny, ktoré im chutia.


Proteínová tyčinka z kvalitných surovín

Srvátkový izolát

Všeobecne uznávaný ako najlepší dostupný zdroj bielkovín. Srvátkový izolát má neuveriteľný profil aminokyselín, ktoré poskytujú vysokú využiteľnosť bielkovín pre vaše telo, na podporu rastu svalov, podporu v strate telesného tuku, zvýšenie imunity a oveľa viac. Je to jedna z najdrahších bielkovín k dispozícii, s cenou mnohokrát vyššou ako sójové bielkoviny.

 

Mliečny izolát

Ďalší veľmi vysoko kvalitný proteín, ktorý je pomalo stráviteľný a drahý. Mnoho tyčiniek používa želatínu (ktorá je veľmi lacná) na napumpovanie ich počtu proteínov, aj keď tá, nie je považovaná za kompletnú bielkovinu, ktorou izolát mliečnych bielkovín je.

 

IMO vláknina (Isomaltooligosaccharide)

Aby mohli byť Quest tyčinky použiteľné ako kompletné jedlo, chceli sme zabezpečiť, aby obsahovali dostatok vlákniny. Takmer každý gram sacharidov v našich tyčinkách pochádza z vláknin, ktoré vám pomôžu cítiť sa spokojne a udržiavať aktívne sacharidy na minime.

 

IMO, je vláknina odvodená z rastlinných zdrojov, ktorá je veľmi podobná lepšie známej vláknine koreňa čakanky. Tieto dva zdroje vláknin sú takmer totožné v chuti, pocite a textúre, ale s jednou malou výnimkou: IMO nemá za následok rovnaké črevné nepohodlie, pre ktoré je známy koreň čakanky - hlavne pre najcitlivejšie žalúdky.

  Quest bar proteínová tyčinka

 

Mandľové a arašidové maslo

Orechové masla sú prírodné sladkosti - vynikajúce, keď majú nízky obsah sacharidov a sú plné zdravých tukov. To pomáha dať Quest tyčinkám ich mäkkú, žuvaciu textúru a chuť ako z iného sveta. Do našich orechových masiel nič nepridávame a to ich udržiava bez stužených tukov.

 

Mandle, arašidy, kešu

Výborným zdrojom bielkovín, vitamínov, antioxidantov a tukov. Je treba hovoriť viac?

 

Morská soľ, prírodné príchute

Prispeli k vytvoreniu chute, vďaka ktorej sme sa stali slávni.

 

Lo Han Guo

Rastlina, ktorá sa v Číne používa ako sladidlo viac než 1000 rokov. Stačí veľmi málo, aby bola 300 krát sladšia ako cukor.

 

Stévia

Stévia je bylina v rodine Chryzantém, ktorá rastie divoko ako ker v mnohých častiach sveta. Glykozidy v jej listoch tvoria slad a preto je používaná ako sladidlo v mnohých krajinách po mnoho rokov.

 

Erythritol

Kým Erytritol je klasifikovaný ako cukrový alkohol, je úplne iný ako všetky ostatné. Nespôsobuje rovnaké črevné problémy, bežné v iných alkoholoch cukru a má veľmi málo kalórií na gram. Vieme, že je dôležité, dať vám kontrolu nad vašou výživou, čo je dôvod, prečo sú vybrané Quest tyčinky sladené Stéviou a Erythritolom, a iné sladené sukralózou.

 

Quest bar

Proteínová tyčinka Quest bar a jej výhody

 • neobsahuje lepok
 • pravý gurmánsky zážitok
 • bez pridaných cukrov
 • minimum sacharidov
 • vysoký obsah bielkovín
 • vysoký obsah vlákniny
 • obsahuje najkvalitnejšie bielkoviny

 

Zloženie

Banana nut muffin:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle (16%), voda, erythritol, esencie, vlašské orechy (3%), sušené banány (2%), palmový olej, morská soľ, uhličitan vápenatý, stévia, škorica.

Chocolate Brownie:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, kakao, voda, esencie, erythritol, palmový olej, morská soľ, uhličitan vápenatý, sukralóza, stévia.

Chocolate Chip Cookie Dought:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), oligosacharidy (100 % Prírodná probiotická vláknina), mandle, voda, nesladená čokoláda, kakao, kakaové maslo, erythritol. Obsahuje menej než 2 % nasledujúcich zložiek: soľ, sukralóza, stévia, arašidy, kešu, mlieko a prírodná aróma Oligosacharidy sú 100 % prírodné probiotické vlákna pochádzajúce z rastlinných zdrojov. Obsahuje alergické zložky: mandle, kešu a mliečne zložky

Chocolate Peanut Butter:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), arašidové maslo, nesladená čokoláda, kakaové maslo, Erythritol, arašidy. Obsahuje menej než 2 % nasledujúcich zložiek: soľ, mandle, kešu, stevia, slnečnicový lecitín a sukralóza. Obsahuje alergické zložky: arašidy a mliečne zložky.

Cinnamon Roll:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, voda, erythritol, esencie, palmový olej, morská soľ, škorica, uhličitan vápenatý, stévia.

Coconut Cashew:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (tapioca), mandle, voda, erythritol, kokos, kešu, morská soľ, stévia a prírodná aróma. Obsahuje mandle, kešu, kokos a mliečne zložky.

Double Chocolate Chunk:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), oligosacharidy (100 % prírodná probiotická vláknina), erythritol, voda, nesladená čokoláda, mandle, kakao, kakaové maslo. Obsahuje menej než 2 % nasledujúcich zložiek: morská soľ, stévia, karamelové farbivo, prírodná aróma. Obsahuje alergické zložky: mandle a mliečne zložky

Lemon Cream pie:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, voda, erythritol, esencie, palmový olej, morská soľ, kyselina citrónová, stévia.

Peanut Butter Jelly:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (tapioca), arašidy, mandle, voda, prírodná aróma, morská soľ, sukralóza (0,028g/porcia). Obsahuje mandle, arašidy a mliečne zložky

Peanut Butter Supreme:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (Tapioca), arašidy, mandle, voda, prírodná aróma, morská soľ, sukralóza (0,024g/porcia). Obsahuje mandle, arašidy a mliečne zložky

Strawberry Cheesecake:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (tapioca), mandle, voda, erythritol, mrazom sušené jahody, prírodná aróma, morská soľ, stévia. Obsahuje mandle a mliečne zložky

Vanilla Almond:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (tapioca), mandle, voda, prírodná aróma, morská soľ, sukralóza (0,019g/porcia). Obsahuje mandle a mliečne zložky.

White Chocolate Raspberry:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), oligosacharidy (100 % prírodná probiotická vláknina), mandle, voda, kokosové maslo, sušené maliny, erythritol. Obsahuje menej než 2 % nasledujúcich zložiek: soľ, sukralóza, stévia a prírodná aróma. Oligosacharidy sú 100 % prírodné probiotické vlákna pochádzajúce z rastlinných zdrojov. Obsahuje alergické zložky: mandle, kešu a mliečne zložky

Mixed Berry Bliss:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, voda, esencie, erythritol, palmový olej, sušené čučoriedky (1%), sušené jahody (1%), morská soľ, uhličitan vápenatý, sukralóza, stévia, kyselina jablčná, kyselina citrónová.

Smores:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná kukuričná vláknina, mandle, erythritol, voda, nesladená čokoláda, prírodná aróma, kakaové maslo. Obsahuje menej ako 2%: škorica, morská soľ, jedlá sóda, palmový olej, stévia, slnečnicový lecitín, sukralóza, celulózová guma, xantánová guma. Obsahuje mandle a mliečne zložky.

Cookies and Cream:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, voda, čokoládové sušienky (10%), kúsky bielej čokolády (5%), esencie, erythritol, palmový olej, morská soľ, uhličitan vápenatý, sukralóza, stévia.

Apple Pie:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín),IMO vláknina (tapioca), mandle, voda, jablká, morská soľ, prírodná aróma, škorica, sukralóza (0,029g/porcia). Obsahuje mandle a mliečne zložky. 

 

Dávkovanie

Užite kedykoľvek počas dňa, alebo pred a po tréningu.


Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty (príchuť almond-vanilla)1 dávka (60 g)
Kalórie 210 kcal
Tuky 9 g
   z toho nasýzené 0,5 g
   z toho trans tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 340 mg
Sacharidy 21 g
   z toho vláknina 18 g
   z toho cukry 1 g
Bielkoviny 20 g
Vápnik, Fosfor, Horčík, Železo
Recenzie od zákazníkov

Proteínová tyčinka Quest 60 g - Quest nutrition

Globálne hodnotenie produktu

94%
94%
Priemer z 76 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

100 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
1 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Toto je jedna z mála proteinovych tyciniek, ktora ma naozaj kvalitne zlozenie. Chutovo mi zatial najviac chutila prichut chocolate brownie.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20.0000 %
1 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Neviem co vam na tejto tycinke chutilo :-( Ale mne vobec ani jedna a to som si objednal skoro vsetky prichute.Zlozenie je dobre ale chute nieco otras.Ja si tieto tycinky uz nekupim.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Proteínová tyčinka Quest 60 g - Quest nutrition

 1. 100%

  Robo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Chutná
  Toto je jedna z mála proteinovych tyciniek, ktora ma naozaj kvalitne zlozenie. Chutovo mi zatial najviac chutila prichut chocolate brownie.
 2. 20%

  Jimmy

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  cele zle
  Neviem co vam na tejto tycinke chutilo :-( Ale mne vobec ani jedna a to som si objednal skoro vsetky prichute.Zlozenie je dobre ale chute nieco otras.Ja si tieto tycinky uz nekupim.
 3. 100%

  Kajka

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 508

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super chuť a konzistencia
  Podľa mňa sú úžasné. Milujem tieto proteínové tyčinky, sú ideálne pre tých, ktorí túžia po sladkom, ale nechcú mať nič s vysokým obsahom kalórií, tukov a cukrom. Čo je pre mňa top, že sú sladené s erytritolom (cukrový alkohol). sú vždy s perfektnou textúrou. Ideálne, keď chcete sladkosť, s vysokým obsahom bielkovín (20 g !)
 4. 100%

  Paula

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 463

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  výborná
  Jedna z najlepších tyčiniek, aké som jedla. Pozdáva sa mi zloženie, obsahuje málo cukru a výborne chutí :-) coconat cashew TOP
 5. 100%

  Alica

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 508

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  moja topka
  Kupujem vela kusov naraz, je to jedna z najlepsich bezlepkových tyčiniek
 6. 100%

  Andrea

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 508

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  strawberry
  skvelá chuť, vysoký obsah bielkovín a žiadny zbytočne pridaný cukor :) veľké prekvapenie a zároveň spokojnosť z mojej strany s vybranými príchuťami :)

 7. 100%

  Lusia

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 508

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  -
  Je ťažké nájsť v tejto dobe tyčinku, ktorá nie je plná cukru, čokoládovej polevy alebo iných nežiadúcich vecí. Síce je možné, že pre niekoho Questka nie je nič moc, no zložením a chuťou je pre mňa jedna z tých lepších.
  Obľúbenými príchuťami sú asi všetky - ale najviac blueberry muffin, chocolate mint alebo aj ostatné, ťažko sa vyberá. Odporúčam skúsiť dať tyčinku na chvíľu do mikrovlnky, bude z nej koláčik (treba rátať ale s menšou lepivosťou :P)
 8. 100%

  Alex

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Proteinova tycinka
  -dakujem za velmi rýchle dodanie a stale s darcekom, skvela cena a ma velmi dobre zlozenie
 9. 100%

  Niki

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 508

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Top tycinka
  Pri mojom prvom nákupe som nakúpila mix tyčiniek, aby som si vedela v budúcnosti vybrať. Táto k nim bude určite patriť :-) prekvapila ma chuť. všetky sú výborné.
 10. 100%

  Dano

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Tyčka
  Skvela a ľahko stráviteľná proteínová tyčinka pre mňa ideálny kedže neobsahuje lepok obsahuje až 20g bielkovín

Položky 1 až 10 z celkového počtu 27

Stránka
Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteínová tyčinka Quest 60 g - Quest nutrition
Vaše hodnotenie

Príchuť

Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Bez plastového obalu
nie
Výška
4.50 cm
Šírka
1.50 cm
Dĺžka
13.50 cm
Brutto váha
0.06 kg
Skupina príchute
iná
Počet kusov v balení
12 ks
Netto váha
0.06 kg
EAN
888849005956
Bez umelých sladidiel
nie
Právna kategória výrobku
potraviny
Bez GMO
nie
BIO
nie
Bezlepkový
nie
Bez laktózy
nie
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
nie
Zmes
zmes
Forma
potraviny
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Proteínová tyčinka Quest 60 g - Quest nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď