Proteínová tyčinka Quest 60 g - Quest nutrition

Proteínová tyčinka Quest obsahuje vysokokvalitné bielkoviny (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), vysoký obsah vlákniny a veľmi nízky obsah cukrov. Neobsahuje pridané cukry ani lepok. Okúste gurmánsky zážitok s týmito delikátnymi tyčinkami v rôznych príchutiach. 

2,55 €

2,2

Nie je na sklade

 

Delikátna proteínová tyčinka Quest bez lepku a pridaných cukrov

Proteínová tyčinka Quest obsahuje vysokokvalitné biologicky dostupné bielkoviny (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), vysoký obsah vlákniny, veľmi nízky obsah cukrov a žiadne trans - stužené tuky. Neobsahuje pridané cukry ani lepok. Tyčinky sú ponúkané v rozmanitých príchutiach a všetky sú sladené sukralózou s Lo Han Kuo alebo steviou s erytrhritolom.


Proteínové tyčinky QUEST stanovili nový gurmánsky štandard v škále delikátnych chutí, textúre a nutričných hodnotách na trhu s proteínovými tyčinkami. Tyčinka disponuje neobyčajnou, výbornou a krásne vláčnou štruktúrou, ktorá je odlišná od akejkoľvek inej proteínovej tyčinky, ktorú ste kedy ochutnali.


Quest bar proteínová tyčinka


Kontrolujte prísun sacharidov, pre lepšie výsledky

Ako väčšina ľudí vie, ak chcete zostať zdravý, stratiť tuk a budovať svaly, musíte kontrolovať svoj príjem sacharidov. To je dôvod, prečo Quest tvrdo pracoval na vytvorení tyčiniek s veľmi málo aktívnymi sacharidmi. Ak je menej sacharidov kľúčom k odbúravaniu tukov, prečo ďalšie výživné tyčinky majú toľko sacharidov? Doteraz nebol žiadny jednoduchý spôsob, ako vytvoriť tyčinku, ktorá chutí úžasne a nezhnije na polici. Preto sme museli posunúť hranice a vyvinúť úplne nový proces výroby.


Buďme úprimní

Ak by ste mohli jesť sladkosti po celý deň a chudnúť, asi by ste to robili. S najväčšou pravdepodobnosťou, ste rovnakí ako my tu v tíme Quest; preto aby ste sa cítili dobre a vyzerali skvelo, budete musieť tvrdo pracovať. A posledná vec, ktorú chcete urobiť, je hodiť tú tvrdú prácu za hlavu tým, že jete ďalšie výživné tyčinky alebo tyčinky nahradzujúce jedlo, ktoré sú len o málo viac, než zle maskovaný cukrík. Po rokoch vývoja, bol Quest schopný vyrábať ako prvý na svete proteínovú tyčinku s nízkym počtom aktívnych sacharidov, používajúcu len vysoko kvalitné bielkoviny, žiadny pridaný cukor a žiadny glycerín.


Quest bar proteínová tyčinka


Skvelá chuť

Mnohí zákazníci kupujú tyčinky Quest jednoducho preto, že skvelo chutia. Náš, nie tak skromný názor je, že chutia lepšie, ako všetky ostatné tyčinky na trhu. Pracovali sme veľmi tvrdo s tisíckami chutí, aby sme si v tom boli istí. Ale to, čo naozaj oddeľuje Quest od všetkých ostatných, je jeho výživná hodnota. Žiadna iná spoločnosť nebola schopná urobiť to, čo sme urobili my - produkovať proteínové tyčinky s veľmi nízkym obsahom sacharidov, vysokým obsahom bielkovín, vysokým obsahom vlákniny a bez stužených tukovJe to prvá tyčinka, ktorú používajú kulturisti a súťažiaci vo fitness pri svojej príprave na súťaže. Umožňuje im chudnúť a/alebo budovať svaly a zároveň jesť potraviny, ktoré im chutia.


Proteínová tyčinka z kvalitných surovín

Srvátkový izolát

Všeobecne uznávaný ako najlepší dostupný zdroj bielkovín. Srvátkový izolát má neuveriteľný profil aminokyselín, ktoré poskytujú vysokú využiteľnosť bielkovín pre vaše telo, na podporu rastu svalov, podporu v strate telesného tuku, zvýšenie imunity a oveľa viac. Je to jedna z najdrahších bielkovín k dispozícii, s cenou mnohokrát vyššou ako sójové bielkoviny.

 

Mliečny izolát

Ďalší veľmi vysoko kvalitný proteín, ktorý je pomalo stráviteľný a drahý. Mnoho tyčiniek používa želatínu (ktorá je veľmi lacná) na napumpovanie ich počtu proteínov, aj keď tá, nie je považovaná za kompletnú bielkovinu, ktorou izolát mliečnych bielkovín je.

 

IMO vláknina (Isomaltooligosaccharide)

Aby mohli byť Quest tyčinky použiteľné ako kompletné jedlo, chceli sme zabezpečiť, aby obsahovali dostatok vlákniny. Takmer každý gram sacharidov v našich tyčinkách pochádza z vláknin, ktoré vám pomôžu cítiť sa spokojne a udržiavať aktívne sacharidy na minime.

 

IMO, je vláknina odvodená z rastlinných zdrojov, ktorá je veľmi podobná lepšie známej vláknine koreňa čakanky. Tieto dva zdroje vláknin sú takmer totožné v chuti, pocite a textúre, ale s jednou malou výnimkou: IMO nemá za následok rovnaké črevné nepohodlie, pre ktoré je známy koreň čakanky - hlavne pre najcitlivejšie žalúdky.

 Quest bar proteínová tyčinka

 

Mandľové a arašidové maslo

Orechové masla sú prírodné sladkosti - vynikajúce, keď majú nízky obsah sacharidov a sú plné zdravých tukov. To pomáha dať Quest tyčinkám ich mäkkú, žuvaciu textúru a chuť ako z iného sveta. Do našich orechových masiel nič nepridávame a to ich udržiava bez stužených tukov.

 

Mandle, arašidy, kešu

Výborným zdrojom bielkovín, vitamínov, antioxidantov a tukov. Je treba hovoriť viac?

 

Morská soľ, prírodné príchute

Prispeli k vytvoreniu chute, vďaka ktorej sme sa stali slávni.

 

Lo Han Guo

Rastlina, ktorá sa v Číne používa ako sladidlo viac než 1000 rokov. Stačí veľmi málo, aby bola 300 krát sladšia ako cukor.

 

Stévia

Stévia je bylina v rodine Chryzantém, ktorá rastie divoko ako ker v mnohých častiach sveta. Glykozidy v jej listoch tvoria slad a preto je používaná ako sladidlo v mnohých krajinách po mnoho rokov.

 

Erythritol

Kým Erytritol je klasifikovaný ako cukrový alkohol, je úplne iný ako všetky ostatné. Nespôsobuje rovnaké črevné problémy, bežné v iných alkoholoch cukru a má veľmi málo kalórií na gram. Vieme, že je dôležité, dať vám kontrolu nad vašou výživou, čo je dôvod, prečo sú vybrané Quest tyčinky sladené Stéviou a Erythritolom, a iné sladené sukralózou.

 

Quest bar

Proteínová tyčinka Quest bar a jej výhody

  • neobsahuje lepok
  • pravý gurmánsky zážitok
  • bez pridaných cukrov
  • minimum sacharidov
  • vysoký obsah bielkovín
  • vysoký obsah vlákniny
  • obsahuje najkvalitnejšie bielkoviny

 

Zloženie

Banana nut muffin:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle (16%), voda, erythritol, esencie, vlašské orechy (3%), sušené banány (2%), palmový olej, morská soľ, uhličitan vápenatý, stévia, škorica.

Chocolate Brownie:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, kakao, voda, esencie, erythritol, palmový olej, morská soľ, uhličitan vápenatý, sukralóza, stévia.

Chocolate Chip Cookie Dought:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), oligosacharidy (100 % Prírodná probiotická vláknina), mandle, voda, nesladená čokoláda, kakao, kakaové maslo, erythritol. Obsahuje menej než 2 % nasledujúcich zložiek: soľ, sukralóza, stévia, arašidy, kešu, mlieko a prírodná aróma Oligosacharidy sú 100 % prírodné probiotické vlákna pochádzajúce z rastlinných zdrojov. Obsahuje alergické zložky: mandle, kešu a mliečne zložky

Chocolate Peanut Butter:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), arašidové maslo, nesladená čokoláda, kakaové maslo, Erythritol, arašidy. Obsahuje menej než 2 % nasledujúcich zložiek: soľ, mandle, kešu, stevia, slnečnicový lecitín a sukralóza. Obsahuje alergické zložky: arašidy a mliečne zložky.

Cinnamon Roll:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, voda, erythritol, esencie, palmový olej, morská soľ, škorica, uhličitan vápenatý, stévia.

Coconut Cashew:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (tapioca), mandle, voda, erythritol, kokos, kešu, morská soľ, stévia a prírodná aróma. Obsahuje mandle, kešu, kokos a mliečne zložky.

Double Chocolate Chunk:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), oligosacharidy (100 % prírodná probiotická vláknina), erythritol, voda, nesladená čokoláda, mandle, kakao, kakaové maslo. Obsahuje menej než 2 % nasledujúcich zložiek: morská soľ, stévia, karamelové farbivo, prírodná aróma. Obsahuje alergické zložky: mandle a mliečne zložky

Lemon Cream pie:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, voda, erythritol, esencie, palmový olej, morská soľ, kyselina citrónová, stévia.

Peanut Butter Jelly:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (tapioca), arašidy, mandle, voda, prírodná aróma, morská soľ, sukralóza (0,028g/porcia). Obsahuje mandle, arašidy a mliečne zložky

Peanut Butter Supreme:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (Tapioca), arašidy, mandle, voda, prírodná aróma, morská soľ, sukralóza (0,024g/porcia). Obsahuje mandle, arašidy a mliečne zložky

Strawberry Cheesecake:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (tapioca), mandle, voda, erythritol, mrazom sušené jahody, prírodná aróma, morská soľ, stévia. Obsahuje mandle a mliečne zložky

Vanilla Almond:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), IMO vláknina (tapioca), mandle, voda, prírodná aróma, morská soľ, sukralóza (0,019g/porcia). Obsahuje mandle a mliečne zložky.

White Chocolate Raspberry:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), oligosacharidy (100 % prírodná probiotická vláknina), mandle, voda, kokosové maslo, sušené maliny, erythritol. Obsahuje menej než 2 % nasledujúcich zložiek: soľ, sukralóza, stévia a prírodná aróma. Oligosacharidy sú 100 % prírodné probiotické vlákna pochádzajúce z rastlinných zdrojov. Obsahuje alergické zložky: mandle, kešu a mliečne zložky

Mixed Berry Bliss:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, voda, esencie, erythritol, palmový olej, sušené čučoriedky (1%), sušené jahody (1%), morská soľ, uhličitan vápenatý, sukralóza, stévia, kyselina jablčná, kyselina citrónová.

Smores:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná kukuričná vláknina, mandle, erythritol, voda, nesladená čokoláda, prírodná aróma, kakaové maslo. Obsahuje menej ako 2%: škorica, morská soľ, jedlá sóda, palmový olej, stévia, slnečnicový lecitín, sukralóza, celulózová guma, xantánová guma. Obsahuje mandle a mliečne zložky.

Cookies and Cream:
Proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín), rozpustná gluko vláknina, mandle, voda, čokoládové sušienky (10%), kúsky bielej čokolády (5%), esencie, erythritol, palmový olej, morská soľ, uhličitan vápenatý, sukralóza, stévia.

Apple Pie:
Proteínový koncentrát (srvátkový proteínový izolát, izolát mliečnych bielkovín),IMO vláknina (tapioca), mandle, voda, jablká, morská soľ, prírodná aróma, škorica, sukralóza (0,029g/porcia). Obsahuje mandle a mliečne zložky. 

 

Dávkovanie

Užite kedykoľvek počas dňa, alebo pred a po tréningu.


Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty (príchuť almond-vanilla)1 dávka (60 g)
Kalórie210 kcal
Tuky9 g
   z toho nasýzené0,5 g
   z toho trans tuky0 g
Cholesterol0 mg
Sodík340 mg
Sacharidy21 g
   z toho vláknina18 g
   z toho cukry1 g
Bielkoviny20 g
Vápnik, Fosfor, Horčík, Železo

Recenzie od zákazníkov

Priemer overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Karin dňa 10.5.2017
No takže takto v niektorých je palmový olej takže minus bod. NIektoré príchute ok ale všetky čokoladové za mňa hnus. Tak umelú chuť som asi nikdy pri žiadnej tyčinke nemala. Toľko odomna
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
skvelé tyčinky
Recenziu zaslal(a) sanny dňa 22.1.2017
Škoda len, že v niektorých príchutiach je použitý palmový olej. Na to ako sa namotávací článok odvoláva na kvalitu použitých surovín je to pre mňa sklamanie. Našťastie ho nedali do všetkých, kupujem len tie kde je použité kakaové, mandľové a kokosové maslo.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Gabi dňa 12.1.2017
Skvelé tyčinky, ktoré nie su prepchate cukrom. Su aj bez lepku a to je pre mňa taktiež plus.
Prichute su všetky dobre, určite si každý vyberie. A cena je tiež fájn.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporučam
Recenziu zaslal(a) Mirka dňa 3.11.2016
Toto je jedna z mála proteinovych tyciniek, ktora ma naozaj kvalitne zlozenie. Chutovo mi zatial najviac chutila prichut bananovy muffin, z toho by som kupila aj cely karton.. ostatne take obycajne zatial a to som objednala vsetky prichute a zatial ochutnala polovicu z nich.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Chuťovo veľmi dobrá
Recenziu zaslal(a) Martina dňa 30.9.2016
Tyčinka ma nižší obsah jednoduchých cukrov ako podobne tyčinky. Avšak nestráca jej to na kvalite a chuti, chutovo je veľmi dobrá.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Chutná
Recenziu zaslal(a) Robo dňa 29.9.2016
Toto je jedna z mála proteinovych tyciniek, ktora ma naozaj kvalitne zlozenie. Chutovo mi zatial najviac chutila prichut chocolate brownie.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
quest bar
Recenziu zaslal(a) dano dňa 25.9.2016
Chuťou a zložením sú tieto tyčinky iný level! Mne najviac chutila Penut Butter Jelly a najhoršia bola chocolate chip cookie. Používať ich môžete kedykoľvek, aj medzi jedlami a ich konzum nie je obmedzený. Jedna tyčinka má len gram cukru a 20g bielkovín..to je ako keby ste si dali kvalitný proteín. Môžem len odporúčať.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
top tyčinka
Recenziu zaslal(a) Rado dňa 22.9.2016
Vysoký obsah vlákniny a je skoro úplne bez cukru ale chuťovo je skvelá. Jej chuť to minimum cukrov nezničilo. Odporúčam ovocne príchute :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Vynikajúce overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Maroš dňa 29.8.2016
Zložením top na trhu.
Jahodová príchuť je úžasná, brownies trochu suchá no tiež sa dá považovať za dobrú kúpu, no mohla by pribudnúť do ponuky aj možnosť objednania celého balenia za výhodnejšiu cenu.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
cele zle overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Jimmy dňa 26.2.2016
Neviem co vam na tejto tycinke chutilo :-( Ale mne vobec ani jedna a to som si objednal skoro vsetky prichute.Zlozenie je dobre ale chute nieco otras.Ja si tieto tycinky uz nekupim.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Najchudnejsie a najkvalitnejsie tycinky
Recenziu zaslal(a) Danka dňa 17.2.2016
Rozhodne tieto tycinky patria k najlepsim tycinkam na trhu. Su bezlepkove, malo kaloricke a ich prichute su uzasne. Moje oblubene su brownies, cookies and cream, vanilka, kokos a kesu. Je to skvela nahrada jedla a vrele ich odporucam. Kupujem aj ostatne produkty znacky Quest, chipsy su vyborne.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Najlepsie proteinove tycinky
Recenziu zaslal(a) Mirka dňa 16.12.2015
Quest protein bar 60g, su velmi chutne a zlozenie tyciniek je skvele. Odporucam ochutnat vsetky prichute, kazda je dobra, no najlepsie su s- mores, malina s bielou cokoladou a oreo :) pre mna top / . Odporucam objednat, tovar maju prevazne stale k dipoziici a rychle odoslanie tovaru :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super tyčinka
Recenziu zaslal(a) jan beňo dňa 2.10.2015
Takže čo dodať k tejto skvelej tyčinke, je úplne skvelá tá chuť je proste neopísateľná najradšej mám cookies cream ale všetky mi chutia jedol by som ich od rána do večera proste celý deň keby môžem :D.....Fakt keď som v situácii že nemôžem si dať jedlo tak je to tiež skvelá náhrada za nejakú desiatu proste má 20 g bielkovín ...žiadny cukor ...a úplne skvelo vás zasýti ...oceníte ju hlavne v diéte :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
:)
Recenziu zaslal(a) Mackouško dňa 31.7.2015
V Amerike najpopularnejsia tycinka a je super ju vidiet stabilne na sklade aj v tomto obchode, kedze sa v nasich koncinach predava zatial malo. Zuvackova konzistencia, co mne osobne vyhovuje, ale po zohriati v mikrovlnke na par sekund zmakne a nie je taka zuvackova. Zlozenim najdete maloco cistejsie, par ingrediencii, bielkoviny z dobrych zdrojov, ziadne sojove bludy. Tuky takisto prevazne z orechov. Velke mnozstvo vlakniny, cukor skoro ziaden. Chutovo z tych, co som mal by som urobil rebricek asi takyto : 1. Cookies n cream - s prehladom zatial prve, velmi velmi podobne ako Oreo2. Berry mix- prekvapila ma tato prichut, bol som skepticky ale velmi podarene, zodpovedajuce nazvu 3. Choco peanut butter- mozno trochu horsie ako som cakal, ale stale na urovni 4. Cinnamon roll ( osie hniezdo ) - nebolo to zle, ale keby som nevedel aka to ma byt prichut, nikdy by som netipol cinnamon roll 5. Lemon pie - komu chutia citronove dezerty, tak tomu to padne OK, ale nenavidim citronove sladkosti, takze preto.
Vsetky prichute su ale uzasne s prihliadnutim na spominane zlozenie tycinky. S tym, co Quest mohol pracovat pri ochucovani tycinky s tak malo ochucovadlami urobil maximum.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
skvelé
Recenziu zaslal(a) Tina dňa 26.6.2015
Skvelá chuť, môžem len odporučiť :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
výborné ľahké jedlo
Recenziu zaslal(a) Michal dňa 13.1.2015
výborne na desiatu, olovrant či rýchle pred tréningové jedlo
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
kvalita
Recenziu zaslal(a) Mino dňa 16.12.2014
v prvom rade ma po otvoreni odradil výzor, žiadna čokoládová poleta, len akási masa, no po ochutnaní som príjemne zmenil názor a tyčinka ma veľmi prekvapila, chuťovo veľmi dobrá a vyvážená
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
chut
Recenziu zaslal(a) Leni dňa 11.11.2014
tieto tycinky su fakt super, mam ich rada najma ako predtrenigove jedlo, chutovo su velmi dobre
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Proteínová tyčinka Quest 60 g - Quest nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Igor Illeš - Quest Bar

Videorecenzia od Igora Illeša na Quest Bar


Položiť otázku o produkte Proteínová tyčinka Quest 60 g - Quest nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
arašidové maslo
2
1 x
2.
chocolate peanut butter
5
1 x
3.
chocolate brownie
3.4
3 x
4.
vanilla almond
3
2 x
5.
banana nut muffin
2
1 x
6.
strawberry cheesecake
4.3
4 x
7.
chocolate cookie
5
1 x
8.
peanut butter jelly
3.5
2 x
9.
coconut cashew
3
1 x
10.
cinnamon roll
5
1 x
//Asynchronous click tracking code