Proteínová tyčinka Protein Bar 60 g - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

Proteínová tyčinka Protein Bar je ideálna desiata s vysokým obsahom bielkovín (15 g proteínu v tyčinke) a vlákniny. Okrem toho ponúka tie najkvalitnejšie suroviny s prídavkom celého radu vitamínov a minerálov, ktoré sú neoceniteľné pre naše zdravie a každodenné fungovanie. Táto lahodná tyčinka pomáha udržiavať konštantný príjem energie a efektívne budovanie svalovej hmoty.

Dlhodobo nedostupný

Protein Bar - proteínová tyčinka s vysokým obsahom vlákniny a bielkovín, ktorá je navyše obohatená o celý rad vitamínov a minerálov

Proteínová tyčinka Protein Bar je ideálna desiata s vysokým obsahom bielkovín. Tyčinka má v prvom rade lahodnú chuť a je alternatívou, ak nestíhate jedlo: po tréningu, v škole, v práci alebo cestovaní. Je určená pre ľudí, ktorí majú nabitý program a nie vždy majú čas dostať sa k jedlu po tréningu, či inokedy počas dňa. Pomáha udržiavať konštantný príjem energie a efektívne budovanie svalovej hmoty. Vyznačuje sa vysokým obsahom vlákniny a bielkovín a nízkym obsahom cukru. Okrem toho ponúka tie najkvalitnejšie suroviny s prídavkom celého radu vitamínov a minerálov, ktoré sú neoceniteľné pre naše zdravie a každodenné fungovanie.

Protein Bar proteínová tyčinka - All Nutrition

Proteínová tyčinka Protein Bar a jej výhody

• chutná proteínová tyčinka
  • obsahuje 15 g bielkovín
  • má vysoký obsah vlákniny
  • je obohatená o 10 druhov vitamínov
  • poslúži ako praktické a chutné občerstvenie

Príchuť banana: proteínová zmes 27% (sójový proteínový izolát 9,5%, ryžový proteín 7,5%, srvátkový proteínový koncentrát 7% [mlieko], mliečna bielkovina 2%, sušené vaječné bielka 1%), zahusťovadlo: polydextróza, tmavé kakao poleva 18% (cukor, plne hydrogenovaný palmový tuk, kakaový prášok 16%, emulgátor: sójový lecitín, príchute), oligofruktóza, palmový tuk, repkový olej, zvlhčovadlo: glycerol, sójové vločky, inulín (vláknina), BCAA amino zmes 1,3% (leucín 0,84%, izoleucín 0,28%, valín 0,18%), emulgátor: sójový lecitín, vitamíny (vitamín C, niacín, vitamín E, kyselina pantoténová, vitamín B6, riboflavín, tiamín, kyselina listová, biotín, vitamín B12), kyselina mliečna, príchute, konzervačné látky: kyselina sorbová, farbivo: kurkuma.

Užívajte podľa chuti a potreby 1-3 tyčinky denne.

Nutričné hodnoty (príchuť banana)1 dávka (60 g)
Energetická hodnota 919 kJ / 221 kcal
Tuky 9,6 g
   z toho nasýtené 5,4 g
Sacharidy 25,8 g
   z toho cukry 7,2 g
Vláknina 14,4
Bielkoviny 15 g
Soľ 0,4 g
Vitamíny1 dávka (60 g)
Vitamín C 23,4 mg
Niacín 7 mg
Vitamín E 3,9 mg
Kyselina pantoténová 2,3 mg
Vitamín B6 0,8 mg
Riboflavín 0,6 mg
Tiamín 0,5 mg
Kyselina listová 78 μg
Biotín 58 μg
Vitamín B12 0,4 μg

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku. Tento produkt nemôže byť použitý ako náhrada pestrej stravy. Uchovávať pri 15-25°C., mimo dosahu priameho slnečného svetla, náhlych skokov teploty a vlhkosti, mimo dosahu malých detí.

Alergénové upozornenie: Môže obsahovať lepok, orechy, arašidy, sezam a oxid siričitý.

HS kód 18063100: -- Plnené
Právna kategória výrobku potraviny
Bez laktózy nie
Bezlepkový nie