Proteínová tyčinka Combat Crunch 63 g - Muscle Pharm

Výrobca: MusclePharm

Crunch je exkluzívna proteínová tyčinka ako svojim zložením, tak aj chuťou a textúrou. Má vysoký obsah bielkovín (srvátkový izolát, mliečny izolát), vlákniny a minimum cukrov, neobsahujú žiadne trans tuky ani lepok. Ideálna desiata pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné proteínové tyčinky na doplnenie denného príjmu bielkovín, ktoré skvele chutia.

Dlhodobo nedostupný

Bezlepková proteínová tyčinka Crunch s lahodnou chuťou a množstvom bielkovín

Combat Crunch je proteínová tyčinka vyrobená pomocou patentovaného procesu pečenia pre lepšiu chuť a jemnejšiu textúru. Tieto tyčinky obsahujú vysoký obsah bielkovín s aktívnymi sacharidmi a množstvom vlákniny. Combat Crunch neobsahujú žiadne lacné zdroje bielkovín, iba prvotriedne bielkoviny (srvátkový proteínový izolát a mliečny proteínový izolát), majú vysoký obsah vlákniny, naproti tomu naopak nízky obsah jednoduchých cukrov, neobsahujú žiadne trans tuky ani lepok. Ideálna desiata pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné proteínové tyčinky na doplnenie denného príjmu bielkovín, navyše skvele chutia.

Bezlepková proteínová tyčinka Crunch

Proteínové tyčinky Crunch a ich výhody

• vysoký obsah prvotriednych bielkovin (srvátkový proteínový izolát a mliečny proteínový izolát)

• nízky obsah cukru a vysoký obsah vlákniny

• bezlepkové proteínové tyčinky,

• neobsahujú žiadne trans tuky

• lahodná, krémová chuť

Bezlepková proteínová tyčinka Crunch

Príchuť čokoláda / arašidové maslo: proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, mliečny proteínový izolát), isomaltooligosacharidy (prebiotická vláknina), arašidy, rastlinné oleje (palmový, palmový kernel olej), cukor, rastlinný glycerín, voda, maltitol, obsah menej ako 2% : matodextrin, soľ, sójový lecitín, prírodná aróma, karamelové farbivo, vanilka, dextróza, tapioca škrob, kakaový prášok (spracovaný metódou alkali), sukralóza.

Príchuť čokoládové brownie: proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, mliečny proteínový izolát), isomalt-oligosacharidy (prebiotická vláknina), čokoládové kúsky (čokoládový likér (spracovaný metódou Alkali), cukor, kakaové maslo, vanilka), glycerín, rastlinný olej (palm, palm kernel olej), cukor, mandle, voda, sójový proteínový izolát, Malitol, kakao (spracované metódou alkali), menej ako 2%: soľ, sójový lecitín, prírodná aróma, sukralóza, vanilka, tapiokový škrob.

Príchuť čokoláda kokos: proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, mliečny proteínový izolát), isomalt-oligosacharidy (prebiotická vláknina), rastlinné oleje (palmový olej, palmojadrový olej), kokosový orech, cukor, rastlinný glycerín, maltitol, izolát sójového proteínu a voda. Obsahuje menej ako 2%: kakaa (spracované alkáliami), mandlí, prírodnej arómy, soli, sójového lecitínu, arašidov a sukralózy.

Bezlepková proteínová tyčinka Crunch

Konzumujte kedykoľvek počas dňa pre doplnenie denného príjmu bielkovín.

Nutričné hodnoty63 g (1 tyčinka)
Energetická hodnota 210 kcal
   z tukov 63 kcal
Tuky 7 g
   nasýtené tuky 4 g
   mononasýtené tuky 2 g
   polynasýtené tuky 1 g
   transnasýtené tuky 0 g
Cholesterol 39 mg
Sodík 459 mg
Draslík 101 mg
Sacharidy 28 g
Vláknina 12 g
Cukry 5 g
Cukerné alkoholy 1 g
Bielkoviny 20 g

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

EAN 019962526220
Hlavná kategória Proteínové tyčinky