Proteínová tyčinka Break Bar - GymBeam

Proteínová tyčinka Break Bar je lahodný čokoládový snack s chrumkavou oblátkou a vrstvou krému, ktorý sa jemne rozplýva na jazyku. Pýši sa nízkym obsahom cukru a zároveň je aj zdrojom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov či k zdraviu kostí. Výhodou je, že si ju môžete zobrať so sebou kamkoľvek a vychutnať ako rýchly snack, desiatu či olovrant. Spoľahlivo doplní energiu a uspokojí chute na sladké.

Proteínová tyčinka Break Bar - lahodný čokoládový snack s nízkym obsahom cukru, ktorý doplní bielkoviny, zaženie hlad a uspokojí chute na sladké

Proteínová tyčinka Break Bar ulahodí všetkým maškrtníkom a milovníkom zdravých dobrôt. Ide o lahodný čokoládový snack s chrumkavou oblátkou a vrstvou krému, ktorý sa jemne rozplýva na jazyku. Pýši sa nízkym obsahom cukru, a preto ju ocenia ľudia znižujúci jeho príjem, napríklad v diéte. Zároveň je zdrojom kvalitných bielkovín zo srvátkového koncentrátu, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov, ale aj k zdraviu kostí. Jej ďalšou výhodou je, že sa dá zobrať so sebou kamkoľvek.

Či už sa chystáte na cesty, do školy alebo práce, môžete si ju vychutnať ako rýchly snack, desiatu, prípadne olovrant. Fanúšikovia príjemných momentov ju zas ocenia ako dezert ku káve alebo len tak s výhľadom na hory či počas prechádzky v prírode. Spoľahlivo doplní energiu po vašich turistických potulkách, pomôže zasýtiť a uspokojí aj chute na sladké.

Proteínová tyčinka Break Bar - GymBeam

Proteínová tyčinka Break Bar a jej výhody

• je lahodný čokoládový snack s chrumkavou oblátkou a vrstvou krému
  • pýši sa nízkym obsahom cukru
  • je zdrojom bielkovín
  • neobsahuje lepok ani GMO
  • môžete si ju so sebou zobrať kamkoľvek
  • hodí sa ako rýchly snack, desiata či olovrant
  • skvele chutí aj ako dezert ku káve alebo počas turistiky
  • spoľahlivo doplní energiu a uspokojí chute na sladké

Mliečna čokoláda s maltitolom [kakaové maslo, sladidlo (maltitol), srvátkový proteínový koncentrát, sušené plnotučné mlieko, odtučnený kakaový prášok, maslový koncentrát, emulgátor (lecitín), Bourbon vanilkový extrakt], sladidlo (maltitol), bambucký olej, ryžová múka, zemiakový škrob, kokosový olej, teffová múka, sójová múka, odtučnený kakaový prášok, emulgátor (sójový lecitín), vaječný žĺtok, soľ, kypriace látky (uhličitany sodné).

Proteínová tyčinka Break Bar je vhodná ako desiata alebo olovrant v priebehu dňa, na doplnenie proteínov a posilnenie regenerácie po výkone.

Nutričné hodnoty
100 g  1 dávka (21,5g)
Energetická hodnota 2208 kJ / 527 kcal 475 KJ/ 113kcal
Tuky 39 g 8,5 g
 - z toho nasýtené mastné kyseliny 24 g 5,2 g
Sacharidy 37 g 8
 - z toho cukry 4,3 g 0,9 g
Vláknina 1,3 g 0,28 g
Bielkoviny 16 g 3,4 g
Soľ 0,29 g 0,06 g

Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

EAN 8586024620988
Hlavná kategória Proteínové tyčinky
Bez laktózy nie
Forma potraviny
Právna kategória výrobku potraviny
HS kód 18063100: -- Plnené
Bez umelých sladidiel nie
Ostatné kategórie Snacky
Zdravé potraviny
Diéty
Bezlepkové produkty
Vegetariánske produkty

Recenzie od zákazníkov Proteínová tyčinka Break Bar - GymBeam
Prezeráte si:Proteínová tyčinka Break Bar - GymBeam

Super náhrada sladkosti. Dobrá tyčinka aj do diéty pre milovníkov sladkého. Chutí ako kit-kat. Tyčinku nejde dobre rozlomiť na dieliky, rozpadne sa.

Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
21,5 g 1,20 € 0,80 €