Protein na palacinky Pancake Mix - GymBeam + darček

78 %

Protein Pancake Mix sú lahodné proteínové palacinky až s 50% obsahom bielkovín a nízkym glykemickým indexom. Obsahujú srvátkový koncentrát, izolát, hydrolizované srvátkové peptidy, vaječný albumín, ktoré majú rôznu dobu vstrebávania, čo zaisťuje dlhodobý prísun aminokyselín a proteínu s vysokou biologickou hodnotou. Ich prípravu zvládne naozaj každý.

Ak si palacinky objednáte teraz, automaticky vám k nim pribalíme sprej na varenie Coconut Cooking Spray zadarmo.

Špeciálna cena od  7,95 € Bežná cena: od  9,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Protein Pancake Mix: chutné proteínové palacinky až s 50% podielom bielkovín a nízkym glykemickým indexom

Protein Pancake Mix je lahodný palacinkový mix určený k príprave proteínových palaciniek s vysokým obsahom bielkovín (až 50-% podiel) a nízkym glykemickým indexom, vďaka ovseným vločkám. Obsahuje 4 typy bielkovín, a to srvátkový koncentrát, vaječný albumín, srvátkový izolát, hydrolyzované srvátkové peptidy, ktoré podporujú rast, udržanie a regeneráciu čistej svalovej hmoty. Okrem toho majú tiež rôznu dobu trávenia a vstrebávania, čo zaisťuje dlhodobý prísun živín, aminokyselín a proteínu s vysokou biologickou hodnotou pre telo.

Proteín na palacinky Pancake Mix - GymBeam

Proteínové palacinky Pancake Mix sú ideálne na raňajky, ale pochutiť si na nich môžete aj medzi jedlami, kedy poslúžia ako výživné občerstvenie. Poskytujú totiž až 25g (50%) bielkovín v jednej porcii. Tieto palacinky boli vyvinuté, aby podporovai potreby vyššieho príjmu bielkovín u športovcov, ale sú vhodné pre všetkých ľudí, ktorí dbajú o svoje zdravie a chcú telu poskytnúť kvalitné bielkoviny v chutnom proteínovom snacku. Navyše, ich príprava je veľmi jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Ak ich raz ochutnáte, už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť ku klasickým palacinkám.

Protein Pancake Mix a jeho výhody:

• má vysoký až 50% podiel bielkovín z rôznych zdrojov
  • obsahuje rýchlejšie a pomalšie vstrebateľné bielkoviny
  • podporuje rast a regeneráciu svalovej hmoty
  • mú nízky glykemický index
  • má výbornú chuť
  • je ideálny na raňajky alebo ako proteínový snack
  • príprava je jednoduchá a zvládne ju každý

Zloženie (čokoláda)

Ovsená múka instantná, srvátkový proteínový koncentrát, ovsené vločky, sušené mlieko odtučnené, sušený vaječný bielok, srvátkový proteínový izolát, odtučnený kakaový prášok, aróma čokoláda, kokosový olej, sladidlo - sukralóza (E955).

Zloženie (vanilka)

Ovsená múka instantná, srvát-kový proteínový koncentrát, ovsené vločky, sušené mlieko odtučnené, srvátkový proteínový izolát, sušený vaječný bielok, aróma vanilka, kokosový olej, sladidlo - sukralóza (E955).

Zloženie (čučoriedky)

Ovsená múka instantná, srvátkový proteinový koncentrát, ovsené vločky, sušené mlieko odtučnené, syrovátkový proteinový izolát, sušený vaječný bielok, aróma čučoriedky, kokosový olej, farbivo - prášok čevenej repy, prášok zo sušených čučoriedok, čučoriedky lyofilizované, sladidlo - sukralóza (E955).

Zloženie (bez príchute)

Múka ovsená instantná, srvátkový proteínový koncentrát, ovsené vločky, sušené mlieko odtučnené, srvátkový proteínový izolát, sušený vaječný bielok, kokosový olej, sladidlo - sukralóza (E955).

Dávkovanie a návod na prípravu

1. Rozmiešajte 2 naberačky (50 g) produktu PROTEIN PANCAKE MIX so 100 ml nízkotučného mlieka alebo vody.
  2. Na panvicu dajte 1/2 polievkovej lyžice oleja.
  3. Palacinky pečte do zlatista z oboch strán.

Nutričné hodnoty (chocolate)1 dávka (50 g)v 100 g
Energetická hodnota 817 kJ / 193,5 kcal 1634 kJ / 387 kcal
Tuky 4,7 g 9,4 g
   z toho nasýtené tuky 2,75 g 5,5 g
Sacharidy 17,5 g 35 g
   z toho cukry 4,05 g 8,1 g
Vláknina 2,35 g 4,7 g
Bielkoviny 21 g 42 g
Soľ 0,3 g 0,6 g

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Informácie pre alergikov: Môže obsahovať stopy sóje, orieškov a vajec.

Recenzie od zákazníkov

Protein na palacinky Pancake Mix - GymBeam + darček