Protein Pancake 45 g - ä

Výrobca: Ä

Protein Pancake je lahodný proteínový snack, ktorý obsahuje až 16 g bielkovín. Táto celozrnná pochúťka má nízky obsah kalórii a je bez pridaného cukru. Vybrať si môžete zo štyroch krémových príchutí. Zamaškrte si bez výčitiek!

Dlhodobo nedostupný

Protein Pancake - proteínový snack so 16 g bielkovín, nízkym obsahom kalórií v lahodných príchutiach

Protein Pancake je chutný proteínový snack s obsahom až 16 gramov bielkovín v jednej dávke. Vďaka nízkemu podielu kalórií je táto celozrnná pochúťka ideálna ako zdravá desiata či rýchly snack. Navyše, neobsahuje žiaden pridaný cukor. Vybrať si môžete z lahodných krémových príchutí, ktorými je protein pancake naplnený. Zamaškrte si bez výčitiek aj vy!

Protein Pancake - ä

Protein Pancake a jeho výhody

• chutný proteínový snack s obsahom až 16 g bielkovín
  • má nízky obsah kalórii
  • neobsahuje žiaden pridaný cukor
  • lahodné krémové príchute
  • vhodný ako rýchly snack či zdravá desiata

Vanilka: voda, srvátkový proteín (VOLAC Volactive Ultra Whey 80 instant), vaječný žĺtok, glycerín, celozrnná múka, slnečnicový olej, fosforečnan sodný, uhličitan sodný, uhličitan vápenatý, soľ, konzervačné látky (sorbát draselný, octan sodný).

Náplň: voda, sladidlo, modifikovaný škrob, rafinovaný rastlinný tuk, zahusťovadlo (karboxymetylcelulóza), arómy, soľ, konzervačná látka (sorbát draselný), emulgátor (polysorbát 60), farbivo (beta karotén).

Čokoláda: voda, srvátkový proteín (VOLAC Volactive Ultra Whey 80 instant), vaječný žĺtok, glycerín, celozrnná múka, slnečnicový olej, fosforečnan sodný, uhličitan sodný, uhličitan vápenatý, soľ, konzervačné látky (sorbát draselný, octan sodný).

Náplň: voda, sladidlo, modifikovaný škrob, rafinovaný rastlinný tuk, nízkotučný kakaový prášok, zahusťovadlo (karboxymetylcelulóza), arómy, soľ, konzervačná látka (sorbát draselný), emulgátor (polysorbát 60).

Karamel: voda, srvátkový proteín (VOLAC Volactive Ultra Whey 80 instant), vaječný žĺtok, glycerín, celozrnná múka, slnečnicový olej, fosforečnan sodný, uhličitan sodný, uhličitan vápenatý, soľ, konzervačné látky (sorbát draselný, octan sodný).

Náplň: Fruktooligosacharidy (z čakanky), zvlhčovadlá (sorbitol, glycerol), voda, sukralóza, modifikovaný kukuričný škrob, odtučnené mlieko v prášku (2%), stabilizátory (celulóza, sodná soľ karboxymetylcelulózy), regulátor kyslosti (kyselina vínna), farba (karamel), karbonát sulfitového amoniaku, jódovaná soľ, aróma, konzervačná látka (draslík sorbát).

Nutričné hodnoty1 dávka (45 g)
Energtická hodnota 574 kJ / 136 kcal
Tuky 2,3 g
   z toho nasýtené tuky 0,5 g
Sacharidy 13,1 g
   z toho cukry 2,8 g
Bielkoviny 16 g
Soľ 0,12 g

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Alergény: Môže obsahovať stopy sóje a mlieka.

Vegetariánsky nie
Hlavná kategória Ostatné snacky
Bez umelých sladidiel nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
HS kód 19019099: --- Ostatné
Právna kategória výrobku potraviny
Ostatné kategórie Proteínové tyčinky
Snacky

Recenzie od zákazníkov Protein Pancake 45 g - ä

Prezeráte si:Protein Pancake 45 g - ä

Vynikajuci doplnok stravy. Mam cokoladu a vobec nie je presladeny ako klasicky dezert. Zlozenie je viac nez kvalitne (Ultra Whey 80 instant + vaj.zltok). Mal som si kupit viac ked boli v akcii.

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom