Proteín Combat 100% Isolate 2270 g - MusclePharm

Výrobca: Muscle Pharm
Hodnotenie:
70 %

Combat 100% Isolate je špičkový srvátkový proteín, ktorého základom je až 89% srvátkový izolát CFM bez cukru, tuku, sacharidov a lepku. Je získaný modernou a šetrnou metódou výroby - mikrofiltráciou CFM, ktorá je prírodná a nepoužíva chemikálie. Podporuje rast svalovej hmoty a jej udržanie v situáciách, kedy je ohrozená katabozáciou.

Špeciálna cena od  55,95 € Bežná cena: od  64,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

Combat 100% Isolate najkvalitnejší zdroj koncentrovanej bielkoviny až s 89% obsahom proteínu a ľahkou stráviteľnosťou

Combat 100% Isolate je srvátkový proteín, ktorý dodáva neuveriteľných 24 g 100% srvátkového proteínového izolátu v 27g porcii produktu, S týmto produktom si môžete vychutnať to najlepšie. Je vynikajúcim zdrojom s vysokým obsahom bielkovín a nulovým obsahom cukrov, sacharidov či tukov, dokonca neobsahuje ani lepok. Štúdie naznačujú, že požitie rýchlo pôsobiacich zdrojov bielkovín môže zvýšiť hladinu aminokyselin v systémovom obehu, kde sú k dispozícii pre anabolizmus svalových bielkovín (rast). Čím rýchlejšie sa tieto aminokyseliny objavia v krvnom obehu, tým väčšia je reakcia na budovanie svalovej hmoty.

 

Combat 100% Isolate

 

Combat 100% Isolate je špičkový proteín, ktorého základom je 90% srvátkový izolát CFM bez cukru a tuku, získaný najmodernejšou a najšetrnejšou metódou výroby - mikrofiltráciou CFM so zachovaním všetkých cenných bielkovinových frakcií. Táto metóda výroby prebieha za studena na keramických filtroch a je najšetrnejším spôsobom výroby srvátkového proteínu.

 

Okrem toho, že Combat 100% Isolate je kvalitným zdrojom bielkovín a skvele chutí, má navyše nulový obsah tuku a sacharidov, čo ocenia najmä tí, ktorí sa snažia o minimalizáciu podkožného tuku. Príjem tohto vysoko kvalitného zdroja bielkovín prispieva k rastu svalovej hmoty a k jej udržaniu v situáciách, kedy je ohrozená katabolizáciou.

 Combat 100% Isolate

 

Jeho proces výroby

CFM je prírodný, nechemický proces výroby srvátkovej bielkoviny najvyššej kvality, filtrovanej na špeciálnom, vysoko technologicky vyspelom keramickom cross-flow filtre, ktorý je schopný dokonale odfiltrovať všetky nežiaduce zložky (ako je tuk, laktóza ...) a izolovať čistú (panenskú) srvátkovú bielkovinu so zachovaním všetkých cenných primárnych mikrofrakcií, ako je beta laktoglobulín, alfa laktoglobulín, sérový albumín, imunoglobulín, obsah glykomakropeptidu, laktoferín, laktoperoxidáza, peptóny proteázy.

 

CFM je čisto prírodný nechemický proces, pri ktorom nie sú používané žiadne pomocné chemikálie či rozpúšťadlá.

 

Combat 100% Isolate a jeho výhody

  • kvalitný srvátkový proteínový izolát
  • obsahuje až 24 g bielkovín v 1 dávke (27g)
  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • zabraňuje katabolizmu
  • neobsahuje lepok
  • neobsahuje sacharidy, tuky ani cukor
  • je vyrobený prírodným nechemickým procesom

 

Zloženie

Izolát srvátkovej bielkoviny, kakaový prášok (v príchuti čokoláda), prírodné a umelé príchute, guarová a xantánová guma (zahusťovadlá, stabilizátory), soľ, sukralóza a acesulfam draselný (sladidlá).

 

Dávkovanie

Rozmixujte obsah 1 odmerky (= 27 g) v 150 - 200 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Dávkovanie závisí od telesnej hmotnosti, športovej aktivity a zloženia stravy. Proteín môžete užívat kedykoľvek počas dňa na doplnenie príjmu bielkovín. Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov užívajte po tréningu. Vďaka nulovému obsahu sacharidov a tukov je výborným zdrojom proteínov pre tých, ktorí sa snažia minimalizovať podkožný tuk.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (27 g)
Kalórie 100 kcal
Kalórie z tuku 0 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
   z toho trans tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 70 mg
Draslík 145 mg
Sacharidy 0 g
   z toho vláknina 0 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 24 g
Vápnik 100 mg

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Alergénové upozornenie: Obsahuje mlieko a sóju. Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať zložky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, ryby, orechy, pšenicu a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Combat 100% Isolate 2270 g - MusclePharm

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Combat 100% Isolate 2270 g - MusclePharm
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 69,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A