Proteín Carnivor - MuscleMeds

Carnivor je vôbec prvý beef hovädzí proteín na svete. V 1 odmerke (37 g) má až 23 g čistého proteínu. Má o 350% väčšiu koncentráciu proteínu ako hovädzí steak, navyše neobsahuje tuk, cholesterol ani sacharidy. Má anabolické a antikatabolické účinky, podporuje nárast svalovej hmoty a sily. 

Cena od:

Cena od: 0

Nie je na sklade

 

CARNIVOR: prvý beef hovädzí proteínový izolát

Carnivor je prvý izolát z hovädzej bielkoviny na svete, ktorý je dokonca viac koncentrovaný ako srvátka. Má o 350% vyššiu koncentráciu aminokyselín, ktoré budujú svaly ako steak zo sviečkovice. Navyše, neobsahuje tuk, cholesterol, ani sacharidy. Jednou z najväčších výhod, ktoré ponúka hovädzie mäso je vysoký obsah kreatínu, a je to jeden z najlepších prírodných zdrojov kreatínu. V prípade, že chcete svalové bnky naplniť kreatínom a rozbehnúť tak anabolické procesy na maximum, využite prírodne vysoký obsah kreatínu v Carnivore. 

 

Carnivor prvý hovädzí beef protein izolát

 

Možno ste už počuli o tom, že aj keď proteín svalovú hmotu zväčšuje, veľké množstvo bielkovín môže paradoxne znížiť ich rast, pretože látky, akou je napríklad amoniak, nie sú správne neutralizované. Práve Carnivor vďaka technológii ANTR (Anabolická retencia dusíka) tomu zabraňuje, pretože recykluje aminokyseliny k ich spätnému využitiu pribudovaní svalovej hmoty, zabraňuje hromadeniu toxických látok a minimalizuje uvoľňovanie amoniaku. 
 
 

Prečo sa rozhodnúť pre Carnivor s ANRT?

ANTR je špeciálna zmes a prielomom u doplnkov, ktoré budujú svalovú hmotu. Ako sme už vyššie spomínali, bielkoviny sú mimoriadne dôležité v procese rastu svalovej hmoty, no môžu sa ukázať ako limitujúci faktor rastu, prostredníctvom jednoduchého mechanizmu. Väčšie množstvo bielkoviny totiž znamená väčšiu produkciu amoniaku a ten, pokiaľ nie je riadne neutralizovaný, spomaľuje rozvoj hmotnosti. ANRT využíva moderné technológie na neutralizáciu amoniaku a zvýšenie podielu anabolických aminokyselín v krvnom obehu. Obsahuje látky, ako GKG (glutamín alfa-ketoglutarát), OKG (ornitín alfa-ketoglutarát), AKG (alfa-ketoglutarát) a alfa-ketoizokapronian. Vďaka tomu obsahuje asi 20x viac kreatínu ako hovädzí steak.
 

Carnivor proteín


 
Aj história ukázala, že silný muž od nepamäti potreboval hovädzie mäso ako stavebný materiál pre svoje svalstvo. Starovekí bojovníci, grecki altéti, športovci alebo gladiátori denne konzumovali množstvo hovädzieho mäsa pre zvýšenie sily, svalovej hmoty a kapacity na bojicku. Carnivor preto pokracuje v tejto tradícii. 
 
 

Pre koho je Carnivor určený?

Carnivor je izolovaný proteín vhodný pre každého, mužov aj ženy, ktorí dbajú na kvalitný zdroj bielkovín pre telo a nárast svalovej hmoty, sily. Je vhodný ako suplement aj na náročné tréningy, ktoré si vyžadujú anabolizáciu.

 

Carnivor a jeho výhody:

 • prvý hovädzí izolát na svete,
 • 350% koncetrovanejší než srvátka a hovädzí steak,
 • 20-krát viac kreatínu než steak,
 • obsahuje obrovské množstvo aminokyselín, ktoré budujú svalovú hmotu,
 • má vysoký obsah BCAA,
 • minimalizuje hromadenie amoniaku v tele,
 • recykluje aminokyseliny,
 • podporuje rast svalovej hmoty,
 • podporuje rast sily,
 • má anabolické a antikatabolické účinky.
 

Zloženie

CARNIVOR-BPI™ (hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, kreatín monohydrát, BCAA, ANRT, GKG (glutamín-alfa-ketoglutarát), OKG (ornitin-alfa-ketoglutarát) , AKG (alfa-ketoglutarát), KIC (alfa-Ketoisocaproat)). maltodextrín, lecitín, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, acesulfam draselný, sukralóza, E133.

 
 

Dávkovanie

Odporúčame jednu odmerku (37 g) Carnivoru zmiešať s 200-250 ml vody a konzumovať dvakrát denne. Raz ihneď po tréningu a druhú počas dňa medzi jedlami, alebo pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 odmerka (37 g)
Kalórie124 kcal
Kalórie z tuku0 kcal
Tuky celkom0 g
Saturované tuky0 g
Trans tuky0 g
Cholesterol0 mg
Sacharidy celkom8 g
Vláknina0 g
Cukry0 g
Bielkoviny23 g
Sodík44 mg
Draslík6 mg
Vitamín A80 iu
Vitamín C25 mg
Tiamín0,1 mg
Riboflavín0,2 mg
Niacín8,2 mg
Vitamín B66,5 mg
Vitamín B12100 mcg
Vápnik23 mg
Fosfor20 mg
Magnézium2 mg

 

Upozornenie

Určené ako doplnok výživy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Prípravok je vhodný pre ľudí s intoleranciou laktózy. 

 

Recenzie od zákazníkov

Výborný
Recenziu zaslal(a) Souls dňa 12.1.2017
Super rozpustnosť, chuť výborná, dodá svalom potrebnú výživu po tréningu .... síce je to môj prvý hovädzí proteín ale iný už asi nechcem ... keďže srvátkové proteíny mi nerobia dobre siahol som po hovädzom a už pri ňom asi ostanem
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Proteín Carnivor - MuscleMeds

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
 • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Proteín Carnivor - MuscleMeds

 • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
chocolate
5
1 x
//Asynchronous click tracking code