Recenzie - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Protein Anabolic Whey je viaczložkový proteín s obsahom srvátkového koncentrátu (WPC) a kazeínu. Vďaka tomu zásobí telo kvalitnými bielkovinami, ktoré pomôžu s rastom a udržaním svalovej hmoty. Je obohatený aj o glutamínové peptidy a kreatín monohydrát, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť počas intenzívneho tréningu.

27,95 €(27,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať piatok 26. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Priemer z 1337 hodnotení
(1085 hodnotení)
(161 hodnotení)
(45 hodnotení)
(21 hodnotení)
(23 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na produkt typu srvátkový proteín plus kreatín sú veľmi pozitívne. Zákazníci opakovane chvália skvelú chuť naprieč príchuťami, najmä vanilkovú a čokoládovú, spolu s dobrou miešateľnosťou na každodenné použitie s vodou aj mliekom a vo všeobecnosti hladkým trávením pre väčšinu. Mnohí tiež uvádzajú, že je cítiť zreteľnú podporu sily a nárastu svalov, čo napomáha pridaný kreatín a BCAA. Menšia časť uvádza, že môže byť dosť sladký a niekedy vytvára malé hrudky, ak sa nezmieša promptne.

  • Skvelá chuť
    |
  • Dobrá miešateľnosť
    |
  • Pre väčšinu bez hrudiek
    |
  • Pomáha pri raste svalov
    |
  • Pridaný kreatín
    |
  • Vo všeobecnosti ľahké trávenie

Vygenerované pomocou AI z 1337 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Robin

Overený nákup
nečakal som že za takú cenu môžem zohnať chuťovo prijateľný proteín. Vzhľadom na nízku cenu, príchuť jahoda chuťovka. Za mňa super
Najprínosnejšia kritická recenzia

Vojta

Overený nákup
- Iba 50 gramov bielkovín na 100 gramov prášku - Príchuť čokoláda chutí príliš umelo - Príliš veľa sacharidov Celkovo tento proteín nie je pre niekoho kto hľadá kvalitný zdroj bielkovín na budovanie
Podľa príchute

Recenzie slovenské (212)
Overené nákupy (1156)
Pozitívne (1287)
Negatívne (46)
Recenzie v ostatných krajinách (1125)
  • Eliška

    Neoverený nákup

    18. 10. 2025

    Príchuť: čokoláda
    Proteín bol chuťovo výborný. Pridávala som si ho do ovsenej kaše, kde sa pekne rozpustil-> takže bol cítiť len po chuťovej stránke????. Do kaše som skúšala pridať aj whey proteín, ale ten sa v nej nerozpustil a pridal nepríjemnú konzistenciu krupice (v mlieku alebo jogurte takto cítiť nebol).
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Виталий

    Overený nákup

    12. 10. 2025

    Bielkovina s chuťou čokolády sa nezmenila k lepšiemu, trochu zatuchla a rozpúšťa sa s niektorými zrnkami, akoby sa zvinula. A to mám 5 kg. Všetko bolo v poriadku až doteraz. Dúfam, že to opravia.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Stratos

    Overený nákup

    10. 10. 2025

    Tento produkt dáva svalom to, čo potrebujú. Som spokojný a určite si ho objednám znova.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Marin

    Overený nákup

    8. 10. 2025

    Veľmi dobrá chuť, dobrá rozpustnosť. Zatiaľ 5/5
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Αλέξιος Κακουλίδης

    Overený nákup

    8. 10. 2025

    Používam ho už roky. Vanilková príchuť je najlepšia vanilková príchuť, akú som kedy vyskúšal v proteínovom priemysle, a nielen to. Čokoládová a jahodová príchuť nie sú ničím výnimočné, ja mám zďaleka najradšej vanilku. Používam ju hojne do krémov a kaší, do proteínových nátierok na ryžové koláčiky, ak pridáte škoricu, vytvoríte úžasnú krémovú príchuť bougatsa.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • János

    Overený nákup

    7. 10. 2025

    Veľmi dobrý pomer ceny a kvality a účinných látok!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • ORich

    Overený nákup

    9. 9. 2025

    Príchuť: čokoláda
    Prešiel som z True Whey a bol to pre mňa kultúrny šok, že niečo takéto otrasné dokážu vypustiť do sveta. Cenový rozdiel v týchto produktoch nie je až tak drasticky veľký ako chuťový šok, ktorý som zažil. Umelosť je v tom tak extrémna, že ma napína pri každom hlte. Za mňa čistá 0.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Сергій

    Overený nákup

    3. 9. 2025

    Príchuť: jahoda
    Bielkovina je kvalitná, ale má priveľa cukru, 20g, ale všetko ostatné je ok. Len spona na obale je zlá, nezatvára sa dobre.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Petromilka

    Overený nákup

    27. 8. 2025

    Dobrá rozpustnosť, chuť taky. Za mňa super
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Danijel

    Overený nákup

    22. 8. 2025

    Príchuť: čokoláda
    Dobrá chuť a perfektne rozpustné, som veľmi spokojný!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili