Recenzie - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Protein Anabolic Whey je viaczložkový proteín s obsahom srvátkového koncentrátu (WPC) a kazeínu. Vďaka tomu zásobí telo kvalitnými bielkovinami, ktoré pomôžu s rastom a udržaním svalovej hmoty. Je obohatený aj o glutamínové peptidy a kreatín monohydrát, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť počas intenzívneho tréningu.

27,95 €(27,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Priemer z 1332 hodnotení
(1080 hodnotení)
(161 hodnotení)
(45 hodnotení)
(21 hodnotení)
(23 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na produkt typu srvátkový proteín plus kreatín sú veľmi pozitívne. Zákazníci opakovane chvália skvelú chuť naprieč príchuťami, najmä vanilkovú a čokoládovú, spolu s dobrou miešateľnosťou na každodenné použitie s vodou aj mliekom a vo všeobecnosti hladkým trávením pre väčšinu. Mnohí tiež uvádzajú, že je cítiť zreteľnú podporu sily a nárastu svalov, čo napomáha pridaný kreatín a BCAA. Menšia časť uvádza, že môže byť dosť sladký a niekedy vytvára malé hrudky, ak sa nezmieša promptne.

  • Skvelá chuť
    |
  • Dobrá miešateľnosť
    |
  • Pre väčšinu bez hrudiek
    |
  • Pomáha pri raste svalov
    |
  • Pridaný kreatín
    |
  • Vo všeobecnosti ľahké trávenie

Vygenerované pomocou AI z 1332 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Robin

Overený nákup
nečakal som že za takú cenu môžem zohnať chuťovo prijateľný proteín. Vzhľadom na nízku cenu, príchuť jahoda chuťovka. Za mňa super
Najprínosnejšia kritická recenzia

Vojta

Overený nákup
- Iba 50 gramov bielkovín na 100 gramov prášku - Príchuť čokoláda chutí príliš umelo - Príliš veľa sacharidov Celkovo tento proteín nie je pre niekoho kto hľadá kvalitný zdroj bielkovín na budovanie
Podľa príchute

Recenzie slovenské (211)
Overené nákupy (1155)
Pozitívne (1286)
Negatívne (46)
Recenzie v ostatných krajinách (1121)
  • Adrian

    Overený nákup

    17. 8. 2025

    V porovnaní s inými proteínovými práškami od Gymbeam a iných značiek je toto najhoršia kvalita, akú som kedy jedol, a to vo všetkých ohľadoch. Je to veľmi hustý, takmer lepkavý prášok, ktorý sa dosť ťažko mieša a ešte ťažšie sa čistí zo šejkra. Vanilková príchuť je skôr ako príchuť nekvalitného sušeného mlieka a prášok po použití spôsobuje silný nadúvanie. Radšej sa zamerajte na iné produkty.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Emil

    Overený nákup

    1. 8. 2025

    Príchuť: čokoláda
    Sú veľmi dobré, čo sa týka regenerácie, sú tam naozaj viditeľné výsledky. Čo sa týka chuti, za tie roky som vyskúšal veľa druhov proteínov, iba čokoládové a všetky sa mi zdajú rovnaké. Odporúčam na 100%.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • ozsi

    Overený nákup

    1. 8. 2025

    Odporúčam to skúsiť v malých množstvách. Na začiatku toho netreba užívať veľa. Bohužiaľ, u mňa to spôsobilo alergickú reakciu. Po dvoch týždňoch som sa už necítil dobre, keď som ho mohol piť. Po troch týždňoch to spôsobilo vracanie a hnačku. Dúfam, že to zaberie aj niekomu inému.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • MiRec

    Overený nákup

    23. 7. 2025

    Príchuť: jahoda
    chuť neni zlá ale po prechode s inej značky na tento protein , ma trápi nadúvanie a hnačky . Bohužiaľ mne nesadol.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Andrei

    Overený nákup

    15. 7. 2025

    Príchuť: čokoláda
    Čokoládová príchuť je veľmi dobrá. Vždy po cvičení užívam 38 g dávku v 300 ml a je to pre mňa perfektné, najmä preto, že obsahuje aj kreatín (aj keď je jeho hladina nízka).
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Csaba

    Overený nákup

    12. 7. 2025

    dobrý pomer kvality a ceny
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Gheorghe

    Overený nákup

    10. 7. 2025

    Excelentnosť, vyvážená chuť, vyvážené makrohodnoty, dobré f
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lumca

    Overený nákup

    24. 6. 2025

    Príchuť: čokoláda
    Čítal som si pár recenziu a niektoré hovorili že čokoláda chutí otrasne ale ja si to micham s mliekom a chuť je výborná účinky tiež skvelé. Dokonca aj s vodou chutí výborne. Za mňa top.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Олександр

    Overený nákup

    9. 6. 2025

    Príchuť: čokoláda, vanilka
    Pre mňa priveľa cukru, ale nie je to kritické
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Віталік

    Overený nákup

    6. 6. 2025

    Príchuť: jahoda
    Dobrá kvalita, výsledok je viditeľný.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili