BEST PRE WORKOUT™ - BPI Sports

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 29,95 €

BEST PRE WORKOUT™ - BPI Sports

BEST PRE WORKOUT KETOGENIC BLEND (patentovaná formula):CAPTEX (MCT´s), Beta-hydroxybutyrát (BHB)(vo forme soli), Beta-hydroxybutyrát vápenatý, Beta-hydroxybutyrát horečnatý, Beta-hydroxybutyrát sodný, BEST PRE WORKOUT Energy Blend (patentovaná formula): bezvodný kofeín, CDP - cholín (cytidín 5-difosfát cholín), ľulok zemiakový (solanum tuberosum), púpava lekárska (taraxacum officinale)(koreň), pavúčia ľalia (lycoris radiata)(extrakt), Odtučnené sušené mlieko, fosforečnan sodný, prírodné a umelé arómy, kyselina jablčná, kyselina citrónová, zmes vláknin (celulózová guma, xantánová guma, karagénová guma), sukralóza, acesulfám-K, oxid kremičitý, FD&C Yellow No.5, FD&C Blue No. 1.

Rozmiešajte 1 odmerku (20 g) s 300 ml studenej vody a užívajte 20 minút pred tréningom. Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 dávky. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie v priebehu 24 hodín. Vzhľadom k tomu, že obsahuje kofeín, neodporúčame užívať večer a 5 hodín pred spánkom.

Nutričné hodnoty na 1 odmerku (10,5 g)
Energetická hodnota 40 kcal
Tuky 4 g
z toho nasýtené 4 g
BEST PRE WORKOUT KETOGENIC BLEND 7 g
BEST PRE WORKOUT ENERGY BLEND 450 mg

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a kojace ženy. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Skupina príchute ovocie
Hlavná kategória Pre-workouty