Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pink Drive - BeastPink

Výrobca: BeastPink
Hodnotenie:
98 %

Pink Drive je komplexný vegánsky predtréningový stimulant navrhnutý špeciálne pre ženy a ich jedinečné potreby. Je vyrobený zo 4 zmesí, ktorých kombinácia má nenahraditeľný efekt na ceste za vysnívanou postavou. Obsahuje 11 rastlinných extraktov a 151 mg kofeínu v dávke výlučne z rastlinných zdrojov. Nájdete v ňom najpopulárnejšie spaľovače a tiež všetky dôležité aminokyseliny a vitamíny na maximalizáciu vášho výkonu počas tréningu.   

Nie je na sklade Očakávame: 31. 1. 2022
Predpokladaná cena 13,45 €

Pink Drive - komplexná predtréningovka pre ženy s obsahom 11 rastlinných extraktov a ďalších látok pre energiu, vitalitu, spaľovanie tukov a sústredenosť 

Pink Drive je vegánsky predtréningový stimulant špeciálne navrhnutý pre aktívne ženy. Každú jeho zložku sme starostlivo vyberali tak, aby pochádzala z kvalitných zdrojov a priniesla želaný efekt. Je preto vyrobený z kombinácie 4 zmesí, ktoré sa postarajú o spaľovanie tukov, sústredenosť, doplnenie energie a v neposlednom rade aj o vitalitu z rastlinných výťažkov.


V Pink Drive nájdete dokopy 11 rastlinných extraktov, z ktorých má každý svoje jedinečné účinky. Zmes Green Energy Blend obsahuje až 151 mg kofeínu v dávke výlučne z rastlinných zdrojov, ako sú guarana, zelený čaj, zelená káva, Yerba Maté či kolový orech. Fat Burning Formula v sebe ukrýva všetky osvedčené spaľovače, a to L-karnitín, extrakt z horkého pomaranča, ktorý je prirodzene bohatý na synefrín, a tiež výťažok z hroznových jadierok a čierneho korenia. 


Pink Drive obsahuje aj overenú kombináciu aminokyselín l-citrulín, beta alanín a taurín. Tie sú súčasťou zmesí Focus Blend a Vitality Blend, v ktorých nájdete aj extrakty z koreňa Rhodiola Rosea, sibírskeho ženšenu a tiež z červenej repy. Nechýba ani komplex vitamínov skupiny B, konkrétne vitamíny B3, B6 a B12. Tie účinne zatočia s únavou a vyčerpaním, pretože prispievajú k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a pozitívne vplývajú na nervový systém a imunitu. 


Pink Drive je jednoducho špička v oblasti moderných a účinných predtréningových stimulantov pre ženy. Jej účelom je nakopnúť vás k maximálnym výkonom, a tým uľahčiť a urýchliť vašu cestu za vysnívanou postavou. Vďaka sile rastlinných zdrojov a kombinácii štyroch nadupaných zmesí pocítite nával energie na tréningu aj vy.

            

Pink Drive - BeastPink                  

Pink Drive a jeho výhody

 • unikátny predtréningový stimulant navrhnutý pre ženy
 • obsahuje 11 rastlinných extraktov
 • je bohatý na kofeín výlučne z rastlinných zdrojov
 • nájdete v ňom 4 zmesi pre spaľovanie tukov, sústredenosť, vitalitu a energiu
 • redukuje únavu a vyčerpanie
 • podporuje imunitu a fungovanie nervovej sústavy
 • vhodný aj pre vegánov

                   

Zloženie

Príchuť sour watermelon: L-citrulín DL-malát (1:1), Beta-alanín, Glycín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), L-karnitín L-tartrát, extrakt z červenej repy, Taurín, extrakt zo semien Guarany (Paullinia cupana) (štandardizovaný na 22% kofeínu), Maltodextrín, kyselina (kyselina citrónová), extrakt z koreňov Rozchodnice ružovej (štandardizovaný na 5% Rosavínu), extrakt z koreňa Sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 0,8% Eleutherosides), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (štandardizovaný na 50% polyfenolov, 30% katechínov,15% EGCG, 7% kofeínu), extrakt zo semien Kola nut (Cola acuminate) (štandardizovaný na 10% kofeínu), extrakt z listov Yerba maté (Ilex paraguariensis) (štandardizovaný na 8% kofeínu), extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) (štandardizovaný na 95% Proanthokyanidinov), 100% prášok z horkého pomaranča (Citrus aurantium), extrakt zo zelenej kávy (Robusta L.) (štandardizovaný na 50% kyselinu chlorogenovú a 2% Kofeín), nikotínamid, extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum) (štandardizovaný na 95% Piperin), sladidlá (sukralóza, Acesulfám-K), soľ, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), arómy, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.

             

Príchuť strawberry watermelon: L-citrulín DL-malát (1:1), Beta-alanín, Glycín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), L-karnitín L-tartrát, extrakt z červenej repy, Taurín, extrakt zo semien Guarany (Paullinia cupana) (štandardizovaný na 22% kofeínu), Maltodextrín, kyselina (kyselina citrónová), extrakt z koreňov Rozchodnice ružovej (štandardizovaný na 5% Rosavínu), extrakt z koreňa Sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 0,8% Eleutherosides), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (štandardizovaný na 50% polyfenolov, 30% katechínov,15% EGCG, 7% kofeínu), extrakt zo semien Kola nut (Cola acuminate) (štandardizovaný na 10% kofeínu), extrakt z listov Yerba maté (Ilex paraguariensis) (štandardizovaný na 8% kofeínu), extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) (štandardizovaný na 95% Proanthokyanidinov), 100% prášok z horkého pomaranča (Citrus aurantium), extrakt zo zelenej kávy (Robusta L.)( štandardizovaný na 50% kyselinu chlorogenovú a 2% Kofeín), nikotínamid, extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum) (štandardizovaný na 95% Piperin), sladidlá (sukralóza, Acesulfám-K), soľ, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), arómy, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.

                         

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (10 g) v 250 ml studenej vody a užívajte 20 minút pred tréningom.

                     

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (sour watermelon, strawberry lemonade)1 dávka (10 g)
L-Karnitín 500 mg
Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) 100 mg
   Proanthokyanidíny 95 mg
Prášok z horkého pomaranča (Citrus aurantium) 100 mg

Extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum)

10 mg
   Piperín 9,5 mg

L-Citrulín DL Malát (1:1)

3 000 mg
   L-Citrulín 1 650 mg
Beta Alanín 1 000 mg
Extrakt z červenej repy (Beta vulgaris) 500 mg
Extrakt z koreňov Rozchodnice ružovej 200 mg
   Rosavín 10 mg
Extrakt z koreňa Sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
   Eleutherosides 1,6 mg
Extrakt zo semien Guarany (Paullinia cupana) 450 mg
  Kofeín 99 mg
Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) 200 mg
  Polyfenoly 100 mg
  Katechíny 60 mg
  EGCG 30 mg
  Kofeín 14 mg
Extrakt zo semien Kola nut (Cola acuminate) 200 mg
  Kofeín 20 mg
Extrakt z listov Yerba Maté (Ilex paraguariensis) 200 mg
  Kofeín 16 mg

Extrakt zo zelenej kávy 

(štandardizovaný na 50% kyselinu chlorogenovú)

100 mg
  Kyselina chlorogenová  50 mg
  Kofeín 2 mg
Glycín 600 mg
Taurín 500 mg
Vitamín B3 32 mg (200%*)
Vitamín B6 1,4 mg (100%*)
Vitamín B12 2,5 µg (100%*)

* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).

  

Upozornenie

Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Obsahuje kofeín (151 mg na porciu). Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Držte mimo dosahu detí. Ak máte problémy so srdcom, štítnou žľazou, obličkami alebo pečeňou, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Skladujte na suchom mieste pri teplotách 0-25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Spotrebujte najneskôr do 6 mesiacov po otvorení.

Recenzie od zákazníkov

Pink Drive - BeastPink

Globálne hodnotenie produktu

98 %
98 %
Priemer z 30 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

96,9 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
20 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Dámska predtréningovka ma celkom prekvapila svojim zložením a tak som ju vyskúšal. V prvom rade sa nemôže porovnávať s bežnými silnými predtréningovkami, pretože je vytvorená pre ženský citlivejší organizmus. Hlavne to bolo cítiť v menšom množstve kofeínu. Vysoký obsah kofeínu mi hrozne mi vadí v iných predtreningovkach, pretože ich výrobcovia natlačia množstvom kofeínu a hrdo ich prehlasujú za najlepšie na trhu. Ale predtréningový stimulant nemusí byť len o kofeíne. Tento produkt je dobrá ukážka, že aj s nižším množstvom kofeínu si vieš ... zobraziť všetko

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Pink Drive - BeastPink

 1. 100%

  Ladislav

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 101

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  damska predtreningovka
  Dámska predtréningovka ma celkom prekvapila svojim zložením a tak som ju vyskúšal. V prvom rade sa nemôže porovnávať s bežnými silnými predtréningovkami, pretože je vytvorená pre ženský citlivejší organizmus. Hlavne to bolo cítiť v menšom množstve kofeínu. Vysoký obsah kofeínu mi hrozne mi vadí v iných predtreningovkach, pretože ich výrobcovia natlačia množstvom kofeínu a hrdo ich prehlasujú za najlepšie na trhu. Ale predtréningový stimulant nemusí byť len o kofeíne. Tento produkt je dobrá ukážka, že aj s nižším množstvom kofeínu si vieš pekne nakopnúť tréning. Obsahuje množstvo prírodných, ale efektívnych stimulantov a základ tvoria dve formy citrulínu a beta alanín. Taktiež taurín a piperín v kombinácii s kofeínom, postačuje nato aby nakopli k lepším výkonom a koncentrácii na tréningu. Celé je to skvele ochutené, zabalené v ženskom ružovom prevedení, takže marketing pre cieľovú skupinu chválim. Prášok sa dobre rozpúšťa, nerobia sa hrudky a obe príchute sú veľmi chutné. Cena je o polovicu menšia ako konkurenčné produkty, takže spokojnosť.
 2. 60%

  Lucia N.

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Sklamanie
  Objednala som si tuto predtreningovku na základe recenzii, bohužiaľ toto mi absolútne nesadlo. Nakoľko chodím z práce domov pešo 6-7 km ,tak som to chcela využiť a trochu sa posilniť :D, hneď prvý krát , keď som to vyskúšala ledva som to dopila, už som utekala na WC...takže nič moc... energia žiadna, ale ledva som došla domov ,bola som taka unavená, že som z toho o 5 večer zaspala na 2 hodiny a potom som do rána kukala do steny...Ale vravím si , že možno mi len dačo nezapasovalo, tak som skúsila na ďalší deň, a presne to isté, energiu mi to nedodalo absolútne žiadnu ( väčšinou cítim jemne búšenie srdca keď používam od iných značiek a naozaj ma to nakopme...) a po hodine rýchlej chôdze som bola taka unavená, ako keby som chodila pol dňa do kopca...čo sa mi nestáva vôbec, aj keď si nedám nič na nakopnutie.....tak teda na mňa to má nejaký čudný účinok( skúsila som si dať aj pauzu a skúsila som to znova a opäť ta istá situácia)...mám veľa produktov s Beastpinku a nemala som zatiaľ žiadny problém ,ale toto za mňa nie. Namiesto energie prišla únava a prehánky na WC...
 3. 100%

  Mária

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 4

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Výborný.
  Mala som príchuť kyslý melón a chutil skvelo, sviežo.
 4. 100%

  Nika

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Výborná
  Som veľmi spokojná - dávam si polovičnú dávku, keďže je fakt dosť silná a pri celej som mala búšenie srdca, vysoké potenie a mravencenie na tvári a rukách a bolo to dosť nepríjemné ???? Tá polovičná dávka mi úplne stačí, zlepšila sa výkonnosť a vladzem podstatne viac, redukcia hmotnosti viac ako som očakávala. Za mňa môžem iba odporučiť :) (koho zaujíma namiesto účinnosti chuť a podobne menej podstatné veci - chuť kyslá (aké prekvapivé ????), rozpustnost nič extra, ale dá sa zvyknúť, pomer cena-kvalita velmi fajn)
 5. 100%

  Michaela

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  úžasný produkt!
  Pink Drive užívam pred cvičením asi mesiac a po 20 minútach ma naozaj "naštartuje" na cvičenie a podávam lepšie výkony. Možno aj vďaka nemu (a jeho účinkom na vyšší výkon) sa konečne po roku pohla ručička na váha smerom dole (iba o kilo, ale pre mňa neuveriteľná radosť! :-)). Čo sa týka chuti, tak áno pre niekoho môže byť sladší (príchuť jahoda), ale za mňa v pohode. Veď je to len 250ml to už človek "exne" čokoľvek. :-D Odporúčam rozpúšťať ho v šejkeri - paráde sa rozmieša :-), o dosť lepšie ako s lyžičkou.
 6. 100%

  Michaela

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 7

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Výborné
  Chuť je veľmi príjemná, rozpustnosť už síce až tak nie, keďže mám jemnú práškovú chuť v ústach. Pri tréningu sa potím viac než obyčajne a vydržím dlšie cvičiť. Za mňa odporúčam každému, kto začína s cvičením, ale aj pokročilým.

Položky 1 až 10 z celkového počtu 11

Stránka
Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Pink Drive - BeastPink
Vaše hodnotenie

Príchuť

Vyrobené v
EU
Bez umelých sladidiel
nie
Výška
11.00 cm
Šírka
10.00 cm
Dĺžka
10.00 cm
Brutto váha
0.41 kg
Skupina príchute
ovocie
Počet kusov v balení
12 ks
Netto váha
0.30 kg
EAN
8586022211201
Bez plastového obalu
nie
Bez GMO
nie
Štítky produktu
Vegan
BIO
nie
Bezlepkový
nie
Bez laktózy
áno
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
áno
Zmes
zmes
Forma
práškový
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Pink Drive - BeastPink

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Questions and answers about product Pink Drive - BeastPink

1. Otázka:
Predtreningovka + protein

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Je vhodne uzivat tuto predtreningovku pred cvicenim a po cviceni YumYum protein?
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, áno, táto kombinácia a postup užívania je v poriadku.

Andrea, team GymBeam
2. Otázka:
Spalovače

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň,
rada by som sa spýtala na užívanie tohto výrobku s Thermo Shape 2.0, prípadne čo by ste odporučili na užívanie počas a po tréningu.
Ďakujem
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, Pink Drive je výborná predtréningovka, avšak v kombinácii s Thermo Shape 2.0 môže mať silný stimulujúci efekt, preto je vhodnejšie ich oddeliť. Thermo Shape užiť ráno a Pink Drive pred tréningom. Počas tréningu postačí užívať esenciálne aminokyseliny prípadne hydratačný jontový nápoj. Po tréningu postačí kvalitný proteín.

Ladislav, team GymBeam
3. Otázka:
Beh

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň, môžem tento prípravok užívať pred behom.
Odpoveď:
Beh

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, áno, Pink Drive je vhodné užívať aj pred behaním.

Ladislav, tím GymBeam

10 účinných cvikov na brucho a zadok s fitloptou

Ako cvičiť s fitloptou? V článku nájdete návod na 10 účinných cvikov pre silnejší stred tela, guľatý zadok a pevné nohy.

Schudnite z brucha a dostaňte sa do formy vďaka nášmu jednoduchému návodu

Vždy ste si priali schudnúť a získať pevné brucho, ale nevedeli ste, ako na to? Tak neváhajte a spoznajte 13 tipov, ktoré vám poradia so stravou, tréningom a ďalšími oblasťami na dosiahnutie štíhleho brucha.

Chudnutie, nárast fyzickej kondície a 8 ďalších dôvodov, prečo skákať cez švihadlo

Skákanie cez švihadlo vás dostane do formy, pomôže vám schudnúť a taktiež zlepší náladu. V článku nájdete jeho ďalšie výhody a taktiež kompletný návod, ako začať.

Sebadisciplína: kľúč k úspechu v športe aj v živote

Ako dosiahnuť svoje fitness ciele? Kľúčom je vlastnosť zvaná sebadisciplína. S našimi tipmi ju zvládnete budovať aj vy.

Položky 1 až 17 z celkového počtu 17