Phase 8 - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech

Proteín Phase 8 je unikátny viaczložkový proteín, ktorý obsahuje až 26 g bielkovín v dávke, zo 6 vysoko kvalitných zdrojov. Tie sa trávia rôznymi rýchlosťami a zásobujú tak svaly aminokyselinami až po dobu 8 hodín. Telo preto dostáva potrebné látky na regeneráciu a vďaka tomu, že je produkt vysoko anabolický a antikatabolický, pomáha budovať čistú svalovú hmotu.

Dlhodobo nedostupný

PHASE 8 - viaczložkový proteín, ktorý obsahuje zmes 6 bielkovinových zdrojov s postupným vstrebávaním až po dobu 8 hodín

PHASE8™ je unikátny viaczložkový proteín, ktorý zásobuje svaly aminokyselinami až po dobu 8 hodín. Každá dávka obsahuje neuveriteľných 26 g mliečnych bielkovín, ktoré poskytujú aminokyseliny s postupným vstrebávaním, a to všetko pri malom množstve sacharidov. Obsahuje 6 vysokokvalitných bielkovinových zdrojov, ktorými sú hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, micelárny kazeín. Tie sa trávia rôznymi rýchlosťami a telo tak dostáva potrebné látky na regeneráciu. Vzhľadom k vlastnostiam je tento produkt vysoko anabolický a antikatabolický, a preto pomáha budovať čistú svalovú hmotu

Phase 8 a jeho výhody

• kvalitný viaczložkový proteín
  • obsahuje zmes 6 zdrojov bielkovín
  • obsahuje bielkoviny, ktoré sa uvoľňujú postupne až 8 hodín
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • vhodný kedykoľvek počas dňa
  • má vynikajúcu chuť

Zmes bielkovín (koncentrát mliečnej bielkoviny [dodáva kazeinát vápenatý a srvátku], srvátkový koncentrát, micelárny kazeín, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný srvátkový izolát, srvátkový izolát), maltodextrín, taurín, prírodné a umelé príchute, glycín, Sunflower-Based doplnok stravy (slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono a diglyceridy, hydrogénfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, tokoferoly [ako konzervačné látky]), Cookie Crumble Pieces (obohatený múka, [pšeničná múka, niacín, železo, tiamín mononitrát, riboflavín, kyselina listová], cukor, rastlinný olej, [Sójový olej, palmový olej, TBHQ (konzervačný prostriedok), alkalizované kakao, fruktózový kukuričný sirup, žltá kukuričná múka, čokoláda, soľ, dextróza, jedlá sóda, srvátka, sójový lecitín), dextróza, soľ, sójový lecitín, guarová guma, oxid kremičitý, acesulfam draselný, sukralóza.

Zmiešajte 1 odmerku s 200 ml vody alebo odtučneného mlieka, alebo zmiešajte 2 odmerky s 400 ml studenej vody alebo mlieka. Konzumujte medzi hlavnými jedlami a pred spaním. Pre maximálne výsledky konzumujte 4 odmerky denne aspoň po dobu šiestich týždňov. Počas užívania dodržiavajte dostatočný pitný režim.

Nutričné hodnoty (príchuť vanilka) 1 odmerka (41 g)
Kalórie 150 kcal
Kalórie z tuku 20 kcal
Tuk celkom 2 g
Trans tuky 0 g
Cholesterol 5 mg
Sacharidy celkom 7 g
Vláknina 1 g
Cukor 0 g
Bielkoviny 26 g
Vápnik 20 mg
Sodík 120 mg
Digestive Enzyme Matrix
Papaín 50 mg
Amyláza 50 mg

Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov, je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Ak zaznamenáte nežiaduce účinky, prerušte užívanie a konzultuje so svojim lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Používajte podľa návodu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Upozornenie pre alergikov: Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Hlavná kategória Viaczložkové proteíny
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Metóda spracovania proteínu rôzne spracovanie