Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Omega 3:6:9 - The Protein Works

Omega 3:6:9 je doplnok s vysokým obsahom mastnej kyseliny EPA a DHA, ktoré prispievajú k správnej funkcii srdca. DHA má navyše vplyv aj na zrak a správnu funkciu mozgu. Naše telo si však tieto látky nevie vytvoriť, a tak je potrebné ich pravidelne doplňovať. V zložení navyše nájdete aj CLA či vitamín E.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 8,55 €

Omega 3:6:9 - obsahuje EPA a DHA pre zdravé srdce, navyše je obohatený o vitamín E a ďalšie látky

Omega 3:6:9 je doplnok, ktorý kombinuje omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny, a to vo forme kapsúl. Je zdrojom mastnej kyseliny EPA a DHA, ktoré pochádzajú z rybieho oleja. Pri príjme 250 mg prispievajú obe látky k správnej funkcii srdca. DHA má v takomto množstve vplyv aj na na zrak a správnu činnosť mozgu. V zložení tiež nájdete kyselinu linolovú (známu predovšetkým pod skratkou CLA), ktorá je bežnou súčasťou spaľovačov tuku. Má totiž pozitívny vplyv na znižovanie telesnej hmotnosti, pretože pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Doplnok tiež obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, borákový olej, kyselinu olejovú či prírodný citrónový olej.

Omega 3:6:9 a jeho výhody

• obsahuje 142 mg EPA a 96 mg DHA
  • prispieva k správnej funkcii srdca, zraku a mozgovej činnosti
  • obsahuje CLA, ktorá pomáha udržiavať hladinu cholesterolu v krvi
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom

Rybí olej, kyselina eikosapentaénová (EPA), kyselina dokosahexaénová (DHA), borákový olej (22 %), kyselina linolová, kyselina gama-linolová, kyselina olejová, vitamín E (D-alfa-tokoferol), rozmarínový extrakt, prírodný citrónový olej, kapsula (hovädzia želatína, glycerol).

Užívajte 2 kapsule, 1–2 krát denne s jedlom.

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kapsule)
Rybí olej 820 mg
Kyselina eikosapentaénová (EPA) 142 mg
Kyselina dokosahexaénová (DHA) 96 mg
Borákový olej (22 %) 180 mg
Kyselina linolová 54 mg
Kyselina gama-linolová 32 mg
Kyselina olejová 23 mg
Vitamín E 10 mg
Rozmarínový extrakt 2,5 mg
Prírodný citrónový olej 1,5 %

Neodporúča sa pre tehotné a kojace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri tomto produkte sa môže vyskytnúť prirodzená zmena farby kapsúl. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Recenzie od zákazníkov

Prezeráte si:Omega 3:6:9 - The Protein Works