Nerezová dóza na jedlo 1400 ml - VanaVita

Výrobca: VanaVita

Nerezová dóza na jedlo z nehrdzavejúcej ocele je odolná a ekologická možnosť navrhnutá na bezstarostné skladovanie a prepravu vašich obľúbených jedál. Môžete ju použiť na uskladnenie všetkých druhov potravín aby vydržali dlhšie čerstvé. Dóza, veko a odnímateľná priehradka sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, takže je vhodná aj do umývačky riadu aj mrazničky.

Nerezová dóza na jedlo z nehrdzavejúcej ocele je vybavená odnímateľnou priehradkou a je ideálna na skladovanie obeda, snackov alebo iných jedál.

Nerezová dóza na jedlo spoľahlivo udrží vaše potraviny čerstvé a v bezpečí, vďaka čomu je všestrannou možnosťou na balenie obeda, skladovanie snackov alebo usporiadanie špajze. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, je udržateľná, odolná a vhodná pre všetky druhy potravín. Uzamykacie veko z nehrdzavejúcej ocele so silikónovým tesnením potom zabezpečia pevné utesnenie a udržia vaše potraviny dlhšie čerstvé.

Dóza je vybavená aj odnímateľnou priehradkou, ktorá udržiava potraviny oddelené, aby ste si mohli mäso, prílohy alebo šaláty vychutnať samostatne. To sa vám bude hodiť aj pri príprave jedál, keď dózu vložíte do chladničky alebo mrazničky, prípadne ju môžete použiť na zmrazenie a uskladnenie základných potravín, zeleniny alebo ovocia. Okrem toho je odolná voči zápachu, čo znamená, že neovplyvňuje chuť ani vôňu potravín v nej uložených. V neposlednom rade sa veľmi ľahko čistí a pre vaše pohodlie môžete všetky časti bezpečne vložiť do umývačky riadu. Nemožno ju používať v mikrovlnnej rúre ani v rúre na pečenie.

Dóza na jedlo z nehrdzavejúcej ocele výrazne uľahčí prípravu, skladovanie a prepravu jedla, pretože budete mať jedlo vždy po ruke, či už ste na cestách, v práci, v telocvični alebo na výlete. Pomôže vám to kontrolovať váš stravovací režim, čo ďalej prispeje k dosiahnutiu vášho vytúženého cieľa, či už ide o chudnutie alebo nárast svalovej hmoty. Je to tiež ekologickejšia a trvácnejšia voľba.

Nerezová nádoba na potraviny a jej výhody

• univerzálna a praktická nádoba na potraviny s objemom 1400 ml
  • vyrobená z odolnej nehrdzavejúcej ocele
  • má veko z nehrdzavejúcej ocele so silikónovým tesnením a uzamykacími sponami