• je mäkká mliečna sušienka s proteínom
  • obsahuje poriadnu dávku bielkovín a vlákniny
  • je vyrobená z kvalitných surovín
  • je vhodná ako snack kedykoľvek počas dňa

Príchuť čočoriedka a biela čokoláda: pšeničná múka, mliečny proteín, hnedý cukor, rastlinný glycerín, pražené vločky (ovsené vločky, palmový olej, med), olivový olej, glutamínové peptidy (pšenica), lupienky z bielej čokolády (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor [sójový lecitín], kokosový olej, voda, kúsky ovocia s príchuťou čučoriedok (koncentrát jablkového džúsu, koncentrát jablkového pyré, čučoriedkové pyré, koncentrát čučoriedkového džúsu), citrusová vláknina, pektín, koncentrát zo štavy fialovej mrkvy, prírodná aróma, koncentrát citrónovej šťavy, kakaové maslo), inulín (z čakanky), kypriace látky (hydrogenuhličitan sodný, bitartarát draselný), aróma.

Príchuť dvojitá čokoláda: pšeničná múka, nerafinovaný hnedý cukor, ovsený sirup, rastlinný glycerín, glutamínové peptidy (hydrolyzovaný pšeničný proteín), kúsky z tmavej čokolády (7 %) (kakaová hmota, cukor, emulgátor [sójový lecitín], prírodná aróma), kakaový prášok, hrachový proteín, olivový olej, sójový proteín, arabská guma, kokosový olej, voda, kypriaca látka (hydrogenuhličitan sodný), aróma, soľ.

Príchuť slaný karamel: mliečny proteín, pšeničná múka, hnedý cukor, zvlhčovadlo (rastlinný glycerín), kúsky horkej čokolády (9%) [kakaová hmota, cukor, emulgátor (sójový lecitín), aróma], hydrolyzovaný pšeničný proteín, olivový olej, kokosový olej, kukuričná vláknina, kypriace látky (vínny kameň, hydrogénuhličitan sodný), aróma, soľ.

Proteínová sušienka MoiMüv je vhodná ako desiata alebo olovrant v priebehu dňa, na doplnenie proteínov a posilnenie regenerácie po výkone.

Nutričné hodnoty (príchuť čočoriedka a biela čokoláda) 1 dávka (75 g)
Energetická hodnota 1265 kJ / 302 kcal
Tuky 10,5 g
   z toho nasýtené tuky 5 g
Sacharidy 33,8 g
   z toho cukry 15 g
Vláknina 3,4 g
Bielkoviny 16,5 g
Soľ 0,53 g

Nutričné hodnoty (príchuť dvojitá čokoláda) 1 dávka (75 g)
Energetická hodnota 1206 kJ / 289 kcal
Tuky 8,6 g
   z toho nasýtené tuky 3,9 g
Sacharidy 35 g
   z toho cukry 16 g
Vláknina 3,9 g
Bielkoviny 15 g
Soľ 0,53 g

Nutričné hodnoty (príchuť slaný karamel) 1 dávka (75 g)
Energetická hodnota 1238 kJ / 296 kcal
Tuky 11 g
   z toho nasýtené tuky 4,7 g
Sacharidy 32 g
   z toho cukry 15 g
Vláknina 3,4 g
Bielkoviny 17 g
Soľ 1,13 g

Nadmerná konzumácia môže spôsobiť laxatívne účinky. Skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení produktu tučným písmom. Môže obsahovať stopy lepku, arašidov a orechov.

EAN 8586022212048
Skupina príchute čokoláda