Mini Masážna Pištoľ Čierna - Climaqx

Hodnotenie:
100 % of 100
100 % (1)
Výrobca: Climaqx

Mini masážna pištoľ je ideálnou masážnou pomôckou do každej domácnosti. Má vysoký výkon, ktorý môže pomôcť uvoľniť napätie svalov aj fascií, zlepšiť prietok krvi v masírovaných svaloch, a zefektívniť tak celkovú regeneráciu. Je malá a maximálne skladná. Vďaka tomu ju môžete mať všade so sebou.

Skladom
158,95 €

Mini masážna pištoľ - kompaktná pomôcka na regeneráciu a zníženie svalového napätia aj stuhnutosti

Mini masážna pištoľ je funkčnou masážnou pomôckou pre všetkých športovcov aj nešportovcov. Jej všestrannosť však ocenia aj profesionálni maséri a fyzioterapeuti. Vďaka vysokému výkonu, tichej prevádzke a 4 rôznym nadstavcom totiž môže pomôcť uvoľniť napätie svalov aj fascií. To oceníte predovšetkým po náročnom tréningu alebo po celom dni v práci pri stole na kancelárskej stoličke. Ďalej môže zlepšiť prietok krvi v masírovaných svaloch, a zefektívniť tak celkovú regeneráciu, ktorá vedie k rýchlejšiemu zotaveniu organizmu po športovej záťaži. Je malá, veľmi skladná a váži len 450 g. Vďaka tomu si ju môžete vziať so sebou na tréning, dôležitý zápas alebo na dovolenku.

           

Pri používaní Mini masážnej pištole si môžete vybrať zo 4 rýchlostí, ktoré majú až 3200 otáčok za minútu. V závislosti na intenzite masírovania môžete prístroj používať až 4 hodiny. Jednoducho sa ovláda, a tak sa s ním bez problémov môžete masírovať aj sami. Okrem cielenej regenerácie sa dá masážna pištoľ použiť taktiež k zahratiu a aktivácii svalov pred tréningom alebo pretekom. Vďaka tomu môžete vo finále podať lepší výkon.

              

Mini masážna pištoľ a jej výhody

 • je funkčná masážna pomôcka pre náročných športovcov aj nešportovcov
 • má 4 úrovne intenzity s až 3 200 otáčkami za minútu
 • bezdrôtová batériová prevádzka s výdržou až 4 hodiny
 • váži len 450 g
 • je v praktickom kufríku
 • balenie obsahuje 4 výmenné nadstavce
 • je ideálna k masáži stuhnutých svalov po dlhom sedení
 • pomáha zmierniť stuhnutosť svalov a ich napätie
 • môže zlepšiť cirkulácii krvi v masírovanej oblasti

                         

Technický popis
Maximálna rýchlosť 3200 otáčok za minútu
Batéria dobíjacia (3200 mAh)
Výdrž batérie až 4 hod. (v závislosti na zvolenej intenzite)
Funkcie 4 stupne rýchlosti
Príslušenstvo 4 rôzne masážne nadstavce, nabíjačka, praktický obal
Hlučnosť 44-65 dcb (v závislosti na zvolenej intenzite)
Hmotnosť 450 g

                                         

Ako zaobchádzať s masážnou pištoľou? 

Nabíjanie:

 • Pred prvým použitím produktu je nutné naplno nabiť batériu, čo trvá cca 6 hodín. Nabíjačku stačí pripojiť k bežnej domácej elektrickej zásuvke. Následne pripojte nabíjací konektor do nabíjacieho portu batérie, ktorý nájdete na spodnej časti rukoväti masážnej pištole, kde sa produkt taktiež zapína a vypína.
 • Po splnení predchádzajúcich pokynov začne na rukoväti zelenou farbou pulzovať LED pásik. To označuje prebiehajúce nabíjanie batérie. Hneď ako začne LED pásik kontinuálne svietiť na zeleno, batéria je plne nabitá.
 • Batériu je možné nabiť kedykoľvek, za akéhokoľvek stavu jej kapacity (samozrejme v prípade, že nie je plne nabitá).
 • Priemerná doba prevádzky batérie je približne 3-4 hodiny, v závislosti na zvolenej rýchlosti masážneho programu a aplikovanom tlaku masáže počas používania.
 • Po každom nabíjaní odpojte nabíjačku od zdroje elektrickej energie.
 • Ak chcete rukoväť s batériou oddeliť od pištole, stlačte plastové tlačidlo umiestnené v ose rukoväte (baterie) a chladiaceho odvetrávania pištole. Potom rukoväť s batériou opatrným spôsobom za použitia adekvátnej sily vytiahnete. Rukoväť s batériou následne spojíte s masážnou pištoľou jednoduchým zasunutím rukoväte späť v rovnakej orientácii s pištoľou, teda tak, ako v prípade, keď ste rukoväť vyťahovali.

        

Prevádzka:

 • Vyberte si vami preferovaný masážny nadstavec a šetrným spôsobom ho zasuňte do masážnej hlavice prístroja. Uistite sa, že je nadstavec správne umiestnený.
 • Na spodnej časti rukoväte nájdete prepínač medzi stavom ,,ON" a ,,OFF", ktorý prepnete do pozície ,,ON".
 • Po zapnutí prístroja sa zeleným svetlom rozsvieti LED pásik na rukoväti a zároveň sa zapne aj LCD displej na prístroji. 
 • Masážnu pištoľ uvediete do prevádzky stlačením prostredného červeného tlačidla na LCD displeji.
 • Tlačidlami + a - na LCD displeji si môžete zvoliť požadovanú intenzitu (rýchlosť) prevádzky produktu.
 • V pravej časti displeja pomocou číselnej stupnice do 99 zistíte úroveň nabitia batérie, kedy 99 označuje plne nabitý akumulátor.
 • Masážnu pištoľ používajte len na starostlivo osušené časti tela, v rámci požadovaného tlaku a intenzity masáže. Požadovanú oblasť masírujte zhruba 60 sekúnd, a následne plynule prejdite na ďalšie partie tela.
 • Hneď ako chcete ukončiť prevádzku masážnej pištole, opäť stlačte prostredné červené tlačidlo na LCD displeji.
 • Na spodnej časti rukoväte nájdete prepínač medzi stavom ,,ON" a ,,OFF", ktorý prepnete do pozície ,,OFF", čím dôjde k úplnému vypnutiu produktu.
 • Potom šetrným spôsobom v priamom smere vytiahnete z hlavice prístroje masážny nadstavec.
 • Po použití masážnej pištole otrite povrch zariadenia a použitého masážneho nadstavca mierne navlhčeným uterákom a osušte mäkkou handričkou.

                        

Masážne nadstavce:

 • Fork (vidlička, rozdvojený nadstavec): Slúži na typické uvoľnenie a masírovanie dlhých a úzkych svalov, ktoré nájdete napríklad v oblasti chrbtice, v podobe jej vzpriamovačov. Možné je aj opatrné a pomalé masírovanie krčnej oblasti, Achillovej šľachy alebo píšťaly. 
 • Bullet (kužeľový nadstavec): Zaoblená špička pomôže s intenzívnejším a hlbším masírovaním svalov. Nadstavec je vhodný na masáž a aktiváciu spúšťacích bodov (Trigger Pointov).
 • Flat (plochý nadstavec): Je vhodný na masáž celého tela, najmä na oblasti plochých svalov či okolo citlivých a kostnatých miest. Je vhodný napríklad na masáž chrbtového svalstva alebo predlaktí. 
 • Adze (klinový nadstavec): Vďaka menšej nárazovej ploche nadstavec sa dostane aj na ťažko dostupné miesta a s jeho pomocou efektívne premasírujete napríklad oblasť krčnej chrbtice, dlaní či chodidiel. Je vhodný aj pre masáž chrbtových svalových skupín. V oblasti krčnej chrbtice je však nutná zvýšená opatrnosť, jemné zaobchádzanie a použitie menšej intenzity.

                       

Záruka

Záruka produktu je 2 roky od dátumu zakúpenia a zaniká v nasledujúcich prípadoch:

 • Poškodenie spôsobené nehodou, zneužitím, nesprávnou manipuláciou alebo transportom.
 • Produkt bol podrobený neoprávnenej oprave alebo neautorizovanému manipulačnému zásahu.
 • Produkt nebol používaný podľa inštrukcií.
 • Škoda prekročila cenu produktu.
 • Došlo k zhoršeniu stavu produktu, v dôsledku nesprávneho skladovania, zaobchádzania či starostlivosti zo strany užívateľa.

               

Upozornenie

Pred použitím výrobku sa poraďte sa svojím ošetrujúcim lekárom. Obzvlášť v prípade, ak máte akékoľvek zdravotné problémy, trpíte prebiehajúcou akútnou alebo chronickou chorobou, ste tehotná alebo ste po výmene kĺbov. Produkt je určený len pre dospelé osoby. Masážnu pištoľ nepoužívajte na kĺby, hlavu, ani iné kostnaté časti tela. Po použití sa môžu objaviť modriny. Hneď ako v masírovanej oblasti pocítite akýkoľvek nepríjemný pocit alebo bolesť, ihneď ukončite prevádzku produktu. Vlasy alebo akúkoľvek časť tela udržujte v dostatočnej vzdialenosti od pohyblivej časti zariadenia a chladiacich otvorov na zadnej strane motora, aby nedošlo ku priškripnutiu. Nevkladajte akékoľvek objekty do chladiacich otvorov na zadnej strane motora. Zariadenie nie je určené k použitiu pod vodou, ani v rizikových podmienkach, kde hrozí, že by voda mohla preniknúť do vnútorného systému, napríklad cez chladiace otvory motora. Vždy tak zabráňte akejkoľvek šanci, aby sa voda dostala do útrob zariadenia. Produkt uchovávajte a používajte v dostatočnej vzdialenosti od tekutín a zdrojov tepla. Používajte len nabíjačku dodávanú v balení produktu. Pred každým použitím zariadenie starostlivo skontrolujte. Nezasahujte do systému fungovania produktu akýmkoľvek spôsobom. Nespúšťajte a nenabíjajte zariadenie v bezobslužnom stave. Nezachádzajte s výrobkom akýmkoľvek rizikovým spôsobom, ktorý by mohol spôsobiť poškodenie produktu alebo viesť k zraneniu používateľa. Neodstraňujte skrutky ani sa nepokúšajte produkt rozobrať. Po dosiahnutí nepretržitej hodinovej prevádzky produkt vypnite a pred opätovným použitím nechajte pol hodinu v pokoji vypnutý. Produkt skladujte v suchu, chráňte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Detail produktu
EAN 4260558436133
HS kód 90191010: -- Elektrické vibračné masážne prístroje
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.78 kg
Brutto váha 0.78 kg
Dĺžka 20.80 cm
Šírka 20.80 cm
Výška 18.00 cm
Vyrobené v EU
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Masážne pištole
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Rehabilitačné pomôcky

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Mini Masážna Pištoľ Čierna - Climaqx
Write Your Own Review
Prezeráte si:Mini Masážna Pištoľ Čierna - Climaqx
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 189,95 € 158,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď