Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Mega Arginine - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
80 %

Mega Arginín podporuje nárast hladiny oxidu dusnatého, rozširuje cievy, a tým podporuje zvýšenie odolnosti a vytrvalosti. Tým sa tiež živiny dostávajú rýchlejšie do svalov, oddiaľuje sa únava a posilňuje sa regenerácia svalstva. Arginín môže urýchliť proces hojenia malých svalových zranení a prispieť k nárastu GH. V jednej kapsule poskytuje až 1300 mg arginínu.

Na sklade
Špeciálna cena   15,95 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Mega Argninín - arginínom nabitý doplnok, ktorý zvyšuje hladinu oxidu dusnatého, podporuje tvorbu GH a zlepšuje regeneráciu

Mega Arginín je arginínový doplnok, ktorý podporuje nárast hladiny oxidu dusnatého, čím rozširuje cievy a tým sa zvyšuje hladina kyslíka, ktorá prúdi do srdca a svalov, čo taktiež zlepšuje erekciu. Športovci užívajú arginín na zvýšenie prietoku krvi. Viac živín sa dostane do trénovaných svalov, a látky, ktoré spôsobujú únavu sa skôr vyplavia, čím sa dosiahnu lepšie výsledky a lepšia regenerácia. Arginín môže urýchliť proces hojenia malých svalových zranení a prispieť k nárastu GH a podporiť účinky a citlivosť inzulínu.

 

mega arginín arginine scitec


Arginín, ako prekurzor oxidu dusnatého (NO), rozširuje žily a spôsobuje nadmerné prekrvenie svalov, zvýrazňuje žilnatosť, priaznivo pôsobí na okysličenie srdcového svalu a ostatných svalových tkanív. Vylepšením krvného toku sa dosiahne zvýšenie odolnosti a vytrvalosti športovcov. Zlepšovaním krvného obehu sa živiny dostávajú do spracovaných svalov rýchlejšie a efektívnejšie. Takto sa dosiahne oddialenie únavy a posilňuje sa regenerácia svalstva. Užívanie arginínu je v kruhu atlétov a kulturistov veľmi populárne. 

 

mega arginín arginine scitec

 

Mega Arginín a jeho výhody

  • poskytuje až 1300 mg arginínu v jednej kapsule
  • zvyšuje hladinu oxidu dusnatého (NO)
  • posilňuje sexuálnu výdrž
  • podporuje tvorbu GH
  • zlepšuje regeneráciu a hojivosť

 

Zloženie

L-Arginín HCl, hovädzia želatína, protihrudkujúca látka (stearát horečnatý), farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železitý, E151).

 

Dávkovanie

Užite 1 kapsulu denne 30 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
L-Arginín HCl 1300 mg

 

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Mega Arginine - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Mega Arginine - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Mega Arginine - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď