Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Man Power Package - GymBeam

Výrobca: GymBeam

Man Power Package obsahuje: True Whey 1 kg Chocolate, ProAmino Mango Maracuja, Športovú tašku Profi Black, Fľašu Sport Bottle Grey a Poukážku v hodnote 20€. 

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 49,95 €

Man Power package  - balík proteínu, aminokyselín, športovej tašky, fľaše a poukážky

Man Power Package obsahuje: True Whey 1 kg Chocolate, ProAmino Mango Maracuja, Športovú tašku Profi Black, Fľašu Sport Bottle Grey a Poukážku v hodnote 20€.

Proteín TrueWhey je srvátkový proteín vyrobený zo 100% srvátky metódou Cross Filtration Method (CFM)- jedna z nakvalitnejších metód spracovania. Má vysoký podiel bielkovín, BCAA, nízku penivosť, výbornú rozpustnosť, vstrebateľnosť a chuť. Produkt, ktorý sa vyznačuje vynikajúcim aminokyselinovým profilom a obsahuje až 8% leucínu, najefektívnejšiu aminokyselinu z BCAA so silnými anabolickými účinkami. Žalúdok zaťažuje minimálne a je vhodný aj pre začiatočníkov.

ProAMINO je inovatívny komplex aminokyselín, 6 vitamínov a green energy formuly z extraktu zo zeleného čaju, zelenej kávy a kofeínu. Tento komplex obsahuje až 10,6 gramu aminokyselín, z čoho 4 gramy tvoria fermentované BCAA, ktoré sa postarajú o efektívny rast svalovej hmoty a zároveň ochránia svalové vlákna. Zároveň vám dodá energiu a pomôže pri spaľovaní tukov.  

    

Man Power Package - GymBeam

   

Športová taška Profi Black v čiernej farbe je skvelá taška do fitka s rozmermi 61x31x32 cm, a preto obsahuje množstvo odkladacieho priestoru. Zmestí sa do nej všetko, čo do fitka potrebujete, od uteráku, cez oblečenie na cvičenie, až po výživové doplnky. Navyše, obsahuje aj 2 bočné vrecká na odkladanie mokrého oblečenia. Má zosílený ramenný popruh s nastaveniteľnou dĺžkou.

Fľaša Sport Bottle Grey s objemom 1000 ml zaistí, že o váš pitný režim bude postarané. Je odolná voči rozbitiu, ľahká a nezanecháva pachy v nápojoch. Je vyrobená z kvalitného materiálu bez BPA a je vhodná na horúce aj studené nápoje. Má širšie hrdlo, z ktorého sa nielenže pohodlne pije, ale napomáha aj k jednoduchej údržbe. Viečko je pripevnené k fľaši, preto sa nemusíte báť jeho straty.

Upozornenie

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí! 

Recenzie od zákazníkov

Man Power Package - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Man Power Package - GymBeam
Vaše hodnotenie
Bez umelých sladidiel
áno
Bez GMO
áno
Bez plastového obalu
nie
EAN
9000004011065
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Man Power Package - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď