Longevity Complex - GymBeam

0%
0% (0)
Výrobca: GymBeam

Longevity Complex je navrhnutý podľa jedinečnej receptúry, ktorá kombinuje vybrané rastlinné extrakty, resveratrol, koenzým Q10, vitamín K2 a ďalšie funkčné látky. Má tak zloženie navrhnuté na mieru všetkým biohackerom a ďalším ľuďom, ktorí sa starajú o svoje zdravie, vitalitu a dlhovekosť. Vďaka obsahu vitamínu K2 navyše prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a udržaniu zdravých kostí.

Skladom
29,95 €

Longevity Complex - receptúra ​​nabitá resveratrolom, kvercetínom, koenzýmom Q10 a ďalšími účinnými zložkami pre starostlivosť o zdravie, vitalitu a dlhovekosť

Longevity Complex je jedinečným spojením účinných látok pre všetky ženy a mužov, ktorí sa starajú o svoju fyzickú aj duševnú vitalitu. Táto receptúra ​​skrýva látky, ktoré odporúča napr. Dr. Sinclair, čo je známy biológ a vedec, ktorý sa dlhodobo venuje témam dlhovekosti a zdravého starnutia. Nielen čitatelia jeho kníh tak ocenia obsah resveratrolu, koenzýmu Q10, vitamínu K2, nikotínamid ribozidu a ďalších funkčných zložiek, ktoré sú obľúbenou súčasťou anti-aging produktov.

 

V zložení žiadneho anti-aging produktu nemôžu chýbať ani funkčné rastlinné extrakty. V tomto doplnku nájdete výťažok z rastliny krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum) s obsahom resveratrolu. K tomu sa pridáva aj extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica), ktorý je zase prírodným zdrojom kvercetínu. Tieto látky sú vďaka svojim jedinečným vlastnostiam cenené najmä medzi biohackermi a ľuďmi, ktorí sa starajú o svoju dlhovekosť a udržanie mladistvého vzhľadu.

 

Do nášho Longevity Complexu sme pridali aj kyselinu alfa-lipoovú, ktorá je aj bežnou súčasťou ľudského tela. Nachádza sa napríklad v mitochondriách, ktoré fungujú ako bunková továreň na energiu. Tvorby energie v mitochondriách sa zúčastňuje aj koenzým Q10. Podieľa sa totiž na syntéze adenosintrifosfátu (ATP), čo je základná jednotka bunkovej energie. Ďalším dielom skladačky našej vitality a životnej sily je nikotínamid ribosid. To je forma vitamínu B3, ktorá sa v tele premieňa na koenzým NAD+ (nikotinamid adenín dinukleotid). Ten sa nachádza v každej bunke nášho organizmu, kde sa zapája do tvorby energie alebo opravy DNA.

 

Tento komplex je jedinečný aj vďaka obsahu extraktu z pšeničných klíčkov (Triticum aestivum), ktorý je zdrojom spermidínu. Ten sa zároveň nachádza v každej bunke nášho tela, kde sa zúčastňuje na procesoch súvisiacich s metabolizmom a bunkovým rastom. Okrem zachovania vitality je však obľúbený aj v rámci starostlivosti o zdravú telesnú hmotnosť. Každého, kto sa stará aj o výkonnosť svojho mozgu, potom poteší aj obsah trimetylglycínu (TMG), známeho aj ako betaín. Ten je aktívnym metabolitom cholínu, ktorý patrí medzi nootropiká. Tá sa užíva s cieľom starostlivosti o pamäť, myslenie a schopnosť učenia.

 

Nabité zloženie Longevity Complexu uzatvára vitamín K2 (MK-7, menachinón), čo je biologicky najaktívnejšia forma vitamínu K. Ten prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a udržaniu zdravých kostí. Vo výsledku sa vám tak do rúk dostáva jedinečný doplnok, ktorý má zloženie založené na súčasných vedeckých poznatkoch. Pomôže so starostlivosťou o bunkové zdravie, ktoré je základom pre zachovanie vitality a sviežosti po fyzickej aj duševnej stránke. Ocení ho tak každý, kto sa chce starať o dlhovekosť, zdravé starnutie a udržanie mladistvého vzhľadu. Pokiaľ sa zaujímate o anti-aging produkty, bude pre vás tento, ktorý je inšpirovaný odporúčaním Dr. Sinclaira, trefou do čierneho.

 

Longevity Complex - GymBeam

 

Longevity Complex a jeho výhody

  • jedinečný komplex pre starostlivosť o dlhovekosť
  • unikátna receptúra ​​inšpirovaná odporúčaním Dr. Sinclaira
  • obsahuje resveratrol, kvercetín, koenzým Q10, spermidín aj nikotínamid ribosid
  • je zdrojom vitamínu K2
  • obsahuje trimetylglycín (TMG), ktorý patrí medzi nootropiká
  • prispieva k správnej zrážanlivosti krvi
  • podporuje udržanie zdravých kostí
  • pomáha so starostlivosťou o mitochondrie
  • ocení ho každý biohacker
  • vhodný pre každého, kto sa stará o svoju fyzickú a duševnú vitalitu

 

Zloženie

Extrakt z koreňa krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum) (50 % resveratrol), nikotínamid ribozid chlorid, extrakt z kvetov jerlínu japonského (Sophora japonica) (98 % kvercetín), extrakt z pšeničných klíčkov bohatý na spermidín (Triticum aestivum) (0,2 % spermidin), bezvodý betaín (trimetylglycín), kyselina alfa-lipoová, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), koenzým Q10, vitamín K2 (menachinón-7), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

 

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsle *RI
Extrakt z koreňa krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum) 500 mg -
- Resveratrol 250 mg -
Nikotinamid ribosid chlorid 250 mg -
Extrakt z kvetov jerlínu japonského (Sophora japonica) 128 mg -
- Kvercetin 125 mg -
Extrakt z pšeničných klíčkov (Triticum aestivum) 125 mg -
- Spermidín 0,25 mg -
Trimethylglycin 125 mg -
Kyselina alfa-lipoová 100 mg -
Koenzym Q10 60 mg -
Vitamín K2 90 μg 120%

*Odporúčaná hodnota denního príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate antikoagulanty, poraďte sa s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Detail produktu
EAN 8586024621510
Výška 12.00 cm
Hlavná kategória Proti starnutiu
Bezlepkový nie
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Vegánsky áno
Zmes zmes
Forma kapsulovaný
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Vyrobené v EU
Šírka 7.00 cm
HS kód 21069098: --- Ostatné
Dĺžka 7.00 cm
Brutto váha 0.11 kg
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel áno
Bez GMO áno
Netto váha 0.09 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Štítky produktu Vegan
Kapsuly 90 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa
Ostatné špeciálne doplnky výživy

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Longevity Complex - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Longevity Complex - GymBeam
Vaše hodnotenie
Kapsuly Cena Špeciálna cena Skladom
90 kaps. 35,95 € 29,95 €
Do 5 ks skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď