L-OptiZinc® 30 mg - NOW Foods

Výrobca: NOW Foods

L-OptiZinc® sú kapsuly s obsahom zinku, medi a metionínu, pričom zinok sa nachádza v komplexe s metionínom. Podporuje plodnosť, reprodukčnú funkciu, optimálnu hladinu testosterónu a mnohé ďalšie procesy v organizme.

Dlhodobo nedostupný

L-OptiZinc® - zdroj zinku, medi a metionínu pre imunitu, podporu plodnosti a správnu hladinu testosterónu

L-OptiZinc® vegánske kapsuly s obsahom zinku v komplexe s metionínom. Zinok je minerál dôležitý pre viacero funkcií v ľudskom tele. Podporuje plodnosť, správnu reprodukčnú funkciu a udržiava hladinu testosterónu v krvi. Má význam pre zdravé fungovanie imunity, ochranu buniek pred oxidačným stresom a má rolu v procese delenia buniek. Zinok je prospešný pre udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky a dobrého zraku. Je nápomocný pre kognitívne funkcie, ale aj syntézu DNA a bielkovín. Prispieva k optimálnej látkovej premene makronutrientov, kyselín, zásad, sacharidov, mastných kyselín a vitamínu A.

Aminokyselina metionín je esenciálna, čo znamená, že si ju telo nedokáže samo vytvoriť. Musí ju preto prijať zo stravy alebo v podobe výživových doplnkov. Metionín patrí medzi aminokyseliny potrebné pre syntézu bielkovín. Okrem zinku a metionínu v kapsulách nájdete aj meď, minerál užitočný pre zdravé spojivové tkanivá, látkovú premenu a fungovanie nervového systému. Je tiež prospešný pre fungovanie imunity, ochranu buniek pred oxidačným stresom, optimálnu pigmentáciu pokožky a vlasov, ale aj prenos železa v tele.

L-OptiZinc® a jeho výhody

• obsahuje zinok, meď a metionín
  • podporuje plodnosť a reprodukčnú funkciu
  • prispieva k správnej hladine testosterónu
  • je užitočný pre funkciu imunity
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • prispieva k správnej látkovej premene
  • podporuje zdravé vlasy, kosti, nechty a pokožku
  • udržiava zdravé spojivové tkanivá
  • je užitočný pre pigmentáciu vlasov a pokožky
  • má význam pre prenos železa v tele

Zinok (z L-OptiZinc® monometionínu), meď (z chelátu medi), ryžová múka, celulózová kapsula (hypromelóza) a kyselina stearová (rastlinný zdroj).

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kapsula)
Zinok (z L-OptiZinc® monometionínu) 30 mg
Meď (z chelátu medi) 0,3 mg

Určené iba pre dospelých. Ak ste tehotná / dojčíte, užívate lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, obráťte sa na svojho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Vyrobené v Spojené štáty
Štítky produktu Vegan