Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

L-Glutamín - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

L-Glutamín je dôležitá aminokyselina, ktorý podporuje rast a regeneráciu svalovej hmoty, navyše zvyšuje hladinu rastového hormónu a reguluje rovnováhu aminokyselín v organizme. 1 dávka obsahuje 5g glutamínu. Jeho účinok ocenia kulturisti, vytrvalostní športovci a všetci, ktorí chcú podporiť regeneráciu a detoxikovať organizmus. 

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,90 €

L-Glutamín na rast a regeneráciu svalovej hmoty

L-Glutamín je aminokyselina, ktorá zvyšuje hladinu rastového hormónu a reguluje rovnováhu aminokyselín v organizme. Dostatok L-Glutamínu chráni ostatné aminokyseliny pred ich degradáciou. Podporuje nárast a regeneráciu svalovej hmoty (anabolický efekt). Je nepostrádateľný pre mozgový a nervový metabolizmus, podporuje imunitný systém.

 

L-Glutamín je najrozšírenejšia voľná aminokyselina v ľudskom organizme. V tele sa zúčastňuje celej rady veľmi dôležitých fyziologických dejov. A to dokonca do takej miery, že sa za určitých okolností (stres, choroba, ale aj pravidelný a náročný športový tréning) stáva podmienečne esenciálnou aminokyselinou.


l glutamín myprotein

 

Pre koho je L-glutamín určený?

Jeho účinok ocenia ako silový športovci a kulturisti, tak aj vytrvalostní športovci a všetci, ktorí chcú maximálne podporiť regeneráciu a detoxikovať organizmus.

 

L-glutamín a jeho výhody

  • tento produkt je vysokej kvality a čistoty
  • pomáha doplniť glykogénové zásoby
  • zvyšuje hladinu rastového hormónu
  • reguluje rovnováhu aminokyselín
  • podporuje nárast a regeneráciu svalov
  • podporuje imunitný systém
 

Zloženie

Tento produkt je 100% glutamín s ničím pridaným alebo odňatým.


Odporúčané dávkovanie

Ako doplnok stravy odporúčame užívať 5 gramov (1 čajovú lyžičku) 1 - 3 krát denne. Rozpustite vo vode alebo v obľúbenom džúse. Pre ideálne výsledky užívajte jednu dávku pred tréningom, druhú ihneď po jeho skončení a dvojnásobnú dávku užite tesne pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5g)
100% glutamín5 g

 

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

 

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

 

Recenzie od zákazníkov

L-Glutamín - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:L-Glutamín - Myprotein
Vaše hodnotenie
EAN
0
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

L-Glutamín - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď