Kreatín Creactor 220 g - MuscleTech

Hodnotenie:
90 % of 100
90 % (2)
Výrobca: MuscleTech

Creactor ™ je kvalitný 100 % ultra-čistý kreatín HCl bez sacharidov, cukru alebo tuku. Každá dávka obsahuje 750 mg najčistejšej formy kreatínu bez kyselín a solí. Napomáha rýchlejšiemu zotaveniu medzi sériami, zvyšuje silu, výkon a podporuje nárast svalovej hmoty.

Dlhodobo nedostupný

Creactor: 100 % ultra-čistý kreatín HCl bez sacharidov, cukru a tuku

Creactor ™ je kreatín, ktorý rýchlo zvyšuje schopnosť svalových buniek regenerovať adenosintrifosfát (ATP). ATP je vaším primárnym zdrojom anaeróbnej energie, takže napomáha rýchlejšiemu zotaveniu medzi sériami. Počas intenzívneho tréningu sa ATP zo svalov používa ako prvá. Potom, čo je množstvo ATP obmedzené, je potrebné si začať vytvárať svoj vlastný ATP. Pri vysokej intenzite tréningu sa ATP výroba rozpadom kreatínfosfátu vo svaloch.

 

Pretože máme len určité množstvo kreatínu v našich svaloch, tento spôsob výroby ATP sa vyčerpá príliš rýchlo. Výsledkom je únava a nakoniec svalové zlyhanie. Tu Creactor ™ prichádza do hry. Výkonné molekuly kreatínu v Creactor ™ sa menia do molekúl nazývané kreatínfosfát, ktorý slúži ako zásobná nádrž pre regeneráciu ATP. S vyššou úrovňou ATP, budete môcť trénovať tvrdšie a rýchlejšie!

 

Creactor - Phosphocreatine

 

Kľúčovou zložkou Creactor ™ je klinicky preukázané, že spôsobuje zvýšenie sily, výkonu a nárast svalovej hmoty, a to len vďaka dvom super-koncentrovanej dávkam denne. Výskum publikovaný v časopise Journal of Applied Physiology zistil, že dávky tak nízke, ako 3 g kreatínu denne po dobu asi jedného mesiaca môže nasýtiť svaly. Creactor ™ taktiež nespôsobuje nadúvanie.

 

Obe formy kreatínu v Creactor ™ sú navrhnuté na zvýšenie rozpustnosti. Všimnete si to hneď, keď si pripravíte mix lahodnej porcie Creactor ™ vo vode. Rozmiešava sa takmer okamžite, bez sedimentácie. S Creactor ™ , získate vysoko kvalitný 100 % ultra-čistý kreatín HCl bez sacharidov, cukru alebo tuku.


creactor

 

Creactor a jeho výhody

  • zväčšuje svaly a silu
  • zlepšuje regeneráciu
  • žiadne nadúvanie
  • dvojnásobna dávka v jednej porcii

 

Zloženie

Prírodné príchute, kyselina citrónová, acesulfám draselný, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, sukralóza, maltodextrín, tri-fosforečnan vápenatý, FD&C Yellow No. 5, FD&C Blue No. 1

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (1 odmerka) s 240 ml vody a užívajte dvakrát denne. V tréningové dni užívajte bezprostredne po tréningu. Neprekračujte množstvo 2 porcií počas 24 hodín.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty:1 dávka (1,8 g)
Kreatín HCI 750 mg
Free-acid kreatín 750 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Detail produktu
EAN 631656708189
Zmes zmes
Hlavná kategória Viaczložkový kreatín
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO áno
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Vegánsky áno
Forma práškový
HS kód 21069098: --- Ostatné
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Štítky produktu Vegan
Vyrobené v Spojené štáty
Výška 13.50 cm
Šírka 10.50 cm
Dĺžka 10.50 cm
Brutto váha 0.34 kg
Netto váha 0.22 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Ostatné kategórie Kreatín
Kreatín iné formy

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Kreatín Creactor 220 g - MuscleTech
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Kreatín Creactor 220 g - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď