Kompresné legíny HG Armour Leggings White - Under Armour

Výrobca: Under Armour

Kompresné legíny HG Armorfunkčným kúskom , ktorý pôsobí ako druhá koža. Dokonale sa prispôsobia každej postave a vďaka svojim kompresným vlastnostiam dokážu znížiť nárazy na svaly dolných končatín. Navyše dokonale odvádzajú pot, takže sa v nich budete cítiť pohodlne aj počas intenzívneho tréningu. Využijete ich na silový tréning, beh a ďalšie aktivity.

Kompresné legíny HG Armour sa dokonale prispôsobia každej postave a dokážu znížiť nárazy na svaly zadku, stehien a lýtok počas cvičenia

Kompresné legíny HG Armorfunkčným športovým kúskom , ktorý si zamilujete pri silovom tréningu, behu a iných športových aktivitách. Už pri prvom vyskúšaní si vás získa príjemný materiál, ktorý sa vďaka prídavku elastanu dokonale prispôsobí každej postave. Nemusíte sa obávať, že by vám boli príliš veľké alebo príliš malé. Vďaka mimoriadne ľahkému materiálu vám padnú ako druhá koža. V páse sú zaistené širokou gumičkou.

Tieto legíny majú dômyselný ergonomický strih so švami umiestnenými tak, aby vás nikde netlačili. Pri športových aktivitách oceníte aj to, že materiál je z veľkej časti polyesterový. Vyniká svojou schopnosťou odvádzať pot a rýchlo schnúť. K vášmu pohodliu počas tréningu však prispejú aj priedušné panely zo sieťoviny.

Za zmienku stojí aj kompresná funkcia legín. Je navrhnutá tak, aby zlepšovala krvný obeh. Výsledkom je rýchlejšie odvádzanie laktátu zo svalov, čo súvisí aj s rýchlejšou regeneráciou a intenzívnejším výkonom. Kompresné legíny sú teda obľúbené najmä medzi aktívnymi športovcami, ktorí túžia po čo najlepších výsledkoch.

Pri cvičení oceníte aj praktické vrecko na boku, kam si môžete schovať mobilný telefón, kľúče alebo iné drobnosti. Ľahko sa kombinujú s tričkami, tielkami, mikinami alebo bundami. Môžete ich nosiť samostatne, v kombinácii so šortkami alebo ako základnú vrstvu pod lyžiarske nohavice.

Kompresné legíny HG Armor a ich výhody

• funkčné športové legíny
  • materiál tvorí kombinácia polyesteru a elastanu
  • sú mimoriadne ľahké